0

A ja mówie ze postawi na Big Sama bo sie wystraszy Lyonu..

0

To samo chciałem napisać :D

16

Powinien podać się do dymisji...

3

Trzeba mieć jaja !! Słowo klucz jaj których nie ma Ernest

9

Jeśli on zostanie to De Jong nie ma szans na grę

1

No to Messi wiecej LM nie zdobędzie juz z Barca. Szkoda, pewnie Frank tez sobie pogra kilka ogonów i bedzie do sprzedania.

7

Co jak co ale takiego obrońcę jak Ramos chciałby mieć chyba każdy klub. Walczak z niego jak mało kto i oddany jak pies

0

Brechłem przy tym określeniu "za pokazanie wała" :D

2

Gdyby wykorzystali 50% tych setek co mieli to był by inny mecz

0

I jak zwykle Real gra ch**a i strzela .. i znowu na takim farcie daleko dojdą

2

Dajcie jeno tego trenera Ajaxu do Barcy !!

0

Takkkk masakra jakaś

0

Komentarz tego kolesia wyprzedza to się dzieje na boisku

0

Coś czuje ze piłkarze realu będą kosić ile wlezie Frankiego

0

Proszę was nie sprzedawajcie Frankiego jeśli zagra słaby mecz albo coś mu wychodzić nie będzie

0

W tej cenie na olx możesz wyrwać ps pro

1

Górnik Zabrze ole
Górnik Zabrze ole
Górnik Zabrze ole
Olleeee olleee oleeee

0

To my jesteśmy tacy dla i czy Athletic tak dobrze gra ??

0

Nie było karnego.. eh sędziowie nawet z wątek w Hiszpanii są daremni

0

I po kiero sprzedawali Digne... to był jedyny dobry stabilny i pewny zmiennik

0

Ależ by to było piękne gdyby na SB na rewanż w środku wyszli
Vidal , Serio, Cou

Arthur niestety kontuzja

0

Mecz był bardzo słaby w wykonaniu naszych..

1

Widać gołym okiem ze się naszym nie chce

1

Seeemedo brawo

2

Semedo porażka kolejny mecz z rzędu pokazuje ze to on zasługuje na pierwsza 11 na PO

1

Co się stało z naszym najdroższym piłkarzem ??? Nie kumam tego

0

Stary Akurat Malcom jako jedyny z Semedo coś szarpie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nudny mecz szczególnie ze strony Naszych

1

Bo jasper ma kontuzje geniuszu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?