PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ZGADZAM SIĘ !
0
Co wy gadanie ze Man u nie zagroził. A główka Dalota ?? Przecież jak by to był taki Ronaldo czy nawet Suatez to pewna bramka. Przeciwko Juve City czy Lpool taka gra nie wystarczy o odpadniemy z LM jak rok temu tyle w temacie
1
Takie wczorajsze totki czy city w dzisiejszym meczu by nas rozniosło
0
Komentarz usunięty
0
Ogląda ten mecz ?? To jest totalna katastrofa
0
Wystarczyłby klasę lepszy rywal i nas jada
3
Kurna my taka gra LM nie wygramy ...
0
Ojjjj Messi się teraz wku....
0
Przydałby się Vidal !
20
Pokaz fontann i ogrody
2
Wygraliśmy wczoraj ostatni najtrudniejszy i najistotniejszy mecz w Lidze. Liga jest nasza dzięki temu zwycięstwu. Wiec Valdek tera jest czas dla naszych rezerw w lidze niech się ogrywają i pokażą na co ich stać ! Teraz główny cel to LM !
0
Ajax za Pavona daje dyche a myśmy wykładali za niego coś w granicach 30mln.. Śmiech na sali
4
Umtiti leciał za Barca jak ociężała bambaryla
0
Pamiętajcie My zawsze zle gramy po przerwie na repe
0
I jak me Ernest robić jakieś roszady skoro by gramy padake
0
A co to Rakitic taki mega ofensywny ze coś odmieni hahaha
1
Ale padaka xd siara jak nie wiem co
0
Matko co Alba za piłki podaje to jest dramat jakiś kurkA
1
A miałem nadzieje zobaczyć Alenie i Księcia
0
Mogło być 4:0 i był by spokoj..
0
Malcom Brama i Asysta Cou brama. Grają naprawdę wyborowo
0
Chociaż ma groźne sytuacje
0
Cou i Macom bez Messiego na boisku grają z niesamowita lekkością i swoboda
0
Ależ to było cudowne !!
0
Cudowna akcja Brazylijczyków :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I Valdek odpadł w LM a ZZ wygrał 2x z rzędu ;)
3
Czyli co znowu gra pierwszym garniturem do zajechania żeby na LM oddychali rękawami ..
1
czas zainstlować :D
PES 19 Lite tylko myclub jest ale w przeciągu 2 tyg mozna mieć dobrą ekpię
0
Może PES :P ?