PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wyczuwałem taki skład. Siedziałem dziś na mszy i myślałem ze pewnie wejdzie taki skład heh
Cou na lewej flance i znowu będzie cieniem samego siebie
0
co tam?
0
Tak? A gdzie bo szukam od godziny i nic :/
0
Siemka mam pytanko,
Wiecie może czy da sie gdzieś ściągnąć FM 16 lub 17 ?
Nigdzie nie potrafię znaleźć
7
To ze Cou jest w takiej formie to wina Valdka. Nie stawia to na swojej nominalnej pozycji gdzie gra najlepiej i się chłopak zamknął w sobie
0
Valdi co ty zrobiłeś z Cou ???
On jest cieniem samego siebie
11
Wstawaj zesrales się
0
Siemka pytanko mam,
Gra ktoś w PES my club ?
Mam pytanko ? Jak można sobie złożyć fajną drużynę ? Jak zdobywać piłki przy małym stanie gp oraz mycoin
0
Gra ktoś w PES my club ?
Mam pytanko ? Jak można sobie złożyć fanka drużynę ? Jak ładować piłki przy małym stanie gp oraz mycoin
1
Było mega bardzo przyjemnie się spacerowało i zwiedziały miasteczko. Bardzo urokliwe i romantyczne. Brakowało mo tam imprezy tak jak np a Zakopanem
0
Sylwester w Wenecji z żona! To było coś !
Najlepszego la ramblo i socios
0
Dziekuje ci dobry czołówku.
A wiesz może jak jest z zakwaterowaniem i wyżywieniem ??
0
Andrzej Gomesz zawala bramkę na 4-1 hyh
0
Siemka
Mam pytanko
Czy będzie może organizowany przez jakiś fanklub wyjazd do Barcy na lecz w LM z Lyonem ?
5
Syndrom Valverde
17
Mam nadzieje ze zamiast jego przyjdzie De Jong
0
PS4 ma zabezpieczenia i z tego co wiem nie da się jej przerobić,
0
i po kiego było sprzedawać Mine.. teraz idealnie by pasował- chłop by dostawał szansę to byłby filar defensywy
0
Weigl to była taka wschodząca gwiazda a od tego sezonu ciagle ława. Ktoś coś się co się z nim stało ?
0
Słaba ta Borussia jest
0
Ten Milan tez się meczy ehh
0
Herta z Augsburg ale mecz.. mam nadzieje ze Herta wygra i BVB bo mam ich na kuponie
0
Wybieram się a lutym ma mecz z żona.
Czy ktoś ma jakieś wskazówki jaki i gdzie i kiedy kupić najlepiej bilet lotniczy gdzie się a miarę tanio zatrzymać na nocleg i gdzie najlepiej kupić bilet na mecz ?
5
Bo Erni chce chyba podbić cenę przed styczniem za Suareza
4
Erni ma chyba podpisane jakieś tajne umowy ze świętymi krowami z naszego składu ze nie może ich ściągać w trakcie meczu
1
Czemu nie ściągnie Messiego ssiego noz kurla
6
CZemu przy takim wyniku nie zaoszczędzi tych zawodników pierwszego garnituru to ja nie rozumem
1
To co w 1/8 Roma i pykniemy ich 6:0 w dwumeczu :D
0
Denisa to on wprowadza żeby podbić jego cenę chyba
0
Chce pokazać dlaczego wolał go i żeby nie marudzili ze tak tanio Paco bez problemów puścili