PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O tutaj cię stary zaskoczę bo nie ma.. jest tylko pierwsze 10 odcinków :p. Jeśli by były to był takiego głupiego pytania nie zadawał pomysł trochę -.-
0
Ludziska gdzie mogę zobaczyć drugac cześć 5 sezonu wikingów ?
23
Ale kogo to interesuje urla...
Gra u nich i tyle zostawcie to już..
0
Wuj z varem.. wystarczy popatrzeć na to co Cerek wyprawia w LM.
8
Gdyby Messi był tak decydujący w lM to Real nie miał by ich 3 z rzędu
0
Ronaldo to w LM geniusz
0
Ehh Atletico..co oni odpie...
2
Nie czaje syndromu ZZ..
Odchodzi z Klubu żeby za 9 miesięcy znowu wrócić.
Fuck logik.
0
Wieką porażką jest ten trener...
Nie ma to jak grać ciągle tym samym składem na wszystkich frątach a potem sie dziwić ze oddychają rękawami..
3
I co Perezowi da zmiana trenera na 3 miesiące przed końcem sezonu? Przecież i tak są już pogrążeni..
Mógł dać Solariemu dograć ten sezon do końca już.
0
Ale porażka gra 2 napadziorow z podstawowego w polu i nic nie potrafią zrobić szczególnie Malcom
1
Przed meczem było chyba 95 vs 95.
wiec teraz mamy 96 vs 95 dla nas
13
Moim zdaniem mecz do zapomnienia.
Ja rozumiem ze jest euforia bo to było GD i że wygraliśmy.
Ale na Boga ludzie jakim stylem, a raczej bez stylu.
Gdyby nie to, że real miał wczoraj rozregulowane celowniki to do szatni było by już po meczu. taką grą w LM nie damy rady i to trzeba sobie szczerze powiedzieć.
0
Jedno jest pewne. Alenia na 100% zagrałby lepiej niż ten Rakitic czy Roberto
1
Alba zamiast podać do wychodzącego Dembele to podaje w tył...
4
Tu nie ma żadnej taktyki żadnego pomysłu na grę. Tutaj poprostu jest czysty chaos i zero gry
2
Drużyna która męczyła się w meczu z Levante nas cisnie jak beniaminka
17
Ta drużyna chce walczyć o triumf w LM ?? Hahah dobre sobie.
Nie przegrywamy tylko przez nieudolność napastników realu
0
Oczy krwawią oglądając te grę naszych
2
Jednak Waldek się zesral przed Viniciusem... jak można się go tam bać jak by to był Messi, Ronaldo czy Neymar...
4
Pierw oddać za darmo wychowanka a tera go odkupić za 20melonow. This is Barca
0
Valdek sra w gacie na widok Juniora?
To jak on będzie srał jak mu przyjdzie grać przeciwko LM np. Neymarowi lub Mbappe :D
0
No to nie kupimy Williana a real Hazarda pieknie :D
3
https://x.com/frenkieera/status/1098266660702572544
Skład 19/20?
Ależ to było by piękne
0
Już jeden wynalazek w postaci obrońcy z Brazylii mieliśmy i każdy wie jak się zakończył...
14
Gdybyś nie był świętą krową to nasza pomoc grała by w tym meczu lepiej
6
Już to kiedys słyszałem z ust tego Pana.. Idź człowieku gdzieś indziej trenować..
2
Prawda jest taka ze Barca nie potrafi grac w fazie finałowej LM. Z taką grą i tym trenerem nie mamy szans na LM, szkoda ze Messi nie zatryumfuje już w tych rozgrywkach.
12
Zmiany rychło w czas .. -.- bosz i kolejny sezon z tym samym debilem masakra
0
I my mamy wygrać LM ?? Hahaa dobre sobie