0

O tutaj cię stary zaskoczę bo nie ma.. jest tylko pierwsze 10 odcinków :p. Jeśli by były to był takiego głupiego pytania nie zadawał pomysł trochę -.-

0

Ludziska gdzie mogę zobaczyć drugac cześć 5 sezonu wikingów ?

23

Ale kogo to interesuje urla...
Gra u nich i tyle zostawcie to już..

0

Wuj z varem.. wystarczy popatrzeć na to co Cerek wyprawia w LM.

8

Gdyby Messi był tak decydujący w lM to Real nie miał by ich 3 z rzędu

0

Ronaldo to w LM geniusz

0

Ehh Atletico..co oni odpie...

2

Nie czaje syndromu ZZ..
Odchodzi z Klubu żeby za 9 miesięcy znowu wrócić.
Fuck logik.

0

Wieką porażką jest ten trener...
Nie ma to jak grać ciągle tym samym składem na wszystkich frątach a potem sie dziwić ze oddychają rękawami..

3

I co Perezowi da zmiana trenera na 3 miesiące przed końcem sezonu? Przecież i tak są już pogrążeni..
Mógł dać Solariemu dograć ten sezon do końca już.

0

Ale porażka gra 2 napadziorow z podstawowego w polu i nic nie potrafią zrobić szczególnie Malcom

1

Przed meczem było chyba 95 vs 95.
wiec teraz mamy 96 vs 95 dla nas

13

Moim zdaniem mecz do zapomnienia.
Ja rozumiem ze jest euforia bo to było GD i że wygraliśmy.
Ale na Boga ludzie jakim stylem, a raczej bez stylu.
Gdyby nie to, że real miał wczoraj rozregulowane celowniki to do szatni było by już po meczu. taką grą w LM nie damy rady i to trzeba sobie szczerze powiedzieć.

0

Jedno jest pewne. Alenia na 100% zagrałby lepiej niż ten Rakitic czy Roberto

1

Alba zamiast podać do wychodzącego Dembele to podaje w tył...

4

Tu nie ma żadnej taktyki żadnego pomysłu na grę. Tutaj poprostu jest czysty chaos i zero gry

2

Drużyna która męczyła się w meczu z Levante nas cisnie jak beniaminka

17

Ta drużyna chce walczyć o triumf w LM ?? Hahah dobre sobie.
Nie przegrywamy tylko przez nieudolność napastników realu

0

Oczy krwawią oglądając te grę naszych

2

Jednak Waldek się zesral przed Viniciusem... jak można się go tam bać jak by to był Messi, Ronaldo czy Neymar...

4

Pierw oddać za darmo wychowanka a tera go odkupić za 20melonow. This is Barca

0

Valdek sra w gacie na widok Juniora?
To jak on będzie srał jak mu przyjdzie grać przeciwko LM np. Neymarowi lub Mbappe :D

0

No to nie kupimy Williana a real Hazarda pieknie :D

3

https://x.com/frenkieera/status/1098266660702572544
Skład 19/20?
Ależ to było by piękne

0

Już jeden wynalazek w postaci obrońcy z Brazylii mieliśmy i każdy wie jak się zakończył...

14

Gdybyś nie był świętą krową to nasza pomoc grała by w tym meczu lepiej

6

Już to kiedys słyszałem z ust tego Pana.. Idź człowieku gdzieś indziej trenować..

2

Prawda jest taka ze Barca nie potrafi grac w fazie finałowej LM. Z taką grą i tym trenerem nie mamy szans na LM, szkoda ze Messi nie zatryumfuje już w tych rozgrywkach.

12

Zmiany rychło w czas .. -.- bosz i kolejny sezon z tym samym debilem masakra

0

I my mamy wygrać LM ?? Hahaa dobre sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?