Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie możliwe, wczoraj wyraźnie pisali że jest optymizm
4
Miło przeczytać że chociaż jeden korzysta z usług specjalistów a nie szamanów.
2
@sokot tak w presezonie z ogórami… bądźmy realistami, to nie jest materiał na pierwszą drużynę więc jak jest okazja sprzedać to trzeba to zrobić.
8
Depay w 5 minut pokazał więcej jakości piłkarskiej niż cała pomoc i atak razem wzięte przez pozostałe 40 minut...
2
Żenada, Barcelona ma problemy żeby spiąć budżet, chłopak ma 18 lat i ledwie zadebiutował i chce dostać 6mln? Inni piłkarze schodzą z wypłaty, rezygnują z większych pieniędzy a on, gówniarz który nic nie osiągnął i nawet nie jest zawodnikiem pierwszej 11, chce podwyżkę. Sprzedać, zapomnieć, a jak nie będzie chętnego to do Juvenilu wysłać, niech gra z rówieśnikami. Jeżeli teraz na nim nie zarobimy, to już następnej okazji nie będzie.
0
@clyde Aż sobie sprawdziłem o co w tym chodzi. Takie patologie tylko na UAM bo chcą więcej kasy i stwierdzili że w d*** mają kształcenie, liczy się ranking i kasa :) więc co zrobili? A no zrobili wspólną rekrutacje dla wszystkich bez żadnej weryfikacji i tłumaczą się że na mocy ustawy z 2005 mogą akceptować każdy dokument, nawet taki z wynikiem 120% bo jest legit źródło, Ukraińska szkoła xD.
Np. na UJ dla obcokrajowców są limity, odrębna rekrutacja i rozmowy kwalifikacyjne sprawdzające znajomość języka. UAM obudzi się z ręką w nocniku za 3 lata jak się okażę że 80% studentów będzie musiała bronić dyplomu w języku Ukraińskim i nie ma komu sprawdzać, a potem pracodawcy będą sobie tyłki podcierać widząc taki papier (tzn już tak robią z każdą polską uczelnią ale UAM będzie memem)
6
Widzę mało nam młodych, zdolnych, perspektywicznych portugalczyków których talent u nas eksploduje…
0
No nie… litości, wincyj napastników wincyj
3
@drze Czytanie ze zrozumieniem również, polecam zapoznać się z definicją, oszczędzi wstydu.
6
Mi się nie podoba, kwestia gustu ale wkurza mnie strasznie jakieś dorabianie ideologi, mówienie o równouprawnieniu. Po co to komu ? Co to da i na końcu ta hipokryzja. Bo jak za rok będzie mundial w Qatarze to wtedy prawa kobiet się nie liczą, wtedy wszystko jest super bo hajs się zgadza.
1
Facet chce lige wygrać i choćby miał murawy nie zobaczyć to będzie siedzieć na tyłku i czekać. Gdzie on może realnie grać? Kluby 2-3 sortu, facet wie że po Barcelonie już nic nie wygra, a że kase ma to równie dobrze może przesiedzieć u nas od końca kontraktu i zakończyć kariere
1
@rogal478 nie sprzedali za 60mln tylko zrobili wymiane za Artura, przecież to był transfer księgowy a nie sportowy, w papierach musi się wszystko zgadzać. Niestety Bartomeu dbał o to żeby tylko na papierze się zgadzało i po latach kombinowania, kantowania i wałów teraz trzeba wyjść z tego szamba.
1
Jak czytam gdzieś że trenowanie / granie w Barcelonie jest czyimś marzeniem to wiem że mamy fake newsa… Co drugi mówi że Barca to marzenie a potem cyk kontrakt z PSG
0
@Greenalley PSG w ostatnich 5 latach wygrało ligę francuską 3 razy. Nie brzmi to jak dominacja totalna biorąc pod uwagę że ich największym rywalem jest Monaco i Lille ... W LM dobrze im szło do półfinału? No to chyba tak nie działa. Albo zdobywasz trofeum albo przegrałeś. PSG postawiło na LM i skończyli sezon z pucharem Francji czyli dokładnie tak samo jak my. Z tym że my mieliśmy w tym czasie X afer klubowych, odwołanie prezydenta, afere z trollami, kilka miesięcy bez prezydenta, gigantyczne długi, zero wzmocnień, redukcje wynagrodzeń, plagę kontuzji itd ...
0
@Chakalaka No mogą być tragiczne ale na bank nie tak tragiczne jak rządy lewicy. To by dopiero był zamordyzm i komunizm w wersji LGBT. Mieliśmy próbkę w Chicago
0
@Lucassito Nie, PSG ma nieograniczony budżet, 2x lepszy skład a ich projekt nazywa się "kupujemy głośne nazwiska i pozwalamy piłkarzom robić co chcą a potem zwalniamy trenera". Ta drużyna nie idzie w żadnym kierunku, aktualnie uważam że jesteśmy bliżej wygrania LM niż PSG. Oni mieli swój moment, nie wykorzystali go.
0
@KapiFCB no to tak się składa że ma jeszcze Messiego po drodze do grania
1
@Lucassito tak tak, wszyscy zawodnicy idą do PSG dla projektu. Właśnie dlatego ich największym osiągnięciem w zeszłym roku była kompromitacja w lidze z Lile. W trener którego zwolnili w połowie sezonu wygrał LM. To jest ten projekt?
6
Potrzebujemy kogoś kto będzie potrafił kontrolować środek boiska. De Jong to za mało a Busquets wrócił do żywych tylko dzięki ustawieniu 3-5-2 a przy kontrach wciąż nie daje rady. Wijnaldum był ciekawą opcją ale jeżeli facet woli iść do PSG bo dostanie więcej kasy gwarantowanej to znaczy że facet już się szykuje na emeryturkę i dobrze się stało że do nas nie trafił.
0
@Abominacja 100k USD rocznie, to w złotówkach ponad 360 tys zł, przy 2 takich osobach mówimy o zarobkach 720 tyś zł rocznie. Daję nam to 60 tyś złotych miesięcznie w gospodarstwie domowym. No faktycznie, żadne pieniądze, normalnie bieda że hej.
0
@ferdas_rawa No może wylecieć, może też zostać. Ja wierzę że zostanie i wygra Ligę, nie wiem czy wygra LM bo jak widać po przypadku City, to nie takie proste. Aczkolwiek jestem wstanie postawić na to kasę, jak przegram to swoje odszczekam ale uważam że zasługuje na szanse
11
Głos rozsądku. Miła odmiana dla ciągłego szukania zastępcy z czapy.
1
Ściąganie trenerskiego szrotu z piłkarskiego trzeciego świata nigdy się dobrze nie skończyło.
0
@ferdas_rawa Chętnie przyjme zakład. Ale pod jednym warunkiem, Koeman dostanie wzmocnienia. Jeżeli przyjdzie skrzydłowy, napastnik DM i stoper to spoko.. Ciagle upierasz się że Koeman jest słaby, natomiast ja myślę że z tym składem nawet Guardiola nie wygrałby LM. Co wygrał Klopp kiedy wypadł mu Van Dijk??
1
@Lionel_Messi10 nawet oni go nie chcą…
0
@ferdas_rawa Żeby pozwolić sobie na elastyczność w kwestii taktyki, trzeba mieć zawodników którzy są wstanie wprowadzić założenia taktyczne trenera w życie. My takich możliwości nie mieliśmy. Przypominam, nie mamy klasycznej dziewiątki, ani skrzydłowego. Przez sporą część sezonu mieliśmy problemy żeby w ogóle zestawić linię obrony. Jak wiele meczy De Jong musiał grać na stoperze? Kwestia zajechania De Jonga właśnie całkowicie pokazuję jak kruchą kadrę mieliśmy. Chłopak łatał dziury i latał po każdej pozycji jak szalony bo zwyczajnie nie mieliśmy zawodników na każdą pozycje. Strzeliliśmy najwięcej bramek? Fajnie ale to nie jest istotne ile strzeliliśmy, istotne jest to ile strzeliliśmy w kontekście wypracowanych sytuacji, a tutaj wyglądało to słabo. Czyli trener dobrze ustawił zespół ale zawodnicy nie dojechali.
W ogóle Koeman był najbardziej elastycznym taktycznie trenerem od Guardioli. Szukał optymalnego ustawienia i w 3-5-2 wyglądało to obiecująco. Zwróć uwagę że czołowi zawodnicy w innych drużynach to właśnie dziewiątki. My takiej nie mieliśmy.
Spójrzmy na naszą ławkę rezerwowych. Trincao, Puig, Moriba, Braithwait? To ma być ławka drużyny która walczy o mistrzostwo? Jedynie Moriba ma z nich potencjał ale szanujmy się, on ma 18 lat. Dajmy Koemanowi szansę pracować w normalnych warunkach. Ja bym na to patrzę również w takiej perspektywie, pamiętasz jak wyglądał krajobraz Barcy rok temu zanim Koeman przyszedł? To wyglądało jakby się palio... Dosłownie ruina drużyny bez światełka w tunelu. Zero transferów skompromitowany zarząd, Messi który chciał odejść. Jak wygląda sytuacja teraz? Mamy trzon drużyny, jest szansa na fajne wzmocnienia, jest kilka młodych perełek na których można budować przyszłość. Jak dla mnie progres i to Koeman odważył się postawić na Pedriego, Araujo, Desta, Moribe czy Minugueza. A mógł przecież grać Pjaniciem i Roberto.
0
@ferdas_rawa Nie, nie ma żadnego sensu. Na wszystko wpływa masa czynników, między innymi jakość piłkarzy oraz ich doświadczenie. Nie uważam żebyśmy przegrywali mecze na poziomie taktyki. Oglądałem prawie wszystkie mecze i zwykle naszą bolączką były absurdalne błędy w obronie i koszmarny brak skuteczności. Jeżeli oddajemy 20 strzałów w meczu, w tym mamy 5-7 setek i strzelamy jedną bramkę to znaczy że trener wykonał dobrą robotę.
1
@wyjasniecie Już Ci wyjaśnie bo widzę trzeba Ci pisać bardzo ale to bardzo dokładnie, bez środków takich jak wyolbrzymienie, sarkazm ironia. Nie ma problemu, napiszę w taki sposób żebyś to zrozumiał.
W pierwszym akapicie pokazuję absurd przyznawania scoringu instytucjom kościelnym w kontekście ideologii lgbt, to tak jakby kościół oceniał społeczność lub grupę społeczną w kontekście swojej moralności i publikował to w prasie.
W drugim akapicie podałem Ci całkowicie wymyśloną przeze mnie historię, jak w ogóle można było pomyśleć że to prawdziwa sytuacja? Jeżeli jakaś instytucja ma zasadę którą musisz spełniać żeby do niej przynależeć to nie można mieć pretensji że nie chcą przyjąć kogoś kto tej zasady nie spełnia. Dam Ci prostszy przykład, jeśli jesteś facetem to nie narzekasz że Cię nie przyjęli do żeńskiej drużyny sportowej.
W trzecim akapicie odnoszę się do tego że ideologia lgbt i jej całkowity brak logiki jest wciskana w różnych konfiguracjach, bez ładu i składu do każdego aspektu życia. I tutaj Cię zasmucę, ale była akacja że trans kobiety narzekały że faceci nie chcą się z nimi umawiać, oczywiście opisane to było jako akt transfobi a nie homofobi ale dla mnie wszystkie pseudo lewicowe wymysły są warte tyle samo gdyż odnoszą się do przerysowanych problemów, tak jak nazywanie każdego nie komunistę faszystą.
Na koniec, nie ma czegoś takiego jak prawa mniejszości w Kościele. Czego nie rozumiesz? Kościół ma swoją wiarę i swoje przekonania. Jeżeli Ci nie pasują TO NIE CHODŹ DO KOŚCIOŁA, ja nie chodzę bo mi nie pasuję. Z czym masz problem? Niech sobie założą swój własny tęczowy Kościół, słyszałeś o schizmie wschodniej albo o reformacji w kościele ? Pewnie nie, dla lewicy historia to głupota a prawdziwego komunizmu nigdy nie było :)
P.S. Nie chce mi się ciągnąć tego głupiego tematu. Polecam zająć się czymś istotnym, jak podatki np.
P.S. 2 Nie liczę że zrozumiesz, pewnie przyczepisz się że często piszę o komunistach albo do innych szczegółów nie istotnych w kontekście wypowiedzi.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
4
@wyjasniecie Jestem ateistą i nie lubię kościoła katolickiego, prawie tak samo jak nie trawię wciskania wszędzie tematów o lgbt itd...
Jakoś sobie nie przypominam takich bredni jak: katolicki portal dał 0 punktów na 100 niemieckiej organizacji lgbt za brak batożenia grzeszników...
Albo skandal w Kościele, odmówiono sakramentu ateiście który chciał spróbować komunii...
Widzę lewica lubi się wpierdzielać wszędzie tam gdzie ich nie chcą, zaraz zostanę okrzyknięty homofobem bo nie sypiam z kobietami z penisem...
Proponuje żeby organizację lgbt zajęły się sobą a kościół sobą. Są naprawdę ważniejsze rzeczy na świecie od tego jak czują się geje, chrześcijani, arabowie, czarni, latynosi itd...
0
@ferdas_rawa A no dlatego że wyciąganie wniosków w oparciu o pojedyncze mecze nie ma żadnego sensu. Nie ma drużyny na świecie która wygrałaby wszystkie mecze w sezonie.