0

@Bartula Zbyt piękne by było prawdziwe.

1

@Murazor Akcjonariusz ma do wyboru zapłacić 500mln euro kary albo wprowadzić zmiany kosztujące ich 10mld euro (przykład). Faktycznie straszne...

UE jest o wiele głupsza od Trumpa i o ile nie mam zamiaru pochwalać polityki Trumpa o tyle uważam że powinniśny poczekać z oceną tego co się dzieje bo dopiero przyszłość pokaże kto miał racje.

0

Czytaliście już o tym newsie?

FIFA is investigating Real Madrid’s Vinicius Jr. over alleged ownership stakes in multiple football clubs. If found guilty, the Brazilian winger could face a two-year ban.

Został gdzieś zdementowany? Brzmi absurdalnie.

5

@Safrani 500mln euro xD Apple ma samej rezerwy gotówkowej 65 mld $ i bardziej opłaca mu się płacić kary niż dostosować do absurdalnego prawa UE.

6

Ja przypomnę że Vini miał o wiele gorsze wykończenie będąc sporo starszym od Yamala. Chłopak z czasem się wyrobi.

0

@Patry10 nagroda za zeszły rok w kwietniu xD nieźli są. Zwłaszcza że Real jesień miał beznadziejną. No ale w sumie bawi że oni myślą że są w dobrym momencie, podczas gdy ostatni miesiąc w lidze i LM to jedna wielka kompromitacja.

0

@Barca_Big_Moment najmniej bramek w europie? Przepraszam bardzo skąd ta teza. Inter w lidze wloskiej ma obrone na poziomie Barcy. Tylko my o wiele lepiej atakujemy. Atak sie zacial? 4 bramki z celtą 4 bramki z Borussia. Ogolnie 10 bramek w ostatnich 4 meczach.

0

@Barca_Big_Moment Ale Bolonia nie ma najmocniejszego ataku w europie, a Barca ma

3

Potężny Inter dostał w pape od Bologni, jak to możliwe? Przecież to podobno zespół nie do pokonania.

0

@brd42 Ty jesteś człowieku ślepy albo głupi, jak byk widać że Cubarsi pilnuje pozycji napastnika i za nim wraca. Ty widziałeś kiedyś żeby w fazie ataku defensywny pomocnik pilnował napastnika? Czy Ty się chociaż zastanawiasz nad tym co piszesz? Nawet komentatorzy na nagraniu które wysłałeś mówią że to błąd stoperów

0

@brd42 człowieku ale się błaźnisz, na kadrze który pokazałeś piłkę ma Yamal. Potem widać że za Fdj są Cubarsi i Inigo i to oni odpowiadają za bronienie Iglesiasa ale spoko manipuluj dalej. Wazne ze Ty w to wierzysz.

0

@malicinho oni są słabi nie przez gre na kilku frontach tylko przez to że zwyczajnie mają słaby skład plus słabego trenera

0

@malicinho tylko że w przypadku wpadki Realu musimy wygrać 4 z 6 lub 3 z 6 przy remisie z Realem. Mamy do tego mecz z Valladolid i Espanyolem. Mecz z Bilbao prawdopodobnie będzie już o nic.

0

@brd42 weź się nie kompromituj, 2 bramka to 100% winy stoperów

0

@Torto dalej chce go sprzedać, powtarzam, on nie zrobi takiego drugiego sezonu. Nigdy nie miał takich liczb i dzisiaj jak grał na PS to się kompromitował.

0

Jeśli Real jutro straci punkty z Bilbao to możemy praktycznie szampana otwierać. 6 meczy do końca i 6/7 pkt przewagi plus przewaga w bezpośredniej rywalizacji. Do tego Real ma trudny terminarz do końca.

0

@brd42 1 bramkę, czyli zawalił dokładnie tyle samo co Pedri. Tylko po stracie Pedriego mieliśmy farta.

2

Ostatni raz tak beznadziejne prawe skrzydło widziałem jak biegał tam Dest. To jest jakiś żart. Brazol wygląda dzisiaj jak parodysta.

9

Ale mnie wkurwia ten sędzia. Nakładki nie gwiżdże a delikatny kontakt bez znaczenia oczywiście że tak.

0

Zawodnicy którzy mnie zawiedli najbardziej w 1 połowie to Martin, Kounde, Lewy i Raphinha. Beznadziejnie grają, do tego kryminał ze strony arbitra.

0

Sorry, Raphinhe trzeba sprzedać póki facet jest sporo wart. Drugiego takiego sezonu nie będzie. On bardzo często gaśnie i jest zwyczajnie technicznie ograniczony.

0

@Popitek12 ja również uważam że to jest świetny pomysł głosować na aktualny rząd żeby walczyć z obecnym rządem! Np w ostatnich wyborach głosowałem na Ziobre żeby tego złego Kaczora od władzy odsunąć! A teraz planuje na Rafała zagłosować żeby Donald nie wygrał i nie miał pełnej władzy!

1

@Comentateiro A warto tutaj dodać że to był dość przeciętny Bayern i to bez Musiali, Davies'a, Upamecano i Neuer'a.

1

@Rewolucja123 A to już inna rozmowa, zależy jak im się wylosuje.

7

Dlaczego wszyscy tak zachwycają się obroną Interu który w LM faktycznie traci mało bramek, a nikt nie mówi o tym że ten wybitny w obronie Inter w lidze Włoskiej stracił więcej bramek od nas? 31 bramek straconych w 32 meczach. My mamy 29 w 31. Nie rozumiem tych zachwytów.

Sprawdziłem sobie również te ich mecze w fazie grupowej ligi mistrzów i to też nie wygląda jakoś imponująco.

Wygrana z Arsenalem 1:0 - Arsenal miał xG na poziomie 1.8, Inter miał 1.19 mając rzut karny który daje 0.8 do xG.

Wygrana z Monaco 3:0 - Monaco grało w 10 od 12 minuty.

Przegrana z Bayerem Leverkusen - Inter miał xG na poziomie 0.29 przy 1.14 Bayeru.

Wygrana z RB Lips (1:0) - Samobój Lipsaka ale faktycznie tutaj Lipsk praktycznie nie istniał.

Remis z City (0:0) - Warto dodać że to było jeszcze to City z Rodrim tylko że patrzymy na statystyki i widzimy xG 2.24 vs 0.61 dla City i gigantyczna przewaga obywateli. Zawodnikiem meczu był Sommer.

Wygrane z Young Boys (1:0), Crvena Zvezda (4:0), Spartą Praga (1:0) - Odpuścmy sobie te mecze bo chyba wszyscy wiemy jak poważni przeciwnicy to byli.

Podsumowując, Inter nie wygląda na jakąś maszyne która nie pozwala zbliżyć się do swojego pola karnego. Raczej to wygląda na drużynę która ustawia nisko obrone i liczy na kontry. Nawet ta eliminacja Bayernu, patrze na pierwszy mecz i tutaj Inter miał zwyczajnie farta, strzelił 2 bramki z xG na poziomie 0,7 przy 2.3 Bayernu. Powtarzam, to nie jest topowa obrona.


20

Nie no terminarz nam się dobrze ułożył, między meczami z Interem gramy z Valladolid, to jest rywal tak beznadziejny że nawet z Araujo na stoperze powinniśmy spokojnie ich ograć zerowym wysiłkem. Można więc powiedzieć że po 2 trudnych meczach Real - Inter, będzie luźniejszy tydzień przed rewanżem w Mediolanie. Potem mamy aż 5 dni odpoczynku przed domowym klasykiem.

15

@tbas @macio_944
Wedle informacji medialnych, u Felka podejrzewano wrodzoną łamliwość kości. Jego mama trafiła do szpitala w Łodzi, gdzie chciano zakończyć ciążę, ale nie chciano zabijać Felka. Planowano wykonać cesarskie cięcie (w tej sytuacji ta metoda byłaby najlepsza zarówno dla mamy jak i dla dziecka), a następnie udzielić Felkowi i jego mamie pomocy w postaci specjalistycznego leczenia pediatrycznego i terapii pourodzeniowej. Jednak za namową aktywistów aborcyjnych mama Felka pojechała do Oleśnicy - największego w Polsce ośrodka aborcyjnego. Tam w 37-tygodniu ciąży (9 miesiąc) gotowemu już do porodu Felkowi wbito w serce igłę i zabito go zastrzykiem z chlorku potasu. Wedle relacji Gazety Wyborczej, dokonała tego osobiście wicedyrektor szpitala Gizela Jagielska, która w przeszłości publicznie chwaliła się robieniem takich zastrzyków w serca dzieci - podała organizacja .

Sami jesteście obrzydliwi. Dziecko mogło przeżyć, 9 miesiąc… to był człowiek.

10

@macio_944 no to szkoda ze nie podali w ten informacji ze aborcja byla dokonana w 9 miesiacu ciąży. Nie chce usprawiedliwiac Brauna bo dla mnie jego metody sa skandaliczne ale naglasnianie takich rzeczy tez jest wazne

0

@Borneo podchodzisz do tego bardzo naiwnie, poparcie Hołowni szoruje po dnie od ponad roku i żadna debata tego nie zmieni... Nie wspomnę o tym że te debaty i tak ogląda tylko wąskie grono odbiorców. 3% wahania na podstawie jednej debaty to jest kosmos. Zwłaszcza że to nie jest debata 1 na 1 tylko 7-8 kandydatów.

Dla przeciętnego wyborcy nie ma znaczenia że immigrant dostał pozwolenie, dla niego ma znaczenie że dostał się tu nielegalnie...

0

@Borneo Ten sąd to był strzał w kolano Hołowni i wielki sukces Mentzena, on specjalnie nie odwoływał się, pokazał że Hołownia należy teraz do układu. Ci migrancy nie byli legalni, byli nielegalni i zalegalizowani. Przekroczyli nielegalnie granice, byli 3 krotnie zawracani. Więc tutaj wiarygodność Mentzena nie spada. Dodatkowo Mentzen nie rządził. Ty mówisz o jakiejś wymyślonej piątce która jest powtarzana od 6 lat. 95% ludzi o czymś takim nie słyszało, a żadne z tych haseł nigdy nie było hasłem wyborczym. Hołownia jest w rządzie, ludzie Hołowni tworzą rząd, to jest weryfikator wiarygodności, Hołownia tu przegrywa. Jeżeli twierdzisz że wystąpienie Hołowni w debacie przekonało 3% wyborców żeby oddać na niego głos to w mojej ocenie dość naiwnie patrzysz na debaty. Wszyscy od dawna wałkują że one nie mają prawie żadnego przełożenia na wyniki, mogą wpłynąć jedynie na niewielką część niezdecydowanych.

Tutaj masz artykuł o Hołowni z dzisiaj:
https://wiadomosci.onet.pl/wybory/wybory-prezydenckie/to-byl-bastion-szymona-holowni-teraz-nikt-sie-tu-do-niego-nie-przyznaje-on-sie-spalil/ybr8216

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?