15

@tbas @macio_944
Wedle informacji medialnych, u Felka podejrzewano wrodzoną łamliwość kości. Jego mama trafiła do szpitala w Łodzi, gdzie chciano zakończyć ciążę, ale nie chciano zabijać Felka. Planowano wykonać cesarskie cięcie (w tej sytuacji ta metoda byłaby najlepsza zarówno dla mamy jak i dla dziecka), a następnie udzielić Felkowi i jego mamie pomocy w postaci specjalistycznego leczenia pediatrycznego i terapii pourodzeniowej. Jednak za namową aktywistów aborcyjnych mama Felka pojechała do Oleśnicy - największego w Polsce ośrodka aborcyjnego. Tam w 37-tygodniu ciąży (9 miesiąc) gotowemu już do porodu Felkowi wbito w serce igłę i zabito go zastrzykiem z chlorku potasu. Wedle relacji Gazety Wyborczej, dokonała tego osobiście wicedyrektor szpitala Gizela Jagielska, która w przeszłości publicznie chwaliła się robieniem takich zastrzyków w serca dzieci - podała organizacja .

Sami jesteście obrzydliwi. Dziecko mogło przeżyć, 9 miesiąc… to był człowiek.

10

@macio_944 no to szkoda ze nie podali w ten informacji ze aborcja byla dokonana w 9 miesiacu ciąży. Nie chce usprawiedliwiac Brauna bo dla mnie jego metody sa skandaliczne ale naglasnianie takich rzeczy tez jest wazne

0

@Borneo podchodzisz do tego bardzo naiwnie, poparcie Hołowni szoruje po dnie od ponad roku i żadna debata tego nie zmieni... Nie wspomnę o tym że te debaty i tak ogląda tylko wąskie grono odbiorców. 3% wahania na podstawie jednej debaty to jest kosmos. Zwłaszcza że to nie jest debata 1 na 1 tylko 7-8 kandydatów.

Dla przeciętnego wyborcy nie ma znaczenia że immigrant dostał pozwolenie, dla niego ma znaczenie że dostał się tu nielegalnie...

0

@Borneo Ten sąd to był strzał w kolano Hołowni i wielki sukces Mentzena, on specjalnie nie odwoływał się, pokazał że Hołownia należy teraz do układu. Ci migrancy nie byli legalni, byli nielegalni i zalegalizowani. Przekroczyli nielegalnie granice, byli 3 krotnie zawracani. Więc tutaj wiarygodność Mentzena nie spada. Dodatkowo Mentzen nie rządził. Ty mówisz o jakiejś wymyślonej piątce która jest powtarzana od 6 lat. 95% ludzi o czymś takim nie słyszało, a żadne z tych haseł nigdy nie było hasłem wyborczym. Hołownia jest w rządzie, ludzie Hołowni tworzą rząd, to jest weryfikator wiarygodności, Hołownia tu przegrywa. Jeżeli twierdzisz że wystąpienie Hołowni w debacie przekonało 3% wyborców żeby oddać na niego głos to w mojej ocenie dość naiwnie patrzysz na debaty. Wszyscy od dawna wałkują że one nie mają prawie żadnego przełożenia na wyniki, mogą wpłynąć jedynie na niewielką część niezdecydowanych.

Tutaj masz artykuł o Hołowni z dzisiaj:
https://wiadomosci.onet.pl/wybory/wybory-prezydenckie/to-byl-bastion-szymona-holowni-teraz-nikt-sie-tu-do-niego-nie-przyznaje-on-sie-spalil/ybr8216

1

@Starrk Fermin miał dwie sety gdzie wywalił piłkę w trybuny, Kounde dostał ciasteczko na 5 metr i zamiast strzelać to źle przyjął piłkę.

2

@lajcior cyrk... do końca wierzyłem że dostanie 2 bo z Madrytu ale 1 mecz to jest absurd.

0

Jest już oficjalka w kwestii kary Makembe? Do tej pory były chyba tylko doniesienia medialne.

0

@Borneo Ja ogólnie nie przeceniałbym roli debat. Hołownia mógłby mocno zyskać na nich gdyby tak jak w 2020 roku był kandydatem nowym. Teraz wiele osób już go zaszufladkowało i przyzwyczailiśmy się że Hołownia retorycznie wygląda zdecydowanie najlepiej. Tylko on ma problem z wiarygodnością, facet niestety zmienia zdanie i poglądy radykalnie, jest niespójny wizerunkowo. Przecież Hołownia był kiedyś bardzo mocnym zwolennikiem całkowitego zakazu aborcji, pech chciał że okazało się że jego elektorach jest w większości liberalny więc aktualnie to ukrywa. W wyborach do parlamentu optował za natychmiastowym wprowadzeniem euro, robił sobie zdjęcia z migrantami i popierał, powiedzmy że kontrowersyjne działania rządu w związku z chociażby przejęciem TVP czy zmianami w prokuraturze. Jest spora część wyborców która to popiera, tylko że dzisiaj Hołownia próbuje znowu pozycjonować się jako "trzecia droga", będąc w koalicji rządzącej to dość problematyczne. Popatrz na ostatnie wyniki Konfederacji czy Mentzena, przecież Ci ludzie nie popierają ani Konfy ani Mentzena, oni głosują bo widzą alternatywe dla POPISU (alternatywę w sensie przełamania duopolu). Czy słusznie to nie chce się wdawać w taką dyskusje, w każdych wyborach jest opcja antyrządowa. Hołownia był tą opcją w 2020 roku, w 2015 był nią Kukiz. Wygląda na to że w tych będzie Mentzen. Dlatego ja ogólnie nie do końca wierze w to że bardzo dobre debaty Hołowni zrobią mu robote.

A Braun to prawda że jest skrajnym politykiem tylko ten skrajny polityk wyprzedził z list Konfederacji bardzo mocnego w Krakowie Berkowicza w wyborach do europarlamentu, w Małopolsce i przede wszystkim na Podkarpaciu Braun jest naprawdę BARDZO MOCNY. Dlatego absolutnie mnie nie dziwią 3-4 pkt %, oczywiście absolutnie nie ma szans na nic więcej.

0

@Safrani No wynika tyle panie inteligencie że facet jednak może mieć poparcie w granicach 4% bo nie mówimy tu o poparciu rzędu 20-30% a o wiele miejszym. Skoro masz problem ze zrozumieniem takiego porównania to zaufaj sondażowi :) Ja się odnosiłem do tego że sam znam osoby które skłonne są oddać na niego głos więc nie lekceważyłbym jego wyniku, dodatkowo ja osobiście obracam się w towarzystwie osób o bardzo różnych poglądach. Od lewicy przez PO, po PiS i Konfederacje. Od progresywnych liberałów po ortodoksyjnych katolików i narodowców ( znam nawet liberalnych komunistów... ). Zwyczajnie częściej słyszę chęć poparcia Brauna niż Hołowni. Więc nie wiem co Cię tak boli i z czym masz problem, nie twierdze że takie będą finalnie wyniki.

@gumaz tak, dwa główne argumenty to był dobrowolny zus z którego nagle się wycofali a drugi to był brak postawienia się Tuskowi w jakiejkolwiek sprawie. Liczyli że to będzie prawdziwa alternatywa dla PO a mają wrażenie że Tusk robi co chce.

0

@Borneo @gumaz Powiem tak, sam nie wierzyłem w Brauna aż zacząłem rozmawiać z ludźmi, znam 2 osoby które chcą zagłosować na niego ale wahają się czy lepiej nie oddać głos na Mentzena bo ma jakiekolwiek szanse wejść do 2 tury. Natomiast wszyscy moi znajomi którzy głosowali na 3D powiedzieli że nigdy więcej nie nabiorą się na Hołownie.

Dla mnie ten sondaż ma sens, oczywiście tu się jeszcze milion rzeczy wydarzy po drodze ale gdyby Nawrocki naprawdę miał około 20% to PiS by go podmienił kiedy miał okazje.

4

@pluszek ale po co? przecież to są demokratyczne wały, ładne takie uśmiechnięte, europejskie i w ogóle, Ty natomaist jesteś zwykłym hejterem który nienawidzi rafała, wiem to bo w newsweeku czytałem że rafał jest idealny.

0

@FcPortoFan1999 jeżeli grasz w Realu Madryt to możesz nawet wyjebać sierpowego sędziemu a komitet sędziowski stwierdzi że mu się należało.

0

@4drian0 Czy kogoś to naprawdę dziwi? Ja obstawiałem max 2, jeden w sumie mnie nie dziwi. Real jest traktowany jak święte krowy. Każdy inny zawodnik wyleciałby na 3 mecze za takie zagranie.

0

@Kgorecki2500 Nic z tego tematu nie będzie bo w debacie brał udział Polsat i TVN a to oznacza że dosłownie wszystkie media w Polsce były umoczone w tą debate i dlatego nikt nie chce o to pytać a pan redactor Rymanowski, który zazwyczaj świetnie prowadzi wywiady, unika tematu i powiela narracje góry: "Rafał Trzaskowski zaprosił wszystkich o 18:20". No przecież to jest naplucie słuchaczom w twarz.

1

@Encore OKC nie przejdzie Lakers

0

@FcPortoFan1999 No i jest jak pisałem xd

0

@FcPortoFan1999 mam nadzieje że masz racje :)

0

@FcPortoFan1999 przeciwnik żyje więc nie zdziwiłbym się gdyby dostał jeden mecz zawieszenia, 2 to jest max jaki dostanie. Oczywiście w mojej ocenie to powinny być 4-5 meczy pauzy.

0

@FcPortoFan1999 widzę bardzo wierzysz w uczciwość komitetu sędziowskiego.

1

@FcPortoFan1999 zobaczymy ile meczy zawieszenia dostanie ale ja obstawiam max 2 niestety

1

Liga jeszcze jest otwarta ale Makembe wypisał się z walki o króla strzelców.

3

@nwchades ale przecież to są słowa Rafała Trzaskowskiego

0

@Encore do wczoraj też tak mówiłem, ale po wczorajszym cyrku zrobie wszystko zeby ani pis ani po nie mieli pełnej władzy. Nigdy na pis ani na kandydata pisu głosu nie oddałem.

4

@SelloutCrowd No i właśnie widać jak łatwo Ci kit wcisnąć. Mentzen i Zandberg pisali że nie mają zamiar jechać na wyjebce bez zaproszenia. Oficjalne zaproszenie dostali koło 18. Wcześniej była informacja że kandydaci i tak jadą i że Republika ma zrobić ten cyrk przed główną debatą. Tam brakowało aż 7 kandydatów.

3

Jestem załamany łatwością z jaką ludzie zaakceptowali wczorajszy cyrk. Publiczna telewizja transmitowała partyjne wydarzenie Rafała Trzaskowskiego w którym udział brała dziennikarka publicznej telewizji, jednocześnie ordynarnie plując wyborcom w twarz tekstem “nie wszystkim kandydatom udało się dotrzeć” podczas gdy wszyscy kandydaci zostali zaproszeni na 2h przed debatą i jakimś dziwnym trafem akurat wszyscy kandydaci rządowi pojawili się na debacie a sama telewizja była przygotowana na większą ilość uczestników. Cyrk, jeśli mam wskazać wygranego tej debaty to są nim nieobecni i Nawrocki bo wczorajsza debata przekonała mnie że w drugiej turze nie zostane w domu tylko zacisne zęby i z bólem zagłosuje na Batyra.

10

@kamiVeB Hołownia zapomniał że to on jest współodpowiedzialny za czystą wode :)

1

@Popitek12 na tęczowego. Dosłownie byłbym skłonny nawet na Senyszyn w drugiej turze zagłosować byle bonżur nie wygrał xd

4

Ile razy był wałkowany temat że Frenkie w funkcjonującej drużynie z dobrym trenerem to będzie zawodnik kompletny, no ale eksperci z la bamby twierdzili że trzeba sprzedać bo słaby :)

0

@GTBTP jeżeli Polskie prawo jest na tyle idiotyczne że nie przewiduje zamordowania kogoś przez debila ścigającego się na publicznych drogach to może trzeba czasem wydawać wyroki na podstawie Niemieckiego prawa.

0

@Criss18Barca poczekaj bo jeszcze się okaże że Pogoń zaraz wygra swój pierwszy puchar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?