5

@Jakchcesz no ale co Ci nie pasuje? Trzeba było napisać że wjechał 40 letni biały niemiec a nie samochód wjechał. Tak samo jak wcześniej trzeba było napisać że ostatnie 10 zamachów popełnił imigrant a nie ciężarówka czy osobówka. Prosta sprawa.

2

@budel17 Z Salahem mam taki problem że on powinien dostać za ogół, to już któryś sezon gdzie wykręca świetne liczby, mimo wszystko to co robi Pedri... Szkoda że nie docenia się zawodników którzy mają inne liczby niż suche G/A.

0

@budel17 ech to jest dość smutne, ja rozumiem że w erze Messi - Ronaldo tacy wirtuozi jak Xavi i Iniesta nie dostali złotej piłki, tylko że Salah to nie poziom Messi / Ronaldo, a Pedri gra na jakimś absurdalnym, kosmicznym poziomie.

1

@escarabajo Prawda jest taka że Pedri gra na tak kosmicznym poziomie że twierdzenie że nie ma podjazdu do Salaha może paść tylko z ust osoby która patrzy jedynie na bramki/asysty. A skoro tak to głównym kandydatem powinien być Lewy / Rapha. Przy założeniu że wygramy LM to nie ma pół argumentu za Salahem.

1

Czy możemy już mówić o złotej piłce dla Pedriego czy czekamy aż wygramy LM?

0

@michal26 Nie no Vando jest kapitalny i jest zdecydowanie kluczowym zawodnikiem. DFS Vincent i Knecht również pokazali że potrafią dużo wnieść. Oczywiście nie ma co się czarować że bez AR i Hachimury będzie lekko ale mając w składzie LBJ'a i Luke nigdy nie wiesz czy nagle nie odpalą 50 pkt w meczu na skuteczności 70%.

0

@michal26 no wygląda to średnio ale, no tam będzie Luka i Lebron.

2

@norbi77 to fejk

0

@norbi77 No to sorry ale bzdury piszesz xD "zjednoczenie europy" jak Ty sobie wyobrażasz zdjednoczenie europy inaczej niż w ramach UE? Że sobie sięadziemy i powiemy, nie no teraz z USA nie kupujemy? xD To jest tak głupie że naprawdę ciężko to skomentować, to jest prawie tak głupie jak Twoje deprecjonwanie Azji, Afryki i Ameryki Południowej.

0

@norbi77 Zaskoczę Cie ale Europa ma jakieś 500mln ludzi z czymś a reszta świata jakieś 7.7 mld xD Więc tak, będą handlować z całym światem, najlepsi eksperci i tak wyjadą do USA a pamiętajmy że kraje jak Szwajcaria czy Wielka Brytania nienależą do UE :)

2

@norbi77 USA ma wystarczające możliwości do tego żeby przenieść produkucje do siebie, to gigantyczny kraj. Mogą też handlować z całą resztą świata. Natomiast Europa nie jest bogata w surowce i nie wiem skąd to wziąłeś xD Sama ropa i gaz nas wykończy. Będziemy mieć do wyboru USA Rosję albo Arabów

8

@norbi77 No zjebisty pomysł, wygląda to mniej więcej tak. Przestaniemy eksportować towary do USA które produkujemy i dodatkowo przestaniemy kupować surowce których potrzebujemy XD geniusz polityczny widzę się objawił. Proponuje zobaczyć kto ma nadwyżkę handlową i co kto kupuje.

9

@Matt_i1992 Zadziorność Suareza i technika Rasiaka. Wspaniałe połączenie.

4

@Rastafarnianin Francja tutaj nie ma nic do stracenia praktycznie więc nic dziwnego że może sobie pozwolić na twarde negocjacje, inna sprawa to fakt że Europejscy przywódcy lubią dużo mówić ale robienie im średnio wychodzi. Francja mogła o wiele mocniej wesprzeć Ukrainę od samego początku wojny, czemu dopiero teraz się stawiają?

11

@tbas wyobrażam sobie rząd stworzony z takich asów jak Kluzik-Rostkowska, Kotula, ZIelińska, Wieczorek... Wiesz ja mogę tak wymieniać, tych nazwisk jest naprawdę sporo xD

0

To jest niesamowite ilu trenerów nie dało rady w United

0

Wróci Rodri i w przyszłym sezonie znowu zgarną wszystko.

10

@barcelonaLM Zandberg się tak odpala co kampanie na 2-3 miesiące po czym jego komuszy organizm wraca do nic nie robienia jak na prawdziwego socjalistę przystało. W ogóle zabawne że te słowa wygłasza facet którego formacja chciałaby zrzec się suwerenności na rzecz państwa europejskiego.

0

@arasz1819 a co powiedziała o Trumpie?

0

@SzczenaWojtula W tym roku zwyczajnie grają wybitne gówno. Za dużo kontuzji, nie ma Krossa, Valverde grający na PO, SO Tchuameni - Asencio, brak typowej 9tki. Nie ma szans. Nie zagrają nawet w 1/2.

0

@SzczenaWojtula nie wierze w to. Oni grają straszny piach. Te zachwyty po City to jakiś żart. Drużyna Pepa zagrała taki piach że tamten mecz mogło równie dobrze Leganes wygrać. Real nie radzi sobie z drużynami które są intensywne i dobrze bronią. Każda z drużyn które mają przed sobą to dla nich fatalne opcje. Nie zdziwie się jak odpadną z Atletico.

3

@lucca87 jak to jaka? nie graliśmy w 1/16 a w 1/8 byliśmy rozstawieni. W 1/4 i 1/2 już jest losowanie. Bez przesady.

6

@draxidox pijany poseł w sejmie z miejsca powinien stracić mandat. Powinny być kontrole alkoholowe i narkotykowe. Każdy normalny człowiek został by wywalony z roboty gdyby przyszedł najebany, dlaczego posłowi wolno?

2

@MichuZ44 Ten masterclass przeciwko City to ktoś chyba spadł z krzesła. City grało taki piach że tam duet Lenglet Umtiti by pozamiatał. Warto dodać że w City nie zagrał ani Haaland ani KDB.

3

No w końcu ktoś z redakcji to powiedział na głos, Gavi na 10 to jakieś kuriozum które nie ma prawa bytu! Cała drużyna mocno pracuje w pressingu i w takiej sytuacji ostatnie czego zespół potrzebuje to 10tka ( Flick nie gra na dwie 8ki ) która nie daje nic w kreacji i rozegraniu a jedynie dużo biega. Nie zrozumcie mnie źle, bardzo lubie Gaviego ale dla niego trzeba wymyślić inną role na boisku albo musi się chłopak odblokować.

0

Czy ktoś jeszcze ma problemy z płatnością w C+?? Najpierw anulowało mi subskrypcje a teraz nawet nie mogę nowej założyć. Kasa na koncie jest na 100%, zrobiłem w między czasie płatności kartą więc karta też działa. Mimo to C+ odrzuca ciągle płatność...

5

Ludzie weźcie zluzujcie z tym Trumpem, Ukrainą i polityką. Odkąd Trump wygrał to już chyba 4 wojny światowe wybuchły, połowa świata została anektowana, Europa została sprzedana Putinowi a Kanada została 51 stanem USA.

Nie nauczyliście się jeszcze że Trump plecie bzdury częściej niż Tusk okłamuje swoich wyborców? To co mówi Trump często kontrastuje z tym co mówi Rubio, Vence i Hegseth więc zanim już wszyscy zesramy się ze strachu może warto poczekać aż dojdzie do faktycznych działań.

1

Mi trochę brakuje jednej rzeczy. Gavi grający jako 10tka to nieporozumienie. Od dawna ma fatalną formę i praktycznie nic nie caje w ataku oprócz pressingu. w 48 minut 1 połowy z Rayo zaliczył 9/11 podań. Grając w środku pola kiedy mieliśmy ponad 60% posiadania piłki! To jest absurdalnie skandaliczna liczba. Takie liczby może mieć wysunięty napastnik a nie pomocnik

0

@FanBarcy22 no co Ty, to jest liga Hiszpańska. Sprzedadzą najlepszych zawodników i walka o utrzymanie

0

@creative7 Ja uwielbiam Yamala ale dzisiaj gra piach. Zdarza się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?