4

Jako napastnik muszę stwarzać takie sytuacje i trafiać. XD no co ty gadasz, trafiasz jedną akcję na 11

2

Jak tam znafcy ralambli, gimbusy było z tym gasijo? czemy to Pep nim nie grał? przypomnijta mi koorwa

0

#czawiałt depajałt

0

riki pucz prawie jak kristjano ronaldo, zawsze piszą same nazwiska w składzie z wyjątkiem tych dwóch rodzynków

3

cyrk obwoźny a potem braki w przygotowaniu

0

memfis jest irytujacy, jaki to jest słabiak...

1

Dziękuję za tę kontuzję :)

0

@l0Messini Depay griezmanowi torbę powinien nosić, to kapiszon momentami efektowny, ładne tatuaże i tyle

1

@Abominacja Fatiego trzeba oszczędzać, dawkować minuty.Za rok/dwa to zaprocentuje.

1

Zapakować i sprzedać, to średniak, nie daje za dużo. Przehejpowany od początku.

0

@Michalak Domyślam się

0

a quiki riki z koszulą w gaciach? coś czuję że znowu się trener na niego wypnie

0

@catalanian09 :) tylko kogo? może Valdes?

0

Jak tam nasza perła w bramce zagrała? 50% strzałów wpuścił?

0

Memfis "kapiszon": Daptaj

0

@19Kristobal74 tak to tutaj działa, taki jest mechanizm

0

Równo za miesiąc o 8.35 hasztagxaviout

0

@4Fabregas4 Bez przyczyny tej ławy nie grzeje, wszyscy trenerzy go tam sadzają....

0

@MysticCat Ja to wiem, wytłumacz to formenterze

0

@formentera2017 :) buduj dalej na rikim klub

9

@4Fabregas4 Co? widziałeś tego rikiego ostatnio?" to jest turbo cienias

5

Po gangbangu od Neuera 2-8 się nie pozbierał, trzeba go sprzedać może w innym klubie mu głowa puści, u nas nic nie da ponad przeciętność

0

Wincyj szrotu :) a holendrów jeszcze bierymy? Frankie to słabiak, Memfis to nie nasz poziom, Looooooook bez komentarza

5

Mówcie co chcecie, ale Memfis to kapiszon, Franki de Jong kiedy ostatnio zagrał dobry mecz? Mats po gangbangu od Nojera się nigdy nie podniesie... tutaj potrzebny jest twardy reset.....

0

@Nope Teraz będzie wygrywał Poiczetino tytuły, nie wróc, źle się czuje w Paryżu

20

Zdrowie + forma i zjada kapiszona Memfisa na śniadanie, wczoraj jak depnął to był pokaz mocy

3

Miotła i jedzie

0

@socha ale się uśmiałem :) socha ty brzydka musisz być :)

3

Kurła co pogroł :) transfer Laporty czy Bartka? Kiery za to beknie?

2

Ter Sztegen 50% strzałów w sieci, słabiak jakich mało. Wczoraj akurat go "zrobił" ale wcześniejsze mecze dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?