0

Komentarz usunięty

0

Kapiszon niech spada, ładnie pokolorowany w kotki, futerka, fury a przeciętniak jakich wiele.

0

@escarabajo kto powiedział, że Mats musi być numerem 1? Może to taki typ jak Boruc, gdzie nie przyszedł jako drugi po czasie był jedynką

20

LaRambla za 3 lata - kurła Bussi to był gość, za 5 lat - kolejny nowy gracz nie jest Bussim.... Ile lat szukali nowego Alvesa, ile to było nowych Iniestów

0

a ten co taki nadęty? ojca rzestnego gra czy co?

0

Żerarda też nakarmio?

0

@Rust_Cohle Ciekawe, zakładając że kupujesz wózek za 100 tysi i pożyczasz go synowi któremu odwali u kumpla, bo ma kawałek i podjedzie sobie do domku. Co wtedy powiesz?

0

@ACRAB95 Taa mamy na pęczki lepszych, Pique ma dobry sezon

0

Alba jaki Ty jesteś wkoorwiający, ale dzisiaj kłaniam się w pas.

1

@Koni8M wjedzie turbo kombinezon, nakładki na buciki i szkopy poleco jak messerszmitty nad anglie w 1940

40

łamliwe te francuskie bagietki, nieświeże takie

3

i to jest jego miejsce, to zwyczajny cienias bez charakteru. Ile to było radości jak wyrwaliśmy tego przeciętniaka wielkiemu bajernowi

0

na wuja Fati....

2

Ciągłe pisanie kontuzja Ansu powoduje problem tu i tam jest nadużyciem, co jego obecność nam zagwarantowała? Na razie nic i wygląda na to, że przez najbliższe miesiące nic nam nie da. Robienie z niego zbawcy, a co zabawne następcy Messiego jest błędem.

0

@Em_DzeJ Dzięki, nie śledzę PL

0

tak na marginesie Mina gra coś w tej Anglii? Nie wiem dlaczego ale widziałem w nim nadzieję

0

co na to otoczenie umtitiego? byli za a nawet przeciw?

1

Francuzi nie zaplanowali żadnych wzmocnień w dobrze obsadzonym ataku - czyli biero dembusa

2

Orać nim do końca sezonu ile wlezie, niech odrobi choć część tego co przeleżał

0

@kakusus b yle nie skończył jak kapiszon memfis....

0

żordi "głupol" alba jak wypodł?

0

@kinioo bedo sie olejkami smarowały i rzel na włosy układały

5

jak to brzmi - nie mieści się w planach Arsenału i zaoferowali go FCB...

0

@Czarny_ck uważaj bo zaraz będą cię tu gonić ;) ale masz rację z chodziażem i Bussim

0

@koksik2700 Zdecydowanie warto.

6

Kupić jeszcze Hallanda i będzie tridente - Ansu-Dembus_Erling, złota karetka i złote kule

2

I po chłopie, a miał być taki wielki.... żal chłopaka, pewnie winni lekarze bo to co się u nas dzieje to jest kryminał

0

@Messibestplayerintheworld Jako Karol Krawczyk w Miodowych też był sztos

0

dietetyk tyż mu się przyda bo wrócił grubszy

0

@Qaz123 a co ślepy jesteś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?