SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Kapiszon niech spada, ładnie pokolorowany w kotki, futerka, fury a przeciętniak jakich wiele.
0
@escarabajo kto powiedział, że Mats musi być numerem 1? Może to taki typ jak Boruc, gdzie nie przyszedł jako drugi po czasie był jedynką
20
LaRambla za 3 lata - kurła Bussi to był gość, za 5 lat - kolejny nowy gracz nie jest Bussim.... Ile lat szukali nowego Alvesa, ile to było nowych Iniestów
0
a ten co taki nadęty? ojca rzestnego gra czy co?
0
Żerarda też nakarmio?
0
@Rust_Cohle Ciekawe, zakładając że kupujesz wózek za 100 tysi i pożyczasz go synowi któremu odwali u kumpla, bo ma kawałek i podjedzie sobie do domku. Co wtedy powiesz?
0
@ACRAB95 Taa mamy na pęczki lepszych, Pique ma dobry sezon
0
Alba jaki Ty jesteś wkoorwiający, ale dzisiaj kłaniam się w pas.
1
@Koni8M wjedzie turbo kombinezon, nakładki na buciki i szkopy poleco jak messerszmitty nad anglie w 1940
40
łamliwe te francuskie bagietki, nieświeże takie
3
i to jest jego miejsce, to zwyczajny cienias bez charakteru. Ile to było radości jak wyrwaliśmy tego przeciętniaka wielkiemu bajernowi
0
na wuja Fati....
2
Ciągłe pisanie kontuzja Ansu powoduje problem tu i tam jest nadużyciem, co jego obecność nam zagwarantowała? Na razie nic i wygląda na to, że przez najbliższe miesiące nic nam nie da. Robienie z niego zbawcy, a co zabawne następcy Messiego jest błędem.
0
@Em_DzeJ Dzięki, nie śledzę PL
0
tak na marginesie Mina gra coś w tej Anglii? Nie wiem dlaczego ale widziałem w nim nadzieję
0
co na to otoczenie umtitiego? byli za a nawet przeciw?
1
Francuzi nie zaplanowali żadnych wzmocnień w dobrze obsadzonym ataku - czyli biero dembusa
2
Orać nim do końca sezonu ile wlezie, niech odrobi choć część tego co przeleżał
0
@kakusus b yle nie skończył jak kapiszon memfis....
0
żordi "głupol" alba jak wypodł?
0
@kinioo bedo sie olejkami smarowały i rzel na włosy układały
5
jak to brzmi - nie mieści się w planach Arsenału i zaoferowali go FCB...
0
@Czarny_ck uważaj bo zaraz będą cię tu gonić ;) ale masz rację z chodziażem i Bussim
0
@koksik2700 Zdecydowanie warto.
6
Kupić jeszcze Hallanda i będzie tridente - Ansu-Dembus_Erling, złota karetka i złote kule
2
I po chłopie, a miał być taki wielki.... żal chłopaka, pewnie winni lekarze bo to co się u nas dzieje to jest kryminał
0
@Messibestplayerintheworld Jako Karol Krawczyk w Miodowych też był sztos
0
dietetyk tyż mu się przyda bo wrócił grubszy
0
@Qaz123 a co ślepy jesteś?