0

@mekston tam jest więcej niedomówień, Monza również ze wskazaniem na Maxa, akcja pod tutułem albo ja albo obaj out :) Arabia Saudyjska też powinna być bardziej karana. Max odnalazłby się chyba jako jedyny kierowca F1 w Nascar :)

0

@michal26 Max za Brazylię też 10s spokojnie....

0

@Encore Cezary ten pajac z jutuba? fanboj maxa? Tak nieobiektywnego dziennikarza chyba drugiego nie znajdziesz. Pitoli teraz że Max miał farta itd :) Ciekawe co by było gdyby sytuacja była odwrotna i LH wygrał tytuł połową okrążenia, biedaczek by się ze..ł i zjadł mikrofon. Pamiętaj żeby mu nakarmić algorytm ;)

1

Niestety nie oglądałem.... Jat tam potężny Mats? obronił coś? Frenki rządził w środku? Dembczak robił wiater? Umto godnie zastąpił Lęglę?

3

wincyj szrotu, wincyj i za chwilę będziemy rywalizować o bycie w 10tce LL...

1

@grzesiu21 nie miał, ta drama z dejongiem i delajtem była identyczna jak z kutinjo. Wyczekiwani a od poczatku przehejpowani, piłkarskie średniaki. Podobnie dest, memfis. Dlaczego my nigdy nie kupimy średniaka który okazuje się zajebisty, zawsze góra kasy i kupa z grania

1

@adukla od Andzeja to Ty się opierdol ;)

0

Zdjęcia największego nieudacznika Barcelony brylują w prasie :) pierwsza okładka od góry sztos Mats kontroluje piłeczkę

0

@robertocarlos76 DNA barcy czas zamienić na DNO Barcy, to mit, archaiczne spojrzenie na futbol. Trzeba nowoczesnego trenera z nowym podejściem

1

@juri90 Tak przyjął gangbang 2-8 i od tego czasu po chłopie, jest cieniem samego siebie

1

Memfis "kapiszon" Depay to jest przekot, jak on potrafi znikać

1

@czarek78 czawiałt, dawać nastepnego koniecznie z DNS barcelony, krujfiste i tak dalej

9

MATS w formie, kuła jaki to jest nieudacznik to szkoda klawiatury, zdziwiony jak zawsze

3

@Gargamel01 iiiahahhaahaaaa prrrrrrr

0

@Kismeth tak tutaj będzie jak przegramy, ja mam nadzieję na remis, Bayern jest po trudnym meczu mogą mentalnie zluzować mecz z nami lub pójść na fali. Trzeba zagrać swoje na pełnym zaangażowaniu i zobaczymy.

0

powoli trzeba szykować hasztagczawiaułt, dawać tu następnego z dna barcy do przerzucia i wyplucia

7

sprzedać i zapomnieć, średniak

0

uuu a taki ładny ten nasz kapiszon, pięknie pokolorowany w tygryska i tak dalej :) czasem zwodem zabawi publikę, kopnie z karnego

0

@MesQueUnClub_87 to dlaczego tej szali Messi nie przechylał za setiena i kumana?

2

Zjawiskowa ta nasza Alexia, piękna kobieta.

10

@Maurolkit trza nim orać :) grać ile wlezie, sprawdzić jego wytrzymałość

0

@Mateonvious bajern zawsze forsuje, zdarza im się jednak słaby mecz

5

@ZefkaKG taa ciągnął za uszy, chyba swoje dzieciaki. Gdzie był w przełomowym meczu który mógł dać nam lidera? w dooopie, człapał po boisku, myślami już u szejka.

0

@ricardo0705 Wiesz Schumachera też miał nikt nie pobić, Loeba też ;) spokojnie

0

średniak, nie robi progresu

4

Jako napastnik muszę stwarzać takie sytuacje i trafiać. XD no co ty gadasz, trafiasz jedną akcję na 11

2

Jak tam znafcy ralambli, gimbusy było z tym gasijo? czemy to Pep nim nie grał? przypomnijta mi koorwa

0

#czawiałt depajałt

0

riki pucz prawie jak kristjano ronaldo, zawsze piszą same nazwiska w składzie z wyjątkiem tych dwóch rodzynków

3

cyrk obwoźny a potem braki w przygotowaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?