SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston tam jest więcej niedomówień, Monza również ze wskazaniem na Maxa, akcja pod tutułem albo ja albo obaj out :) Arabia Saudyjska też powinna być bardziej karana. Max odnalazłby się chyba jako jedyny kierowca F1 w Nascar :)
0
@michal26 Max za Brazylię też 10s spokojnie....
0
@Encore Cezary ten pajac z jutuba? fanboj maxa? Tak nieobiektywnego dziennikarza chyba drugiego nie znajdziesz. Pitoli teraz że Max miał farta itd :) Ciekawe co by było gdyby sytuacja była odwrotna i LH wygrał tytuł połową okrążenia, biedaczek by się ze..ł i zjadł mikrofon. Pamiętaj żeby mu nakarmić algorytm ;)
1
Niestety nie oglądałem.... Jat tam potężny Mats? obronił coś? Frenki rządził w środku? Dembczak robił wiater? Umto godnie zastąpił Lęglę?
3
wincyj szrotu, wincyj i za chwilę będziemy rywalizować o bycie w 10tce LL...
1
@grzesiu21 nie miał, ta drama z dejongiem i delajtem była identyczna jak z kutinjo. Wyczekiwani a od poczatku przehejpowani, piłkarskie średniaki. Podobnie dest, memfis. Dlaczego my nigdy nie kupimy średniaka który okazuje się zajebisty, zawsze góra kasy i kupa z grania
1
@adukla od Andzeja to Ty się opierdol ;)
0
Zdjęcia największego nieudacznika Barcelony brylują w prasie :) pierwsza okładka od góry sztos Mats kontroluje piłeczkę
0
@robertocarlos76 DNA barcy czas zamienić na DNO Barcy, to mit, archaiczne spojrzenie na futbol. Trzeba nowoczesnego trenera z nowym podejściem
1
@juri90 Tak przyjął gangbang 2-8 i od tego czasu po chłopie, jest cieniem samego siebie
1
Memfis "kapiszon" Depay to jest przekot, jak on potrafi znikać
1
@czarek78 czawiałt, dawać nastepnego koniecznie z DNS barcelony, krujfiste i tak dalej
9
MATS w formie, kuła jaki to jest nieudacznik to szkoda klawiatury, zdziwiony jak zawsze
3
@Gargamel01 iiiahahhaahaaaa prrrrrrr
0
@Kismeth tak tutaj będzie jak przegramy, ja mam nadzieję na remis, Bayern jest po trudnym meczu mogą mentalnie zluzować mecz z nami lub pójść na fali. Trzeba zagrać swoje na pełnym zaangażowaniu i zobaczymy.
0
powoli trzeba szykować hasztagczawiaułt, dawać tu następnego z dna barcy do przerzucia i wyplucia
7
sprzedać i zapomnieć, średniak
0
uuu a taki ładny ten nasz kapiszon, pięknie pokolorowany w tygryska i tak dalej :) czasem zwodem zabawi publikę, kopnie z karnego
0
@MesQueUnClub_87 to dlaczego tej szali Messi nie przechylał za setiena i kumana?
2
Zjawiskowa ta nasza Alexia, piękna kobieta.
10
@Maurolkit trza nim orać :) grać ile wlezie, sprawdzić jego wytrzymałość
0
@Mateonvious bajern zawsze forsuje, zdarza im się jednak słaby mecz
5
@ZefkaKG taa ciągnął za uszy, chyba swoje dzieciaki. Gdzie był w przełomowym meczu który mógł dać nam lidera? w dooopie, człapał po boisku, myślami już u szejka.
0
@ricardo0705 Wiesz Schumachera też miał nikt nie pobić, Loeba też ;) spokojnie
0
średniak, nie robi progresu
4
Jako napastnik muszę stwarzać takie sytuacje i trafiać. XD no co ty gadasz, trafiasz jedną akcję na 11
2
Jak tam znafcy ralambli, gimbusy było z tym gasijo? czemy to Pep nim nie grał? przypomnijta mi koorwa
0
#czawiałt depajałt
0
riki pucz prawie jak kristjano ronaldo, zawsze piszą same nazwiska w składzie z wyjątkiem tych dwóch rodzynków
3
cyrk obwoźny a potem braki w przygotowaniu