0

@Qaz123 a co ślepy jesteś?

0

Lo kurla klementyna.... zapachniało kumanem

0

# Xavi out Kurna jak.mozna nawet nie próbować robic zmian.... rozruszać towarzystwo.

0

@Pawel1985 na letnie transfery gości przeciętnych, no name bo tylko takich do nas ogłaszają

0

@ArturS Fati nigdy filarem nie będzie, kontuzje go zjadły. Araujo daję jeszcze 3 mecze i też się wykrzaczy.

2

Ty się kurła zamkniij pajacu, zajmujesz się teatrem na boisku a nie konkretami.

2

@adukla wygląda też na nieco grubszego

1

martial + depay to brzmi jak ratuj nas Luuk.... Luuk+Martin zjedzą ich pracowitością i zaangażowaniem

1

Kapiszon Depay nie wyjdzie w pierwszym, jak znowu przejdzie obok meczu to go opylić...

1

@dawid16dkk albo wymyślą, że jest za dużo kradzieży i wpuszczają tylko z jedną ręką

0

Szrotinho lubi to i Turan z Paniczem też podobnie jak głąbele

4

@Przemas8411 może jest takim kretynem jak Alba ;) do tego ma umiejętności jak Alba. Albowanie - głupkowate faule, po nieudanym zagraniu patrzenie na nierówną murawę, zawsze zdziwiony, udawanie urwanej nogi

0

@Yoshi94 8 na ile prób? 20? a ile strzałów/celnych?

1

@Yoshi94 Policz ile razy mu wyszedł drybling

1

Błędem wczoraj było zdejmowanie Luuka, wiem jak to brzmi ;) ale kapiszon Memfis to cienias. Drugim błędem było pozostawienie Dembusa, gość nic nie wnosił, brał udział w akcji bramkowej, ale poza tym zero efektywności. Trzeci błąd Bussi... Mimo tego dobry mecz z nadziejami na przyszłość.

1

Fabiańskiego ściągnąć na drugiego ;)

0

@Fehervar a co jak Marc wypadnie na 3 miesiące?

0

Riki Puć to turbo cienias, wsyztsko gra do tyłu. Gośc z innej bajki.

2

heheee ile to było walki o tego cieniasa, strajkował chłop... od początku mówiłem że to średniak. Nigdzie nie odejdzie bo ma to w dupie, kasa jaką dostaje mu wystarcza

0

@KibicujeBarcelonie nie pierwszy raz ma omamy, to idiota

0

@Encore z ciapaty najlepszego kopacz roku buahahaaaa żart szejków.....

7

nie, sprzedać i zapomnieć

0

@Laser Jesteś kibicem Granady czy Levante?

0

@Zielu2001 U Was jednak ten spadek formy był krótki, MATS od 2,5 sezonu stacza się w dó

16

Szkoda tylko, że po kartki sięgał co 7 faul Sevilli, naszych karał z nadgorliwością

0

z memfisem tworzyliby wybuchową mieszankę, tylko nie na boisku

0

@LatajacyHolender Porównując Depaya do Messiego Lukaku Kane ośmieszasz się

0

@Rdkzwt dokładnie, argumentów jednak brak :) Memfis to średniak i tyle, czasem efektowny ale bezproduktywny

9

@LatajacyHolender Memfis to idealna 13 lub 14

2

kolejne kapiszony, już mamy memfisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?