SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Qaz123 a co ślepy jesteś?
0
Lo kurla klementyna.... zapachniało kumanem
0
# Xavi out Kurna jak.mozna nawet nie próbować robic zmian.... rozruszać towarzystwo.
0
@Pawel1985 na letnie transfery gości przeciętnych, no name bo tylko takich do nas ogłaszają
0
@ArturS Fati nigdy filarem nie będzie, kontuzje go zjadły. Araujo daję jeszcze 3 mecze i też się wykrzaczy.
2
Ty się kurła zamkniij pajacu, zajmujesz się teatrem na boisku a nie konkretami.
2
@adukla wygląda też na nieco grubszego
1
martial + depay to brzmi jak ratuj nas Luuk.... Luuk+Martin zjedzą ich pracowitością i zaangażowaniem
1
Kapiszon Depay nie wyjdzie w pierwszym, jak znowu przejdzie obok meczu to go opylić...
1
@dawid16dkk albo wymyślą, że jest za dużo kradzieży i wpuszczają tylko z jedną ręką
0
Szrotinho lubi to i Turan z Paniczem też podobnie jak głąbele
4
@Przemas8411 może jest takim kretynem jak Alba ;) do tego ma umiejętności jak Alba. Albowanie - głupkowate faule, po nieudanym zagraniu patrzenie na nierówną murawę, zawsze zdziwiony, udawanie urwanej nogi
0
@Yoshi94 8 na ile prób? 20? a ile strzałów/celnych?
1
@Yoshi94 Policz ile razy mu wyszedł drybling
1
Błędem wczoraj było zdejmowanie Luuka, wiem jak to brzmi ;) ale kapiszon Memfis to cienias. Drugim błędem było pozostawienie Dembusa, gość nic nie wnosił, brał udział w akcji bramkowej, ale poza tym zero efektywności. Trzeci błąd Bussi... Mimo tego dobry mecz z nadziejami na przyszłość.
1
Fabiańskiego ściągnąć na drugiego ;)
0
@Fehervar a co jak Marc wypadnie na 3 miesiące?
0
Riki Puć to turbo cienias, wsyztsko gra do tyłu. Gośc z innej bajki.
2
heheee ile to było walki o tego cieniasa, strajkował chłop... od początku mówiłem że to średniak. Nigdzie nie odejdzie bo ma to w dupie, kasa jaką dostaje mu wystarcza
0
@KibicujeBarcelonie nie pierwszy raz ma omamy, to idiota
0
@Encore z ciapaty najlepszego kopacz roku buahahaaaa żart szejków.....
7
nie, sprzedać i zapomnieć
0
@Laser Jesteś kibicem Granady czy Levante?
0
@Zielu2001 U Was jednak ten spadek formy był krótki, MATS od 2,5 sezonu stacza się w dó
16
Szkoda tylko, że po kartki sięgał co 7 faul Sevilli, naszych karał z nadgorliwością
0
z memfisem tworzyliby wybuchową mieszankę, tylko nie na boisku
0
@LatajacyHolender Porównując Depaya do Messiego Lukaku Kane ośmieszasz się
0
@Rdkzwt dokładnie, argumentów jednak brak :) Memfis to średniak i tyle, czasem efektowny ale bezproduktywny
9
@LatajacyHolender Memfis to idealna 13 lub 14
2
kolejne kapiszony, już mamy memfisa