2

@Danielao Zdrówka dla mamy i córy, powodzenia życz e i szczęścia w zyciu. dzieci to najlepsze co można mieć :)

0

@Comentateiro borek ta naklejka na kibel?

0

10 minut reklam 2 minuty pierdolenia w studiu i lecimy dalej

0

@Lordzi zawsze w centrum uwagi, nieważne co byle o nim

2

@Herato Za dużo pozowania, ustawiania, wdechów i tak dalej. ustawia sie jakby grał w brazzers

0

Igunie to już byle leszczyna klepie

0

@feZ spoko dziewczyna jak lubi "takes two" Jak wyżej Wormsy są fajne

0

@Safrani on ma kierowcę, wedle plotek którego osobiście zapina ;)

0

@Szymemdymek jak vini tylko kudłaty i szerszy w barach

2

Laboga jeszcze raz powiesz na minimalnym spalonym to cie znajdę madrycki kundlu

0

farszwioki ale was dzisiaj Sajmon podsumował nie doliczajac nic do meczu ;)

1

@Batys skończ już z tym męczennikiem

3

Nie cierpię typa, cham i lubi leżeć, udawać. Po ludzku szkoda chłopa, niech szybko zdrowieje.

0

@Lewareck siuuuu może go weźmie do siebie, pograją, poimprezują z kobitkami po lokalach potem się wykupią z kary itd

0

@prokofiew Brazzers chyba

0

komentatorzy juz z włosami miedzy zebami z radości

0

@Spacedragon córka ma s9+ i mega fajny sprzęt, ten z rysikiem

0

@esem91 repentacja i połówka ;) dwa slowa klucze

0

@Tasde gdzie mówi nieprawdę o darmowym pitstopie tutaj czy abu dabi 21?

0

igunie wam lejo, ale co was to interesuje, Alkaraz to nie jest

0

@priest9999 kundelek był 15 :)

0

Komentarz usunięty

1

@prokofiew pogadamy jai 2 razy ci się wpierdoli piszy z telefone na pasy w ostatniej chwili, przytulisz punkciki i dalej z buta przez 3 miechy. Mam zdjęcia jak u nas czają się za budynkiem przy przejściu dla pieszych i cyk wyskakują w ostatniej chwili z lizaczkiem w wyżej wymienionej sytuacji

0

@fart Historia prawie jak z reżimowym realem, pamiętamy :)

0

Komentarz usunięty

0

Ekipa jak u Gucwińskich, nie przypominam sobie wcześniej żeby był taki cyrk i wstawianie poparcia dla jakiegoś piłkarzyka

4

Biali płaczą jak mogli zwyklemu pomocnikowi dać ZP :) tymczasem jak odbierał chorwacki pomocnik to obrabiali sobie gałki

0

@Klejnot_Nilu nie gadaj w CA serie rzutów karnych im wygrał, bądź obiektywny

0

@Rewolucja123 bo może

0

Roman już beczy na yt o viniego :) Kołtun zawsze na czasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?