SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Danielao Zdrówka dla mamy i córy, powodzenia życz e i szczęścia w zyciu. dzieci to najlepsze co można mieć :)
0
@Comentateiro borek ta naklejka na kibel?
0
10 minut reklam 2 minuty pierdolenia w studiu i lecimy dalej
0
@Lordzi zawsze w centrum uwagi, nieważne co byle o nim
2
@Herato Za dużo pozowania, ustawiania, wdechów i tak dalej. ustawia sie jakby grał w brazzers
0
Igunie to już byle leszczyna klepie
0
@feZ spoko dziewczyna jak lubi "takes two" Jak wyżej Wormsy są fajne
0
@Safrani on ma kierowcę, wedle plotek którego osobiście zapina ;)
0
@Szymemdymek jak vini tylko kudłaty i szerszy w barach
2
Laboga jeszcze raz powiesz na minimalnym spalonym to cie znajdę madrycki kundlu
0
farszwioki ale was dzisiaj Sajmon podsumował nie doliczajac nic do meczu ;)
1
@Batys skończ już z tym męczennikiem
3
Nie cierpię typa, cham i lubi leżeć, udawać. Po ludzku szkoda chłopa, niech szybko zdrowieje.
0
@Lewareck siuuuu może go weźmie do siebie, pograją, poimprezują z kobitkami po lokalach potem się wykupią z kary itd
0
@prokofiew Brazzers chyba
0
komentatorzy juz z włosami miedzy zebami z radości
0
@Spacedragon córka ma s9+ i mega fajny sprzęt, ten z rysikiem
0
@esem91 repentacja i połówka ;) dwa slowa klucze
0
@Tasde gdzie mówi nieprawdę o darmowym pitstopie tutaj czy abu dabi 21?
0
igunie wam lejo, ale co was to interesuje, Alkaraz to nie jest
0
@priest9999 kundelek był 15 :)
0
Komentarz usunięty
1
@prokofiew pogadamy jai 2 razy ci się wpierdoli piszy z telefone na pasy w ostatniej chwili, przytulisz punkciki i dalej z buta przez 3 miechy. Mam zdjęcia jak u nas czają się za budynkiem przy przejściu dla pieszych i cyk wyskakują w ostatniej chwili z lizaczkiem w wyżej wymienionej sytuacji
0
@fart Historia prawie jak z reżimowym realem, pamiętamy :)
0
Komentarz usunięty
0
Ekipa jak u Gucwińskich, nie przypominam sobie wcześniej żeby był taki cyrk i wstawianie poparcia dla jakiegoś piłkarzyka
4
Biali płaczą jak mogli zwyklemu pomocnikowi dać ZP :) tymczasem jak odbierał chorwacki pomocnik to obrabiali sobie gałki
0
@Klejnot_Nilu nie gadaj w CA serie rzutów karnych im wygrał, bądź obiektywny
0
@Rewolucja123 bo może
0
Roman już beczy na yt o viniego :) Kołtun zawsze na czasie