SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 taa, ze słowenią 1-3 i do chałpy
0
@krol211 to raczej dziwka doi ;)
1
@Sysia11 kasa misiu kasa,
0
@Bykunn 1/4 do domu
1
@Hindus Na takim panie to laporta po kebaba wchodzi
1
placki po węgiersku raz
1
Jakie te koszulki są cu..owe.... to logo i herb na środku. Wyglądają na nieskończony projekt
0
@BorzyKrzys irytujący na maksa
0
@FcPortoFan1999 nie tylko Ty, ledwo 1500 ogladajacych na kanale ściekowym
0
@vangoor Laporta lepszy? To jest dopiero kretacz
1
@A4ron pucuje kopyto
1
@Kidd Mayorgi nie dopisałeś do sukcesów
0
@Kidd Cazary dajta patronajta i jego anal..izy
0
Verstappen is nothing without a car
2
@Kapitan hawk Brown, Grzegorz
0
@barcelonaLM nie musi, znany jest z "kontuzji" przerw i cudownych powrotów
1
@FCB_dimiC 2004 i 2008 czyli gmt800 i 900. Kupiłem w PL od ludzi którzy je sprowadzili dla siebie.
0
@Barcasub nie ciesz się cov19 za rogiem ;) zeżre Ci 1/3 urlopu
1
Serwis raczej sam, olejowy zawieszeniowy - wszystko jest proste
1
@FCB_dimiC Serwis zero problemów, koszt niższy niż EU, z rockauto zamawiasz i za 3 dni masz w PL. Jeśli chodzi o części to kupuje wszystko na rockauto - tam w cenie krajowej masz częsci premium heavy duty, tutaj chińczyki. Silnik 5.3 jest wspaniały i ekonomiczny, oczywiście mam LPG spalanie z ostatnich 40000km pokazuje 19.7 więc tyle ile spali dwulitrowy ekodizel Eu ;) 8 rok jeżdżę Chevroletami Suburban/Tahoe i innego auta nie chcę :), wczesniej Grand Voyagery.
1
@FCB_dimiC Bo lubię :) najlepsza motoryzacja, proste konstrukcje :) aktualnie mam dwa tahoe 2004 i 2008 oba 5.3 V8, wczesniej Suburbany, ogólnie Chevy Gang ;)
0
@FCB_dimiC Wiem, ja od lat latam amerykanami i w moich pomaga ;) odłącznie na 15 minut kasuje wszystkie błędy. Warto zaopatrzyć się w czytnik OBD, Autel 200 fajnie śmiga
1
@taxky w sensie check engine? odłącz akumulator na chwilę zresetuj błędy i zobaczysz
1
gdzie Jordan piłki noznej, przyszły zdobywca złotej piły belingham
0
@Kengo i rychu z klanu
35
@MesQueUnClub_87 Pyta o pocałunek a nie o loda
1
@Toretto Sklep - zdjęcie metki z numerem katalogowym i zakup w necie ;)
1
@MesQueUnClub96 koks 668? myslałem że ze 400
0
@Amidamaru Pedri i Arałucho bedą na L4
0
@mekston u mnie na papierze toaletowym