1

@FcPortoFan1999 taa, ze słowenią 1-3 i do chałpy

0

@krol211 to raczej dziwka doi ;)

1

@Sysia11 kasa misiu kasa,

0

@Bykunn 1/4 do domu

1

@Hindus Na takim panie to laporta po kebaba wchodzi

1

placki po węgiersku raz

1

Jakie te koszulki są cu..owe.... to logo i herb na środku. Wyglądają na nieskończony projekt

0

@BorzyKrzys irytujący na maksa

0

@FcPortoFan1999 nie tylko Ty, ledwo 1500 ogladajacych na kanale ściekowym

0

@vangoor Laporta lepszy? To jest dopiero kretacz

1

@A4ron pucuje kopyto

1

@Kidd Mayorgi nie dopisałeś do sukcesów

0

@Kidd Cazary dajta patronajta i jego anal..izy

0

Verstappen is nothing without a car

2

@Kapitan hawk Brown, Grzegorz

0

@barcelonaLM nie musi, znany jest z "kontuzji" przerw i cudownych powrotów

1

@FCB_dimiC 2004 i 2008 czyli gmt800 i 900. Kupiłem w PL od ludzi którzy je sprowadzili dla siebie.

0

@Barcasub nie ciesz się cov19 za rogiem ;) zeżre Ci 1/3 urlopu

1

Serwis raczej sam, olejowy zawieszeniowy - wszystko jest proste

1

@FCB_dimiC Serwis zero problemów, koszt niższy niż EU, z rockauto zamawiasz i za 3 dni masz w PL. Jeśli chodzi o części to kupuje wszystko na rockauto - tam w cenie krajowej masz częsci premium heavy duty, tutaj chińczyki. Silnik 5.3 jest wspaniały i ekonomiczny, oczywiście mam LPG spalanie z ostatnich 40000km pokazuje 19.7 więc tyle ile spali dwulitrowy ekodizel Eu ;) 8 rok jeżdżę Chevroletami Suburban/Tahoe i innego auta nie chcę :), wczesniej Grand Voyagery.

1

@FCB_dimiC Bo lubię :) najlepsza motoryzacja, proste konstrukcje :) aktualnie mam dwa tahoe 2004 i 2008 oba 5.3 V8, wczesniej Suburbany, ogólnie Chevy Gang ;)

0

@FCB_dimiC Wiem, ja od lat latam amerykanami i w moich pomaga ;) odłącznie na 15 minut kasuje wszystkie błędy. Warto zaopatrzyć się w czytnik OBD, Autel 200 fajnie śmiga

1

@taxky w sensie check engine? odłącz akumulator na chwilę zresetuj błędy i zobaczysz

1

gdzie Jordan piłki noznej, przyszły zdobywca złotej piły belingham

0

@Kengo i rychu z klanu

35

@MesQueUnClub_87 Pyta o pocałunek a nie o loda

1

@Toretto Sklep - zdjęcie metki z numerem katalogowym i zakup w necie ;)

1

@MesQueUnClub96 koks 668? myslałem że ze 400

0

@Amidamaru Pedri i Arałucho bedą na L4

0

@mekston u mnie na papierze toaletowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?