4

@Tasde Nie, klub desygnuje gracza z pola w takiej sytuacji

1

@marcjanna i zleniałego radzia ze swoją nową żoną od białej rękawiczki

0

@barpol11 ja mam Epixa 2, to Fenix 7 z amoledem i tego bym polecił, jak kupowałem półtorej roku temu to był za 4400, teraz można wyrwać za 2800. Jest już Epix 2 PRO, ale moim zdaniem szkoda przepłacać. Polecam eazymut tam masz 3 lata gwarancji.

0

@umtiti daj mnie tu lepszego skrzydłowego d niego w klubie, tylko nie pisz yamal

1

@Safrani Franz to załatwi jak na Łazienkowskiej, droczy się z nami. Zdrowia!

0

@Kapitan hawk na bogato, nawet Izrael tyle nie ma Apache....

0

@Katalonbar chaos panie, chaos

0

@Mazi taktyczny ;)

0

Za 4 lata 30+ medali, przygotowania będą pod okiem Tuska, teraz raptem pół roku i nie dało się nadrobić straconych lat

0

@MesQueUnClub96 Zaczynasz już szczekać?

0

@MesQueUnClub96 odsczekasz to za 15 minut

0

Szanse oceniam na 4%

2

@NeroTFP1 a jaka ładna

0

@Fenelon to ten oszust od reki?

1

Ogladałem z nudów kolarki tak zwane Medison, patrzę a tam francuzki białe... tam gdzie trzeba mysleć jednak pewenych rzeczy nie przeskoczysz

0

Gruby juz pisze ogłoszenie sprzedazy Fermina, czuje piniondz

0

@Spacedragon ona już do żabki na dzielni lata

0

@Spacedragon wyebay to i kup garmina

0

1-3 tak to widzę, wszystko amerykanom siedzi

0

@Gronek potem będziesz spłacał nieopłacone parkingi itd. Nie rób tego bi tylko stracisz

0

@kibicsportu Szczoch trenuje indywidualnie, ale co?

0

@Stinger_ taa, podobnie jak bobsleje.

0

Kanał Ziobro :) stanoski utonie

0

@Sulimo cov19 wita cie

0

@Stinger_ nie, kurła jest lato daj Pan spokój z tym szoł dla ubogich, błysku, odpalaniu petrady i innego pitolenia o szoł dla 3 narodów

0

@Kgorecki2500 temat jest mocno delikatny

0

@Kgorecki2500 Osoby odpowiedzialne za powstanie nigdy nie zostały osądzone.

2

@FCBparasiempre W Ustroniu stadion Kuźni jest jego imienia.

0

@cules100pro Ksywę im trza zmienić na los negros, ilu tam hiszpanów będzie grło?

1

@FcPortoFan1999 taa, ze słowenią 1-3 i do chałpy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?