SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Tasde Nie, klub desygnuje gracza z pola w takiej sytuacji
1
@marcjanna i zleniałego radzia ze swoją nową żoną od białej rękawiczki
0
@barpol11 ja mam Epixa 2, to Fenix 7 z amoledem i tego bym polecił, jak kupowałem półtorej roku temu to był za 4400, teraz można wyrwać za 2800. Jest już Epix 2 PRO, ale moim zdaniem szkoda przepłacać. Polecam eazymut tam masz 3 lata gwarancji.
0
@umtiti daj mnie tu lepszego skrzydłowego d niego w klubie, tylko nie pisz yamal
1
@Safrani Franz to załatwi jak na Łazienkowskiej, droczy się z nami. Zdrowia!
0
@Kapitan hawk na bogato, nawet Izrael tyle nie ma Apache....
0
@Katalonbar chaos panie, chaos
0
@Mazi taktyczny ;)
0
Za 4 lata 30+ medali, przygotowania będą pod okiem Tuska, teraz raptem pół roku i nie dało się nadrobić straconych lat
0
@MesQueUnClub96 Zaczynasz już szczekać?
0
@MesQueUnClub96 odsczekasz to za 15 minut
0
Szanse oceniam na 4%
2
@NeroTFP1 a jaka ładna
0
@Fenelon to ten oszust od reki?
1
Ogladałem z nudów kolarki tak zwane Medison, patrzę a tam francuzki białe... tam gdzie trzeba mysleć jednak pewenych rzeczy nie przeskoczysz
0
Gruby juz pisze ogłoszenie sprzedazy Fermina, czuje piniondz
0
@Spacedragon ona już do żabki na dzielni lata
0
@Spacedragon wyebay to i kup garmina
0
1-3 tak to widzę, wszystko amerykanom siedzi
0
@Gronek potem będziesz spłacał nieopłacone parkingi itd. Nie rób tego bi tylko stracisz
0
@kibicsportu Szczoch trenuje indywidualnie, ale co?
0
@Stinger_ taa, podobnie jak bobsleje.
0
Kanał Ziobro :) stanoski utonie
0
@Sulimo cov19 wita cie
0
@Stinger_ nie, kurła jest lato daj Pan spokój z tym szoł dla ubogich, błysku, odpalaniu petrady i innego pitolenia o szoł dla 3 narodów
0
@Kgorecki2500 temat jest mocno delikatny
0
@Kgorecki2500 Osoby odpowiedzialne za powstanie nigdy nie zostały osądzone.
2
@FCBparasiempre W Ustroniu stadion Kuźni jest jego imienia.
0
@cules100pro Ksywę im trza zmienić na los negros, ilu tam hiszpanów będzie grło?
1
@FcPortoFan1999 taa, ze słowenią 1-3 i do chałpy