SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 łolaboga i śfionakała, duet idealny
6
@Cule1234 Żenada pól składu trzeba sprzedać żeby upiec jednego placka.... jprd
0
@blakkudium żart, czy grubas ma brzytwę na karku?
0
@Gibbon_FCB Taa, nietykalny Marc. Jego interwencje w przykucu z wyciagnieta jedna ręką to będzie legenda
1
@Popitek12 nie, jeden sezon miał znakomity, reszta przeciętna. Wyprowadzenia piłki coraz mniej skuteczne, coraz więcej baboli
1
@Sulimo Utwór z serialu "Polskie drogi"
0
heheheh Polska piła - wpierdol goni wpierdol, Doniu premierze ratuj
4
to on ma kolegów? kto podawał do stołu?
35
Tymczasem w lisopadzie.... Gavi odzyskuje piłkę, podaje do Dejonga, ten szybko odgrywa to Pedriego który uruchamia Olmo, Olmo dośrodkowuje wprost na nogę Kiezy i .... wchodzi lekarz mówi chłopcy do łóżek bo rano rehabilitacja
2
@Kidd Zbierało się złom, butelki i do skupu :) miałem dobrze bo był GS obok domu i już w wieku 14 lat dorabiałem na rozładunku wagonów i ciężarówek ;) ale z tego siano poszło na zakup C64
6
Laporta jest jak ja 30 lat temu wchodzący do sklepu modelarskiego, widzę na półce nieosiągalne wtedy Hasegawy, Tamiye i inne cuda a wychodzę dumnie trzymając w ręce Łosia z rodzimego Plastyku ;)
0
@Fido66 Myslisz że cos ugrasz? Tez przedłuzyłem w kwietniu i czuję sie oszukany ;)
1
Krytykowałem go wiele razy w poprzednim sezonie, że wygląda na wyciśniętego na maxa przez Pepa 50 latka. Ja po nim płakał nie będę, ale ja jestem oglądaczem nie trenerem jak 95% labamby
0
Laporta estadio by alliexpress
1
@AlexDark00 pogra miesiąc i kolejne 5 L4
0
@sergio5 Złodzieje y...ne, 210 abonamentu i jeszcze dodatkowo chcą 2 dychy
0
pierwsza kolejka i ćwiąkała - w meczu Barcelony sędzie nie wyrzuca Cubarsiego a Realu Mafeo ;) już skamle. Sezon długi i jeszcze nie raz się odwróci
6
@BulaKG romełu do żirony
0
@Miszak fejo pokazał fujare? czy tylko faki
0
@AlexDark00 na nowogrodzkiej leżą, między paletami z kasą
0
@Nazio_87 tak, matsa powinno się już zastąpić kimś innym
2
@ranger3120 nie on przegrał tylko koledzy mu przegrali, on swoje szczelił ;)
2
Fraaaanz.... szkoda....
0
święcicki wyjmie czy nie lewemu?
1
@Ryjewski spokojnie niedługo L4
5
@Wojtek84 to madrycki pies, onanista wręcz
1
@Domin7777 a ja już powyciągałem modele ;)
0
@Benz podglondajo najlepszych
1
@Domin7777 dawaj, co potrzebujesz? Abrams? Apache? Mi-24? czy klasyka Hummve, może Willys. Zaznaczam t-72 nie mam na stanie
0
@tristan87 to dobrze go udaje