0

@macio_944 łolaboga i śfionakała, duet idealny

6

@Cule1234 Żenada pól składu trzeba sprzedać żeby upiec jednego placka.... jprd

0

@blakkudium żart, czy grubas ma brzytwę na karku?

0

@Gibbon_FCB Taa, nietykalny Marc. Jego interwencje w przykucu z wyciagnieta jedna ręką to będzie legenda

1

@Popitek12 nie, jeden sezon miał znakomity, reszta przeciętna. Wyprowadzenia piłki coraz mniej skuteczne, coraz więcej baboli

1

@Sulimo Utwór z serialu "Polskie drogi"

0

heheheh Polska piła - wpierdol goni wpierdol, Doniu premierze ratuj

4

to on ma kolegów? kto podawał do stołu?

35

Tymczasem w lisopadzie.... Gavi odzyskuje piłkę, podaje do Dejonga, ten szybko odgrywa to Pedriego który uruchamia Olmo, Olmo dośrodkowuje wprost na nogę Kiezy i .... wchodzi lekarz mówi chłopcy do łóżek bo rano rehabilitacja

2

@Kidd Zbierało się złom, butelki i do skupu :) miałem dobrze bo był GS obok domu i już w wieku 14 lat dorabiałem na rozładunku wagonów i ciężarówek ;) ale z tego siano poszło na zakup C64

6

Laporta jest jak ja 30 lat temu wchodzący do sklepu modelarskiego, widzę na półce nieosiągalne wtedy Hasegawy, Tamiye i inne cuda a wychodzę dumnie trzymając w ręce Łosia z rodzimego Plastyku ;)

0

@Fido66 Myslisz że cos ugrasz? Tez przedłuzyłem w kwietniu i czuję sie oszukany ;)

1

Krytykowałem go wiele razy w poprzednim sezonie, że wygląda na wyciśniętego na maxa przez Pepa 50 latka. Ja po nim płakał nie będę, ale ja jestem oglądaczem nie trenerem jak 95% labamby

0

Laporta estadio by alliexpress

1

@AlexDark00 pogra miesiąc i kolejne 5 L4

0

@sergio5 Złodzieje y...ne, 210 abonamentu i jeszcze dodatkowo chcą 2 dychy

0

pierwsza kolejka i ćwiąkała - w meczu Barcelony sędzie nie wyrzuca Cubarsiego a Realu Mafeo ;) już skamle. Sezon długi i jeszcze nie raz się odwróci

6

@BulaKG romełu do żirony

0

@Miszak fejo pokazał fujare? czy tylko faki

0

@AlexDark00 na nowogrodzkiej leżą, między paletami z kasą

0

@Nazio_87 tak, matsa powinno się już zastąpić kimś innym

2

@ranger3120 nie on przegrał tylko koledzy mu przegrali, on swoje szczelił ;)

2

Fraaaanz.... szkoda....

0

święcicki wyjmie czy nie lewemu?

1

@Ryjewski spokojnie niedługo L4

5

@Wojtek84 to madrycki pies, onanista wręcz

1

@Domin7777 a ja już powyciągałem modele ;)

0

@Benz podglondajo najlepszych

1

@Domin7777 dawaj, co potrzebujesz? Abrams? Apache? Mi-24? czy klasyka Hummve, może Willys. Zaznaczam t-72 nie mam na stanie

0

@tristan87 to dobrze go udaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?