1

@tbas ja to się tym nie emocjonuję, tutaj zawsze jest mocna napinka jak ona gra czy tam siurkacz

0

ruskie wam bijo igunie

1

@Adran360 jechać cra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@tristan87 dla równowagi wepchnąć go pod Abramsa, na chuj go żywić do czasu aż zdechnie

1

Jprd na trytytki go połatajo, tak po polsku i do judena.....

0

@VbamboeB Super są, jedne z lepszych wzorów

1

to byłoby idealne podsumowanie tego gracza.... szkoda

0

@A4ron czyli już wiesz z kim zagraja los negros

1

@FCB24 Pfizer, 42 dawka przypomninajaca

0

@lucca87 spokojnie felyks też będzie, 31.08 wjedzie za free z opłaceniem pensji tylko

0

@Herato umisz czytać ze zrozumieniem? napisał że zawsze to samo

0

@July_6_BcN Ja tez mam z 2008 nawet i smiga ;) stary soniak jeden z pierwszych płaskich jaki wypuscili, drugi z 2018 też działa

0

@Blolo Stoi u fachowca, podobno nie ma do niego płyty głownej, szuka ;)

0

@July_6_BcN Sony od 20 la, tego kupiłem w 22 w kwietniu chyba sony xr-65x90j Pojechałem na urlop wróciłem po 10 dniach i się nie włączyl, a był odłączony od zasilania

0

Mój Sony 65, chyba pół roku po gwarancji padł.... co tam koledzy proponują w budżecie 5-6k? Zawsze miałem Sony.... 65 cali mnie interesuje

3

ciekawe czy kartkę z tym tekstem mu dał gruby chociaż po niemiecku, czy jeszcze hanzi musiał sobie tłumaczyć

2

@FcPortoFan1999 Pewnie, starczy 20 ławek podwójnych byle z ładowarkami usb, coby młodym sztromu nie brakło. Najlepiej nic nie robić, albo kraść jak Sasiny i inne gnidy

0

@Kubsoleon lepsi może nie, ale mądrzejsi to na pewno. Cancelo miewa takie odklejki w stresowych sytuacjach, które go dyskwalifikują na pewnym poziomie

3

@Kubsoleon końcówka sezonu tak od października

0

@KacperVEB sugerujesz wychowawczego ACLa? niech się smieje

0

@MartinRNB9 wspaniale, a z Maroko w 22 jak poszło? czy tam juro 24

0

1. Real 107pkt, 2. AM 88pkt, 3 FCB 85pkt, 4 Bimbało 77pkt

3

@Mekambe1234 gówno ma a nie talent, ile lat gra u nas? Zagrał choć tuzin meczów w których był game changerem? Wiecznie kwaśna mina i dreptanie po boisku, kółeczka nic nie dające i wszystko przeplatane durnymi faulami... kto z tamtego Ajaxu odniósł sukces? DeLight też przepychany z jednego klubu do drugiego

2

idealne zdjęcie tego placka

0

Komentarz usunięty

1

dajta tam śfionkale chusteczkę żeby rękę wytarł

3

śfionkała wyglada przy nim jak podtsawka pod piwo

0

@ w formie Xd stepluje i beczy

2

@kanver_ i dalej menda jakich mało jak widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?