SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas ja to się tym nie emocjonuję, tutaj zawsze jest mocna napinka jak ona gra czy tam siurkacz
0
ruskie wam bijo igunie
1
@Adran360 jechać cra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@tristan87 dla równowagi wepchnąć go pod Abramsa, na chuj go żywić do czasu aż zdechnie
1
Jprd na trytytki go połatajo, tak po polsku i do judena.....
0
@VbamboeB Super są, jedne z lepszych wzorów
1
to byłoby idealne podsumowanie tego gracza.... szkoda
0
@A4ron czyli już wiesz z kim zagraja los negros
1
@FCB24 Pfizer, 42 dawka przypomninajaca
0
@lucca87 spokojnie felyks też będzie, 31.08 wjedzie za free z opłaceniem pensji tylko
0
@Herato umisz czytać ze zrozumieniem? napisał że zawsze to samo
0
@July_6_BcN Ja tez mam z 2008 nawet i smiga ;) stary soniak jeden z pierwszych płaskich jaki wypuscili, drugi z 2018 też działa
0
@Blolo Stoi u fachowca, podobno nie ma do niego płyty głownej, szuka ;)
0
@July_6_BcN Sony od 20 la, tego kupiłem w 22 w kwietniu chyba sony xr-65x90j Pojechałem na urlop wróciłem po 10 dniach i się nie włączyl, a był odłączony od zasilania
0
Mój Sony 65, chyba pół roku po gwarancji padł.... co tam koledzy proponują w budżecie 5-6k? Zawsze miałem Sony.... 65 cali mnie interesuje
3
ciekawe czy kartkę z tym tekstem mu dał gruby chociaż po niemiecku, czy jeszcze hanzi musiał sobie tłumaczyć
2
@FcPortoFan1999 Pewnie, starczy 20 ławek podwójnych byle z ładowarkami usb, coby młodym sztromu nie brakło. Najlepiej nic nie robić, albo kraść jak Sasiny i inne gnidy
0
@Kubsoleon lepsi może nie, ale mądrzejsi to na pewno. Cancelo miewa takie odklejki w stresowych sytuacjach, które go dyskwalifikują na pewnym poziomie
3
@Kubsoleon końcówka sezonu tak od października
0
@KacperVEB sugerujesz wychowawczego ACLa? niech się smieje
0
@MartinRNB9 wspaniale, a z Maroko w 22 jak poszło? czy tam juro 24
0
1. Real 107pkt, 2. AM 88pkt, 3 FCB 85pkt, 4 Bimbało 77pkt
3
@Mekambe1234 gówno ma a nie talent, ile lat gra u nas? Zagrał choć tuzin meczów w których był game changerem? Wiecznie kwaśna mina i dreptanie po boisku, kółeczka nic nie dające i wszystko przeplatane durnymi faulami... kto z tamtego Ajaxu odniósł sukces? DeLight też przepychany z jednego klubu do drugiego
2
idealne zdjęcie tego placka
0
Komentarz usunięty
1
dajta tam śfionkale chusteczkę żeby rękę wytarł
3
śfionkała wyglada przy nim jak podtsawka pod piwo
0
@ w formie Xd stepluje i beczy
2
@kanver_ i dalej menda jakich mało jak widzę