SeWo77
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gonzalo Fajo XD, ciekawe co wymyśli tym razem portugalskie dyzma
0
@4Fabregas4 przy golu numer dwa i kilku strzałach nie interweniował bo? eric tam stał....
0
@siuuu ty jesteś od ustawiania się tyłem?
0
@Donnie_Darko są jeszcze rycerze menczena i krzysia siusiaka
1
@Terapuls w 2006 czy ten sklad miażdżył? no nie wiem
2
@siuuu to idź na nowogrodzką wypucować kopyto małemu
2
@Barcaa12 Zdecydowanie, jednak odsunąłbym Matsa na mecz ligowy, od dawna mówię, że to ręcznik na wykroku to mnie tu linczują
1
kurwa to je ręcznik....
0
@Roobo jest napisane Warszawa przekażem skoro czaskowski tam rządzi to kto miał zdecydować? jaro czy śpiewok?
3
@tristan87 tera wjedzie jaro, że mało :) on by doł po 8
0
@barteq tak? nie słyszałeś nigdy o zerwanych więzadłach u "zwykłych" ludzi? oni to leczą na nfz z 80% pensji L4 (od składki oczywiście) nie w najdroższych klinikach za free bo z kontraktu hajsik leci. Nie wspominam o zawodowych kierowcach i ich ryzyku, oraz wielu innym ciężkich zawodach. Nie pisz mi tu że pracują do 35 roku życia i muszą zarobić bo nikt im rąk nie upierdala w wieku 35 lat. Przepłacone pajace i tyle
0
@kamiVeB Flick out wtedy
1
@barteq normalny pracownik też chodzi na L4, tutaj jest to proporcjonalne do zarobków ;) patrz taki deyong
0
Przesyt piłeczki w ostatnich miesiącach spowodował, że nasz dzisiejszy meczyk będzie pierwszym meczem w tym sezonie LN który oglądnę :) w sumie tylko Barcelonę (no i bandę Prodiża) w tym sezonie oglądam do tej pory
2
@draxidox znowu przez jednego pojeba wszyscy będą cierpieć, nie nie jestem zwolennikiem łamania przepisów. 15 punktów za pieszego z telefonem który nie wie co zrobi to jeden z przykładów durnych przepisów, a psy stoją za rogiem i czekają
0
@IrekPOL to fest stary ;)
1
@gukwa śledzik raczej
0
@Firestone Zoo normalnie
0
@Stinger_ Jak mozna lubieć tak nudnego i bezbarwnego typa jak ten angol, penalty kicker
3
@Bartas7VeB nie szkoda ci czasu na spermidło i łolabogę?
2
@Gaz nie wiem, liczby miał. Uparliście się tutaj na niego, zapier..la od początku do końca
3
@arasz1819 mnie te czarne nie przekonują, te sprzed kilku sezonów ze złotymi numerami to był sztos
13
Jak to powiedział Lypski o Siarze? g..o w błyszczącym dresie? i do tego za grube miliony
0
@Stinger_ tera umi trafić a jak trza było to strzelił w bramkarza
1
@MichuZ44 dajta patronajta i nakarmcie algorytm wie najlepiej :) fanboj maxa i meganieobiektywny pajac
0
@beter2 Leo koniecznie musiałby przynieść puchar świata i postawić przed sobą
0
@gr175 pingwinka ;)
3
kurwa jakie to sa placki, idzie kontra i bankowo spierdolą
0
Prodiż... do jutra
0
@VeB 1899 razem z siuuuuu na spólkę