1

Gonzalo Fajo XD, ciekawe co wymyśli tym razem portugalskie dyzma

0

@4Fabregas4 przy golu numer dwa i kilku strzałach nie interweniował bo? eric tam stał....

0

@siuuu ty jesteś od ustawiania się tyłem?

0

@Donnie_Darko są jeszcze rycerze menczena i krzysia siusiaka

1

@Terapuls w 2006 czy ten sklad miażdżył? no nie wiem

2

@siuuu to idź na nowogrodzką wypucować kopyto małemu

2

@Barcaa12 Zdecydowanie, jednak odsunąłbym Matsa na mecz ligowy, od dawna mówię, że to ręcznik na wykroku to mnie tu linczują

1

kurwa to je ręcznik....

0

@Roobo jest napisane Warszawa przekażem skoro czaskowski tam rządzi to kto miał zdecydować? jaro czy śpiewok?

3

@tristan87 tera wjedzie jaro, że mało :) on by doł po 8

0

@barteq tak? nie słyszałeś nigdy o zerwanych więzadłach u "zwykłych" ludzi? oni to leczą na nfz z 80% pensji L4 (od składki oczywiście) nie w najdroższych klinikach za free bo z kontraktu hajsik leci. Nie wspominam o zawodowych kierowcach i ich ryzyku, oraz wielu innym ciężkich zawodach. Nie pisz mi tu że pracują do 35 roku życia i muszą zarobić bo nikt im rąk nie upierdala w wieku 35 lat. Przepłacone pajace i tyle

0

@kamiVeB Flick out wtedy

1

@barteq normalny pracownik też chodzi na L4, tutaj jest to proporcjonalne do zarobków ;) patrz taki deyong

0

Przesyt piłeczki w ostatnich miesiącach spowodował, że nasz dzisiejszy meczyk będzie pierwszym meczem w tym sezonie LN który oglądnę :) w sumie tylko Barcelonę (no i bandę Prodiża) w tym sezonie oglądam do tej pory

2

@draxidox znowu przez jednego pojeba wszyscy będą cierpieć, nie nie jestem zwolennikiem łamania przepisów. 15 punktów za pieszego z telefonem który nie wie co zrobi to jeden z przykładów durnych przepisów, a psy stoją za rogiem i czekają

0

@IrekPOL to fest stary ;)

1

@gukwa śledzik raczej

0

@Firestone Zoo normalnie

0

@Stinger_ Jak mozna lubieć tak nudnego i bezbarwnego typa jak ten angol, penalty kicker

3

@Bartas7VeB nie szkoda ci czasu na spermidło i łolabogę?

2

@Gaz nie wiem, liczby miał. Uparliście się tutaj na niego, zapier..la od początku do końca

3

@arasz1819 mnie te czarne nie przekonują, te sprzed kilku sezonów ze złotymi numerami to był sztos

13

Jak to powiedział Lypski o Siarze? g..o w błyszczącym dresie? i do tego za grube miliony

0

@Stinger_ tera umi trafić a jak trza było to strzelił w bramkarza

1

@MichuZ44 dajta patronajta i nakarmcie algorytm wie najlepiej :) fanboj maxa i meganieobiektywny pajac

0

@beter2 Leo koniecznie musiałby przynieść puchar świata i postawić przed sobą

0

@gr175 pingwinka ;)

3

kurwa jakie to sa placki, idzie kontra i bankowo spierdolą

0

Prodiż... do jutra

0

@VeB 1899 razem z siuuuuu na spólkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?