SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Faro niech sie lepiej zajmie kopytem somsiada
2
To było więcen niz pewene, to szklanka
0
@Popitek12 on tylko topowym autem umi
4
@AxelF nie zapomnij jeszcze o gorącej głowie, głupich faulach i odklejkach no i oczywiście nieskaczący po herbie
0
@vangoor frankidejonk lubi to
1
Bółka troche nieświeża
0
jaaaa handbal, naturlich kajn tor
0
@Heros11 taa kapitalny to był ze 4 lata temu
0
kurła ale duet na mikrofonie, nudziarz mielcarski i onanista od famemma
0
@LjakRoberciik za swoje rogi sie bierz ;) powodzenia niech się układa
0
@MichuZ44 gwałt młotem pneumatycznym i uduszenie obciętym k..em
0
@blakkudium czarny absorbował
1
@LeoMessiiBarcaPepa Poczytaj kto stał za holocaustem, cicho finansował i dlaczego jeden szedł na śmierć a inny nie
1
ciekawe którego pachoła z gwizdkiem wyśle jebas, hila czy soto geado
0
i cyk + 4 minuty
1
Fabio Grosso z Niemcami
0
tera nie dopuscić do strzału na nasza bramkę bo ręcznik wpuści
0
@mekston ty masz żółte papiery?
2
Szczęsny głupia sprawa, potrzeba nam bramkarza....
2
qrwa i spermidło na kierownicy, jprd
0
@MesQueUnClub96 uważaj z takimi tekstami, tutaj grozi za to lincz
0
@sergio5 for siuuuu
0
@tristan87 też ostatnio obniżył loty, sztuczne emocje. Kiedyś zdecydowanie numer 1, teraz może top 3
0
@tristan87 kiedy on był poważny? jak opowiadał że śmigał po Dębicy z rakietą tenisową dla lansu choć grać nie umie? czy jak opowiadał inne farmazony?
5
@IronSanHybrid Borek i jego ego :)
1
@Pawlusek spotykać się z polskimi influenserkami
0
@Transu96 przykuc z wyciągniętą ręką najlepszy, ja jebie
1
@maroon to jest kapiszon a nie napastnik, bubel któremu raz na kilka meczy coś "siądzie"
2
@tristan87 Jak kupujesz passata to jakbyś go nie obrobił S-klassa z tego nie wyjdzie
2
Komentarz usunięty