SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie jest więcej warty niż 60 baniek, bezbarwny gracz, często głupie faule i machanie łapami. Jeden dobry mecz na 15
0
@against_modern_football sugerujesz że to nie max jest wielki tylko redshit? uważaj bo zaraz sługsy gutowskiego cie zjedza
0
Merc W15 sztos, zajebisty i mam nadzieję że podgryzie energetyka
9
@MesQueUnClub96 słaby norweg ma już LM, Zlatan w prime był na to za słaby
0
@mrboom bo co? grubasy w czarnych sukienkach poszczą? na bank....
2
@DonCarletto i Wpappe za chwilę wjedzie
0
@Crakitic nie cenię zbytnio de jonga, ale serio 14 asyst w 5 lat?
1
@JimMorrisonFCB też temu teraz na nim wisi
0
@Herato bo mogą
1
@NeroTFP1 a jak miał zareagować?
3
@MESSIah16 trza było biec a nie autem jechać
0
Jak tam obrońcy De-yonga, zagra coś wreszcie czy nie? wczoraj błyszczał
0
@abram3k tak samo 3 minuty temu christensena śmignął
0
@TR3YWAY 2 sezon jest fatalny, jak gra....
1
Neymar i 1-0 :)
0
@MesQueUnClub96 u nas Max to popularne imię dla psa
1
@MesQueUnClub96 Piękny Christian jak christiano, tylko jemu się nie upiecze, molestowanko prawdopodobnie wjechało. Najciekawsze, że to ludzie z kraju kierowcy o imieniu psa rozdmuchali, jakieś tarcia na linii Jos vs Horner
0
smolasty siedzi i się smieje
0
@Encore hahaahaha dobre, gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem
0
Pięknie turbany wyjaśniają Zaksę :)
2
@don'T.R.I.P.e świąkała to agent RM TV
0
@pt9 w domu numer 2 jest ka3ński, lub kamiński z wąsem
0
Komentarz usunięty
2
@Pogba to teraz pospisywać pisiurów którzy naruszają nietykalność straży i ukarać jak zwykłego Janusza który by się tego dopuścił
0
@Kratos1990 cr7 zapłacił i się uwolnił ;)
0
@Nazio_87 I Sly wsiadający do lambo :) Większość filmów ze Slyem (i nie tylko) z lat 80tych ma zjebiste soundtracki, Cobra, Over the top
0
@BulaKG W sensie odwłok? na bank zrobiony
0
Stanowski to chytrus ;) sprzedał udziały KS koledze po czym wykończy KS
0
co jędrek się giba na tym stołku
0
@Albatros gdzie podpisać? nie kupuję mitycznego zatrzymywania viniego, skały w obronie. Araujo często jest elektryczny, ostatnie mecze cieniutki no i szklaneczka