4

Nie jest więcej warty niż 60 baniek, bezbarwny gracz, często głupie faule i machanie łapami. Jeden dobry mecz na 15

0

@against_modern_football sugerujesz że to nie max jest wielki tylko redshit? uważaj bo zaraz sługsy gutowskiego cie zjedza

0

Merc W15 sztos, zajebisty i mam nadzieję że podgryzie energetyka

9

@MesQueUnClub96 słaby norweg ma już LM, Zlatan w prime był na to za słaby

0

@mrboom bo co? grubasy w czarnych sukienkach poszczą? na bank....

2

@DonCarletto i Wpappe za chwilę wjedzie

0

@Crakitic nie cenię zbytnio de jonga, ale serio 14 asyst w 5 lat?

1

@JimMorrisonFCB też temu teraz na nim wisi

0

@Herato bo mogą

1

@NeroTFP1 a jak miał zareagować?

3

@MESSIah16 trza było biec a nie autem jechać

0

Jak tam obrońcy De-yonga, zagra coś wreszcie czy nie? wczoraj błyszczał

0

@abram3k tak samo 3 minuty temu christensena śmignął

0

@TR3YWAY 2 sezon jest fatalny, jak gra....

1

Neymar i 1-0 :)

0

@MesQueUnClub96 u nas Max to popularne imię dla psa

1

@MesQueUnClub96 Piękny Christian jak christiano, tylko jemu się nie upiecze, molestowanko prawdopodobnie wjechało. Najciekawsze, że to ludzie z kraju kierowcy o imieniu psa rozdmuchali, jakieś tarcia na linii Jos vs Horner

0

smolasty siedzi i się smieje

0

@Encore hahaahaha dobre, gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem

0

Pięknie turbany wyjaśniają Zaksę :)

2

@don'T.R.I.P.e świąkała to agent RM TV

0

@pt9 w domu numer 2 jest ka3ński, lub kamiński z wąsem

0

Komentarz usunięty

2

@Pogba to teraz pospisywać pisiurów którzy naruszają nietykalność straży i ukarać jak zwykłego Janusza który by się tego dopuścił

0

@Kratos1990 cr7 zapłacił i się uwolnił ;)

0

@Nazio_87 I Sly wsiadający do lambo :) Większość filmów ze Slyem (i nie tylko) z lat 80tych ma zjebiste soundtracki, Cobra, Over the top

0

@BulaKG W sensie odwłok? na bank zrobiony

0

Stanowski to chytrus ;) sprzedał udziały KS koledze po czym wykończy KS

0

co jędrek się giba na tym stołku

0

@Albatros gdzie podpisać? nie kupuję mitycznego zatrzymywania viniego, skały w obronie. Araujo często jest elektryczny, ostatnie mecze cieniutki no i szklaneczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?