0

@mekston dy.a dziennikarki to na trening pary brakuje

0

@mekston to swap carlosa na lewisa na 24

0

@pt9 a gruby lepszy? ten to spuści wodę po klubie

0

@RosjaninBut to będzie on

0

@tristan87 a na stole zatańczy....

0

Już za chwilę 3 i 4 odsłona szoł - latajo na skoczni, co wiemy:
- Piotr na bank będzie miał jedne z lepszych warunków czyli rekompensasta mała
- Gajger i Wellinger wręcz przeciwnie, zawsze trafiają na gorsze
-Zajc gdzie by niw wylądował to w porywach od jednego 19.5 dostanie - wczorajszy drugi skok nie gorszy od wellingera a 1pkt mniej
-Forfanga puszczo na przepał jakie by warunki nie były

0

@Rhaan ksiądz go zapnie

0

@MOLESTA w sensie lubisz być d...

0

@Tom0VeB bo zapomniałem ;)

1

@Kidd no i o tym piszę

0

@rragon Wymień trzy składne wypracowane schematy w tym meczu? rzut rożny grany na krótko po czym trzeba wycofać do bramkarza? Można nie lubić Valverde za styl ale fachowiec o trzy pólki nad xavim

1

@Kidd Ernesto naszego trenerka zjadł, końcówka dogrywki wychodzą kilkoma podaniami po raz kolejny i zastanawiam się kiedy my tak będziemy wychodzili do ataku

6

Pena - no cóż poziom ekstraklasy
Araujo, Christensen - w miarę
Fort - dał ile mógł, walczył szarpał i pod koniec bez sił co zrozumiałe
Kunde - to nieporozumienie
De Jong - 200 meczy a ile dobrych? 30? wczoraj też tylko się irytował, poddymiał
Gundogan - 50latek wyciśnięty przez Pepa na maksa, wygląda jakby za chwilę miał się przewrócić
Rekin - no miał ostatnio wybitny mecz, teraz 5 kichy
Felix - no cóż wczoraj wylosował - nie chce mi się
Yamal - najlepszy
Lewy .....
Trener - 6 latek który dostał Lego Technic, próbuje ale nie da rady

0

@July_6_BcN znasz go widzę ;) czy tylko po artykułach w mediach

0

@Visca_barca Lebron - Jordan - Shaq - Kobe kolejność dowolna ze wskazaniem na LBJ

1

@NeroTFP1 Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Maciorewicz, Płaszczak nic nie robią sobie z tego, że oni są prawomocnie skazani, qrwa matrix. Jutro sejm i będzie dym, dużo dymu... będą ich teraz wozić po całej Polsce

4

świąkała i spermidło nawet się nie zająknęli że to wał tylko pierd..ą o kontrowersji

0

@Striker nie stwierdzono obłąkania, dawaj dalej

0

@Sulimo chłop nie pije wcale, błędna diagnoza :)

0

uuuuu jak tam Igunia pograła? cała Polska w rozpaczy, a tak fajnie żonglowała piłeczkę, śmiechom nie było końca żeby Lewemu doyebać ;) zesrała się z taką Salamanką Macie na szczęście drugą odsłonę sportu narodowego - już dziś 4 Messerschmitty będą rywalizować z Kazachami i amerykanami w stolicy polskiego kiczu i drożyzny

1

Todibo.... biją się teraz o niego

0

@jondeca nie był

0

Anczelotti też gra pierwszym składem, czawiego się czepiacie

0

Felix to niezła padaka, ile to nam dopłaci kotletiko żeby go zostawić?

0

@FcPortoFan1999 cała konferderacja trzyma kciuki, sorry ssie kciuki

1

@tomek8756 eeee mioł piniondze, eee kupowoł kogo chce za 3..2...1...

1

@kubix05 Mój Ustroń :) wpadaj dalej część czynna

0

@hayek kamiński z wąsikiem w turbanach?

0

@Saviola88 i pokój do mokrych widzeń, coby jaro mógł szofera zaprosić

1

Ronaldo już dodał emotkę na X?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?