SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston dy.a dziennikarki to na trening pary brakuje
0
@mekston to swap carlosa na lewisa na 24
0
@pt9 a gruby lepszy? ten to spuści wodę po klubie
0
@RosjaninBut to będzie on
0
@tristan87 a na stole zatańczy....
0
Już za chwilę 3 i 4 odsłona szoł - latajo na skoczni, co wiemy:
- Piotr na bank będzie miał jedne z lepszych warunków czyli rekompensasta mała
- Gajger i Wellinger wręcz przeciwnie, zawsze trafiają na gorsze
-Zajc gdzie by niw wylądował to w porywach od jednego 19.5 dostanie - wczorajszy drugi skok nie gorszy od wellingera a 1pkt mniej
-Forfanga puszczo na przepał jakie by warunki nie były
0
@Rhaan ksiądz go zapnie
0
@MOLESTA w sensie lubisz być d...
0
@Tom0VeB bo zapomniałem ;)
1
@Kidd no i o tym piszę
0
@rragon Wymień trzy składne wypracowane schematy w tym meczu? rzut rożny grany na krótko po czym trzeba wycofać do bramkarza? Można nie lubić Valverde za styl ale fachowiec o trzy pólki nad xavim
1
@Kidd Ernesto naszego trenerka zjadł, końcówka dogrywki wychodzą kilkoma podaniami po raz kolejny i zastanawiam się kiedy my tak będziemy wychodzili do ataku
6
Pena - no cóż poziom ekstraklasy
Araujo, Christensen - w miarę
Fort - dał ile mógł, walczył szarpał i pod koniec bez sił co zrozumiałe
Kunde - to nieporozumienie
De Jong - 200 meczy a ile dobrych? 30? wczoraj też tylko się irytował, poddymiał
Gundogan - 50latek wyciśnięty przez Pepa na maksa, wygląda jakby za chwilę miał się przewrócić
Rekin - no miał ostatnio wybitny mecz, teraz 5 kichy
Felix - no cóż wczoraj wylosował - nie chce mi się
Yamal - najlepszy
Lewy .....
Trener - 6 latek który dostał Lego Technic, próbuje ale nie da rady
0
@July_6_BcN znasz go widzę ;) czy tylko po artykułach w mediach
0
@Visca_barca Lebron - Jordan - Shaq - Kobe kolejność dowolna ze wskazaniem na LBJ
1
@NeroTFP1 Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Maciorewicz, Płaszczak nic nie robią sobie z tego, że oni są prawomocnie skazani, qrwa matrix. Jutro sejm i będzie dym, dużo dymu... będą ich teraz wozić po całej Polsce
4
świąkała i spermidło nawet się nie zająknęli że to wał tylko pierd..ą o kontrowersji
0
@Striker nie stwierdzono obłąkania, dawaj dalej
0
@Sulimo chłop nie pije wcale, błędna diagnoza :)
0
uuuuu jak tam Igunia pograła? cała Polska w rozpaczy, a tak fajnie żonglowała piłeczkę, śmiechom nie było końca żeby Lewemu doyebać ;) zesrała się z taką Salamanką Macie na szczęście drugą odsłonę sportu narodowego - już dziś 4 Messerschmitty będą rywalizować z Kazachami i amerykanami w stolicy polskiego kiczu i drożyzny
1
Todibo.... biją się teraz o niego
0
@jondeca nie był
0
Anczelotti też gra pierwszym składem, czawiego się czepiacie
0
Felix to niezła padaka, ile to nam dopłaci kotletiko żeby go zostawić?
0
@FcPortoFan1999 cała konferderacja trzyma kciuki, sorry ssie kciuki
1
@tomek8756 eeee mioł piniondze, eee kupowoł kogo chce za 3..2...1...
1
@kubix05 Mój Ustroń :) wpadaj dalej część czynna
0
@hayek kamiński z wąsikiem w turbanach?
0
@Saviola88 i pokój do mokrych widzeń, coby jaro mógł szofera zaprosić
1
Ronaldo już dodał emotkę na X?