Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnA Na Mundialu można powiedzieć,że było odwrotnie i to Jude czyscił buty Enzo.
Zresztą od kiedy porównuje się denfensywnego z ofensywnym,który gra na 9.
Busiego czy Casemiro w prime porównaj sobie i blado wypadaja przy Bellinghamie jak już tak patrzysz.
Kto normalny porównuje typa co gra na pozycji Busiego czy Casemiro do tak ofensywnego pomocnika,który ma zupełnie inne zadania.
Dyskusja do gówno burzy
1
@FCBurnley Jakim prime,chodziło o pozycję na boisku tylko,że z takimi graczami a pierwsi wpadli do głowy.
2
@mekston Śmieszy to porównywanie do ofensywnego pomocnika,który na 9 czasem zagra.
A pisanie,że byty może czyścić to już szyte głupoty.
Enzo był jednym z najlepszych w Argentynie na MŚ i dołożył duża cegiełkę,więc nawet nie wypada tak pisać.
Moim zdaniem Enzo to będzie kawał defensywnego pomocnika.
0
@zodiak_10 Coś mi się nie wydaje?
Jak by drużyna remisowała/wygrywała ale przy minusie?
Wątpliwe, być może tak było to gratulacje za honorowe zachowanie.
0
@NeroTFP1 Malcom w Arabii to mini Ronaldinho.
1
@VegetaPolska Nie no proszę Cię Enzo może osiągnąć dużo.
Nie rób z niego średniaka.
Na jakim picu jak on dobrze gra w Chelsea. Odleciałes chłopie.
Busi wogole nie robił asyst goli a jest uznawany za jednego z najlepszych w historii.
@mekston czy Enzo według Ciebie to przereklamowany chłop? Mi się wydaje,że gra dobrze w Chelsea i Argentynie.
2
@DonCarletto Nie no bez przesady Enzo też jest bardzo dobry.
Pucować buty to może np. Andre Gomes itp.
Wiadomo,że Bellingham póki co lepszy,ale Enzo też jest dobry i zresztą on gra na defensywnym,więc to porównanie z dupy.
Prędzej Enzo mogę zestawić z Casemiro,Rodrim czy Busim bo to ta pozycja a nie z ofensywnym.
0
@Lionel_Messi10 Pewnie znowu coś o Argentyńczykach xd.
1
@Lionel_Messi10 Wrociłam z pracy właśnie co ten Barti tam napisał bo co chwilę mnie oznacza.
Znowu jakieś głupie zaczepki?
2
@_barti Nie powiedziałam,że Niemcy są słabi tylko byli ciśnieci.
Nie oceniłam ich jakości talentu bo nie interesuje się ich kadra i w przeciwieństwie do Ciebie po 2/3 meczach nie oceniam ich potencjału.
Tym się różnimy.
Skoro nie interesujesz się zawodnikami z Argentyny to jakim prawem ich oceniasz?
Ja czy @Lionel_Messi10 śledzimy ich losy,ligę Argentyńska itp więc wiemy jaki potencjał mają te chłopaki w przeciwienstwie do zeszłych lat.
@Lionel_Messi10 nie ma sensu mu odpisywać w temacie Argentyny.
Kończę z nim rozmowę na temat młodzików.
Dzisiaj niestety nie będzie oglądane bo praca,ale będę trzymać mocno kciuki.
Dobrze,że Argentyna wyjasniła już rok temu wszystkich niedowiarków.
2
@Lionel_Messi10 Dokładnie
Tamten to żyje w swoim świecie,Niemcy genialne pokolenia tak Ci co byli ciśnięcie przez Hiszpanów i jechanie przez Argentyny do 60 minuty.
(Ostatecznie wygrali w karnych)
Typ nawet nie interesuje się mlodzikami z Argentyny tyle co ich widział w 1/2 meczach i wielki znawca.
Bardzo utalentowane pokolenie i oby się dalej dobrze rozwijało.
Ps jemu na temat Argentyny już nawet nie odpisuje bo on w kwestii młodzików nawet nie próbuje być obiektywny.
2
@_barti Fanatyzm kiedy ja piszę o Messim co chwilę?
Argentyna to tylko Messi? Nie, zejdź na ziemię.
Fanatyzm to objawia się u Ciebie hejtem na dzieci z Argentyny.
Nieźle musisz się gotować,że atakujesz nawet 17 latkow i młodszych.
Sam komentator powiedział,że Argentyna gra bardzo dobrze,ale taki Barti z Fcbarca znawca gwiazd twierdzi,że kilka klas gorsi xd.
2
@_barti Atakujesz to ty co chwilę Argentyńczyków.
Nawet małolatów co mają naście lat.
"NIEMCY KILKA KLAS LEPSI" @Lionel_Messi10 po tym to nawet czytanie dalej sensu nie ma.
Gość nie ogarnia,że Niemcy w karnych wygrali.
@Lionel_Messi10 zobaczysz,że to pokolenie młodych będzie bardzo dobre,wystarczy porównać jaki pazdziez był 15 czy 17 roku i jak grali a jak grają teraz młodzi.
Jedno z najbardziej obiecujących pokoleń młodzików.
2
@_barti Jakim cudem ty jesteś kibicem Barcelony?
Przecież musiałeś mieć załamanie nerwowe w 09 czy 11 jak Messi strzelał gola w finale LM.
Messi to 70%goli Barcelony ty go nie lubisz to jakim cudem kibicowales Barcelonie?
3
@_barti @mekston @Lionel_Messi10
Nie no typie nawet kibice Realu przyznają,że Messi miał genialny Mundial.
Ja nie wiem czy wy nie ogladaliscie czy co.
@mekston wyjaśnij raz na zawsze tego typa. Takich głupot to nawet kibice Realu na tej stronie nie piszą.
Typ zagrał najlepszy mundial w historii obok Maradony a oni piszą,że niczym się nie wyrozniał...
Brak słów.
Zajebiście legendę niby "swojego" klubu traktujesz.
Jakim cudem ty kibicem Barcelony się nazywasz?
Mam wrażenie,że ty plakales jak Leo strzelał gole w finale LM i byłeś załamany.
2
@TakitamxKolega chyba nie ogladał Mundialu?
Nie ośmieszają kibiców Realu.
1
@_barti Żadnych obaw zakład o nic z jakimś no name? Po co mi to.
Ja jestem pewna swoich przekonań a ty bądź swoich bo już sam nie wiesz czy jesteś za Realem czy Barceloną.
1
@_barti Nie boję się,ale po co mam zakładać się z kim z internetu co będzie za x lat.
Miej swoje zdanie ja mam swoje i tyle w temacie.
2
@_barti Będę się z Tobą zakładać co będzie za x lat.
Ja zapomnę o takim użytkowniku jak ty za x lat.
Tak jak byłeś pewny porażki Argentyny na Mundialu.Uważaj sobie co tam chcesz i miej swoje zdanie.
Ja mam swoje i śledzę tych chłopaków,ligę Argentyńska,więc nie bez powodu uważam to pokolenie za bardzo utalentowane.
Miej swoje zdania ja mam swoje i tyle w temacie.
2
@mekston Dokładnie.
Dla mnie to pokolenie jest na pewno jednym z bardziej utalentowanych w 15 czy 17r nie mieli zawodników z takim talentem.
Tutaj wyróżniają się boczni obrońcy, Acuna, Echeverri czy Subiabre i 9.
Oni mogą dużo zdziałać w dorosłej piłce bo grali bardzo przyjemna piłkę.
1
@_barti Co ja się z Tobą będę zakładać.
Moim zdaniem te chłopaki dużo osiągnął.
Wystarczy popatrzyć jakie pokolenie mieli w 2015/17 roku a jakie teraz. (Duże lepsze).
@Lionel_Messi10 @mekston co o tym sądzicie?
1
@_barti Tak pięknie,że w pierwszej połowie to nie istnieli.
Ty nazywasz się obiektywnym proszę Cię.... Brak słów. Wystarczyło by,aby bramkarz był lepszy a nie 2 gole w prezencie oddał.
Może jeszcze powiesz,że Hiszpanie byli gnieceni przez Niemców.
Grubo się zdziwisz jak za 5 lat te chłopaki założą trykot dorosłej reprezentacji.
Naszym Darvichem? Przecież Darvich nie gra w Realu... Kolego biały coś pomyliłeś.
1
@_barti 3/4 miejsce na Mundialu i słabsze pokolenie?
Oh wait? Przegrana w karnych z Niemcami o finał.
Dobry jesteś.
@AFA90 @mekston @Lionel_Messi10 nie da się tego czytać.
To pokolenie młodych własnie jest jedno z najlepszych.
4
@HighestInTheRoom Alvarez,Barco i Echeverri.
0
@_barti Nie od razu Rzym zbudowano.
Przypominam,że Lautaro Martinez zawitał do Europy w wieku 21 lat.
Teraz jest jednym z najlepszych na świecie.
0
@DonCarletto Niech się rozwija.
Na pewno papiery ma na dobrego piłkarza.
1
@_barti Nie zapominaj,że ty obrażałeś niektórych zawodników narodowości Argentyńskiej.
Nie bądź hipokrytą.
1
@Mario96w Masz rację nie będę.
Tylko jak ja kiedyś żartowałam to bana dostałam a on co chwilę prowokuje.
1
@JohnA nie tak jak Tobie w grudniu.
Gdzie się wtedy podziewałes?
1
@Danny Gaucho Tylko jak byś zauważył Danny to on komentuje każdy post związany z zawodnikiem narodowości Argentyńskiej.
Typ co jest fanem Realu i Barcelony przyczepił się i nakazuje kibicować Polskiej nacji.
Zakaz sympatyzowania z inną reprezentacja.
Jakos ja mam w nosie to,że on jest wielkim fanem Realu i Barcelony.