Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Jaka agresja.
Śmiać mi się chce z typa co kibicuje Barcelonie i Realowi. Sam nie wie komu.
Zresztą co go to obchodzi kto komu kibicuje.
1
@ini_barca Sorry,ale jak on zaczepia na każdym kroku.
Ja Ronaldo mam w nosie,bo Leo już dawno swoim występem na MŚ zakonczył debatę. (Nikt takiego występu nie miał oprócz sp. Maradony i każdy Leosia zapamięta jak Diego; co wyczyniał na Mundialu)
Co typa obchodzi kto komu kibicuje?
On kibicuje Barcelonie i Realowi,więc nie powinien się wypowiadać na ten temat.
1
@Lionel_Messi10 Ja tu nawet już nie bije do tego CRa bo oprócz LM to Leo ma wszystko lepsze.
ZP czy ZB,więcej i to o kilka.
Typ ma taki uraz do Argentyny... Szkoda mówić.
On myśli,że oni po Messim staną się Polska czy Słowacja.
Odkąd pamiętam Argentyna zawsze w czołówce była od Di Stefano,Maradone,Redondo,Batistute po Messiego i przyszłe gwiazdy.
1
@_barti Już twój awatar dużo mówi o kompleksie Leo Messiego.
Co Ci ta Argentyna zrobiła?
Zawsze była w czołówce i zawsze będzie jak Brazylia czy Urugwaj.
Dla twojej wiadomości Argentyna to najbardziej ututułowana reprezentacja na świecie.
15 Copa
3 WC
Puchar Konfederacji
2 IO
2x Finallisima
Więc oni są symbolem piłki jak Brazylia.
13
@_barti Chłopie,ale ty żałosny jesteś.
"Ciekawe czy ambasada się wypowie"
Ty mi zarzucasz,że wolę Argentynę od Barcelony a ty gościu wolisz Ronaldo od Messiego,który niby grał dla twojego klubu xd.
Jak chcesz wiedzieć to za Leo przemawia więcej argumentów,że jest lepszy. Nawet nie muszę pokazywać statystyk bo wystarczy popatrzeć jaką ma przewagę w ZP czy ZB ile ma mvp Copa America czy MŚ.
Ile razy więcej został wybrany zawodnikiem meczu.
Statystyki jak gole? Ronaldo najlepszy strzelec? Tak się przyjęło a to Leo ma 6 par Złotych bucików.
@AFA90 @Lionel_Messi10 patrzcie jaki wykolejeniec.
Ty chłopie powiesz,że nie masz kompleksu Argentyny.
Na każdym kroku zaczepka.
Jak to było ty jesteś biały? Jednak kibicuje Bayernowi a sorry fioletowy jestem.
Śmieszny typ co nawet nie wie czy jest biały czy fioletowy xd.
Czy może z Monachium sympatyzuje.
1
@Lionel_Messi10 Ci młodzi co już grają w Europie Garnacho,Soule skrzydła obsadzone.
Veliz chyba na wypożyczenie pójdzie z Totkow.
Ogólnie to mnie zastanawia czemu go nie wstawi na próbę do pierwszego składu na jeden mecz.
2
@shahman Japończycy go ładnie wyjaśnili jak się z nich nasmiewał.
1
@DonCarletto 28 lat prawie ma,lepszy już nie będzie.
Moim zdaniem on jest za słaby na Real.
Taki lepszy Andre Gomes Realu.
Carlo z Brazylia nic nie ugra jak będzie stawiał cały czas na ulubieńców.
1
@Lionel_Messi10 Nico bronią statystyki,ale osobiście muszę przyznać,że Soule go zjada obecnie jeżeli chodzi o atuty skrzydłowego.
1
@Encore Może dostanie więcej szans.
Taki stary Cebulla gra a postawił by na młodego.
1
@Lionel_Messi10 Diablito będzie wielki. :D
1
@mekston Jak i na Kolo Muanim.
Czemu on wtedy na aut nie wybił...
Nie było by stresu i wgl.
1
@mekston Oglądam własnie na Eleven bo dosyć często transmitują Frosinone.
On ma drybling dużo lepszy od Nico Gonzaleza i moim zdaniem Soule powinien już dostać ostatnio powołanie.
Kluczowy jest we Frosinone.
Podoba mi się jego styl gry.
Patrzę też na Barrenechea przyzwoicie sobie radzi.
1
@Lionel_Messi10 Lo Celso to taki ofensywny reszta to bardziej środkowi,więc miejsce by miał.
Plus jeszcze Almada.
1
@DonCarletto Niech wejdzie, Carletto im Argentyńczyk lepszy tym lepiej dla twojego klubu jak i mojej reprezentacji.
2
@Lionel_Messi10 @mekston @AFA90
Rada Argentyny co sądzicie o Paziu?
Ma szansę się przebić u Scaloniego?
Ja osobiście czekam na Soule to co ten chłopak wyczynia w tym sezonie... Znakomity jest.
Czekam na kolejną przerwę reprezentacyjną.
Soule idealnie siadł by za Nico Gonzaleza.
Drybling dużo lepszy a ponadto papiery na wielką gwiazdę.
0
@mientusek1407 No ja wiem.
Dla mnie to niech sobie wygra kto chce tego balona i tak Jude czy Erling nigdy nie zdobędę 8 balonów,żeby po 2/3 zdobyli.
0
@VegetaPolska No,ale znajduje się w polu karnym i strzela.
Wypełnia lukę po 9 bo ta jest bardzo słaba i musi on nadrabiać.
0
@Lionel_Messi10 Mi się wydaje,że Jude nie wygra bo jednak wątpliwe,aby miał 40/50 goli a Mbappe I Erling będę mieli.
Ogólnie to uważam,że rekord Leo niezagrożony.
Mbappe,Vini, Haaland,Jude każdy z nich będzie się bił a co roku dochodzą talenty jak Echeverri.
0
@Emhyr Ale on by wygrał,gdyby nie Messi.
0
@Matix90 No a Messi w 19 roku to co robił na plecach niósł.
0
@LaLigaPD Ale Erling będzie miał 50goli w sezonie.
Jude nie jest takim strzelcem jak Norweg.
Więc Erling nadrobi golami i rekordami.
Wystarczy,że wygra LM i nawet nie będzie musiał strzelać w półfinale i finale.
Bo teraz miał masę goli i gdyby nie LIO to by wygrał.
0
@Benz Do końca sezonu to wątpliwe,nie zapominaj o Euro jak odpadnie szybciutko to nie zdobędzie.
Chyba,że strzeli jak Erling 50 g w sezonie.Bo Norweg sobie golami odgryzie za Euro.
0
@mientusek1407 Młody jest to normalne,że może się tak stać.
Nie można mieć pretensji.
0
Jude jak nie porobi na Euro to pewnie i szansa na ballona będzie.
Erling/Kylian i pewnie on.
1
@Emhyr Istniała.
Ale praktycznie największe sukcesy to za jego sterami.
Ciekawe ile w Realu Messi by wygrał.
Czy dolozył by więcej tytułów czy mniej. (Ciekawość).
0
@Encore Mbappe jeszcze PSG ciągnie.
Real jednak ma lepszy skład.
2
@escarabajo Jest znakomity.
Gra na 9 to i dużo strzela.
2
Takie mam wrażenie,że Messi tą Barce to na wyżyny wspiał.
Real zawsze był wielki a Barca najlepsze lata miała z 10 Argentyny.
Zastanawia mnie to czy jeszcze kiedyś Barca będzie taka potęgą.
1
@Encore Ciekawe czy do Euro doczeka czy będzie kontuzja na imprezie.
Bo on coś mało odpoczywa.