Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA90 On ma ochotę grać w Hiszpanii ten Paz?
Czy Argentynie z krwi i kości jak Soule.
1
@DonCarletto To już zależy od niego,ale jak czuje się Argentyńczykiem to dlaczego ma grać dla Hiszpanii.
Jak sobie porównam osiągnięcia Argentyny do Hiszpanii.
Argentyna wszystkich tytułów ma ponad 20 a Hiszpania 2 Euro i raz MŚ.
Więc też pewnie na to patrzy.
Niech gra gdzie chce w Argentynie jest kolejny młody który odmowił Włochom
Soule czeka na Argentynę.
Co do Pazia jak by Scaloni go powołał to by na pewno nie odmówił.
0
@DonCarletto Gra w młodzieżówkach Argentyńskich i z tego co mówił to chciałby Argentynę reprezentować.
Chociaż w Hiszpanii to pazdzierz skład,więc ma większe szanse na grę.
Druga strona to w Argentynie ma większą szansę na sukces i napewno gra dla Argentyny jest bardziej prestiżową jeżeli chodzi o wszystkie tytuły.
0
@DonCarletto Jak Paz to Argentyńczyk.
0
@Stinger_ Ja kibicuje każdej Angielskiej drużynie.
Niech PL się rozwija bo zaangażowaniem i przyjemnością ta liga jest 50% lepsza od LL.
0
@DonCarletto Wogole to co Real widzi w Cebullosie?
Przeciętny piłkarz nie wolą dać szansy Pazowi czy innemu małolatowi?
0
@hayek City i Chelsea miały LM nigdy nie wygrać a mają 3 LM w sumie.
0
@FrankliN7 Piernik wie,ciekawe jak by zrobili z niego 9 taką na stałe.
Przyszły sezon zyskają znakomitego zawodnika w pomocy,bo Jude będzie się mogł skupić na kreowaniu.
1
Arsenal być może to ten sezon w LM.
Rok po City zdobyli bypierwsza LM.
Pięknie by to wygladało.
0
@bart_azz Bellingham gra przy bramce przeciwnika i dlatego strzela,bo Real nie ma napastnika.
Wróci do kreowania w przyszłym sezonie.
0
@Jacu327 Jaki ty masz problem?
Przecież Jude gra bardzo wysoko.
0
@DonCarletto Dlatego tyle strzela bo gra na fałszywej 9.
Pewnie będzie zajmował się kreowaniem od przyszłego sezonu.
4
Jude tyle strzela bo gra jako fałszywa 9.
Pewnie na koniec sezonu zakręci się koło 30/35 goli.
Obstawiam,że jak Real kupi napadziora to Anglik bardziej zajmie się kreowaniem.
1
@Lionel_Messi10 Zobaczymy jak to będzie :D
Marzenia nic nie kosztują
0
United chyba poza LM.
Musiało by z Bayernem przegrać a Galata z Duńczykami.
2
@Lionel_Messi10 Osiagnał w sumie wszystko z reprezentacją.
Zobaczymy jak to będzie.
Może jak będzie nowy trener to będzie chciał zrobić wynik na MŚ,ale mam nadzieję,że Scaloni zostanie.
Co do Leo to w sumie możliwe,że na MŚ sobie zagra bez presji.Podobno on już tylko cieszy się piłką.
1
@Lionel_Messi10 Wystraszył się,że Scaloni go nie powoła na Copa.
3
@jacobFCB To wtedy by ich tu nie było za najniższą krajową.
Przecież każdy pcha się do koryta byle by więcej zarobić.
1
@Lionel_Messi10 Widać,gdzie Barcelona bez Leo.
Hejterzy powinni nosić go na rękach (Ci co Barcy kibicują).
Co im Leo nawygrywał to głowa mała.
1
@Lionel_Messi10 Skrzydłowi U17 Argentyńscy przy nim to prawdziwi magicy.
0
@kuz Barcelona-Porto 0-1 tak będzie.
2
@AFA90 Bayern,Barca,Real wszystko jedno i to samo jak dla niego.
1
@_barti Bazgraj co tam chcesz i tak to nic nie zmieni.
0
@Bernard777 Kto co lubi.
Komuś się podoba komuś nie.
1
@_barti Ty to w swoim świecie żyjesz,obsesja na punkcie hejtu Latynosów z Buenos Aires na porządku dziennym.
2
@Stinger_ Zwykle zaczepki z Twojej strony.
Ja to mam w nosie komu ty kibicujesz,ale dlaczego obchodzi Cię kto komu jakiej nacji kibicuje.
3
@_barti Fanatyzm wiesz co to znaczy?
Chyba nie
Tak ciężko zrozumieć,że ktoś interesuje się Argentyńskim futbolem?
Co niby w tym śmiesznego jest?
Ty w takim razie masz syndrom palącego pośladka bo wszystko co wiąże się z piłką argentyńską jest umiejszane przez Twoją osobę.
Jak Cię boli to idź do proktologa i po problemie.
2
@Stinger_ Wszędzie piszesz o Argentynie.
Tak Cię to boli,że Polacy kibicują innej narodowości?
1
@HighestInTheRoom No to jedna z najlepszych.
Na pewno najlepsza z tej 4 co została.
Najprzyjemniej ofensywie a nie defensywnie jak Niemcy.
1
@_barti Dobra dobra ty mówiłeś,że Niemcy grają mądrze a do końca było niewiadomo.