Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MarioVeB! Boki obrony też bardzo dobrze chodziły.
Jest jeszcze 19 Barco a tutaj Ci młodzi również świetni.
Ten jeden ma 15 lat co po 45 min grał z Brazylia i Niemcami.
Mi osobiście bardzo podoba się gra Acuni bo Echeverri i 9 to są znakomici.
4
Scaloni dodał post na Instagramie o młodzikach.
LIO obserwuje przyszłych graczy swojego zespołu. @Lionel_Messi10 @AFA90 @mekston
0
@_barti To i to,ale jak by mi ktoś dał do wyboru MŚ a LM to wybieram MŚ dla Albicelestes
0
@DonCarletto No ja bym chciała zarabiać 12 kafli.
Dobrze chociaż,że mąż pracuje w Niemczech bo nie było po co by wstawać i na co :D
1
@mekston Marcelo wygrał trofeum ważniejsze od LM i mistrzostwa Świata.
Powinien zgarnąć ZP za swoją bujną czuprynę i łzy szczęścia.
0
@_barti Lautaro czy Alvareza? Ten i ten
0
@BorzyKrzys Jak to prawda to słabe.
0
@_barti Już Ci tłumaczę.
Lautaro będzie grał w Realu,dalej będę go lubiła. (Przykład podaje,może to być inny gracz np. w przyszłości.)
Dla mnie im zawodnik lepszy tym lepiej bo daje więcej reprezentacji.
1
@_barti Najlepsza piłke grali na tym Mundialu,ale tak ja nie wiem co to przeważanie.
Kolego uslyszyc chociażby o innym z tej kadry.
1
@_barti Po czyjej stronie stoisz? Fejur
Ponadto jak jak jakiś Argentyńczyk będzie grał w Realu to co mam go nie lubić?
Dla mnie najważniejsze jest,aby reprezentacja była najlepsza.
2
@sepek Ogólnie to jest na plus,że nie są tacy drodzy jak Brazylijczycy.
Ja tam śledzę rozwój młodych z ligi i jest naprawdę kilkanaście nazwisk z dużym potencjałem.
3
@AFA90 Jak mnie to śmieszy jak oni piszą,że Argentyna skończy się po Leo.
Przecież oni od początku są w gronie faworytów po teraźniejszość.
Czasy od Di Stefano, Passarele,Maradone do obecnych Lionela Messiego.
Mi obecną gra młodzieżówki bardzo się podobała,zabrakło szczęścia i chłodnej głowy do grania w finale. (Bramkarz sam zawalił 2 bramki)
Dużo jest chłopaków,którzy prawdopodobnie założą trykot dorosłej reprezentacji.
2
@_barti Tu się mylisz.
Czy z Leo czy bez zawsze Argentynie będę kibicować.
Ty i ich zawsze będziesz nienawidzić...
Raz za Redondo innym razem za Romero a kolejnym którego znienawidzisz będzie Claudio Echeverri.
1
@karci0 przez pół roku (słowo klucz).
Sama mam cztery tatuaże.
Ktoś lubi ktoś nie,teraz większośc chyba ma.
1
@DonCarletto 98 procent na pewno jak nie więcej ma gorsze.
1
@cris27 Co ma tatuaż wspólnego z oddawaniem krwi?
Dlaczego tak się przyjęło,że podziarany to ten zły?
1
@emjot Jak oni mogli w pierwszej połowie zamknąć mecz.
Okazji mieli multum,ale bramkarz i brak szczęścia przeważyło.
2
@mientusek1407 Słaba raczej nigdy nie będzie,bo to latynoski futbol.
Od dawien dawna są w czołowce i prawdopodobnie zawsze tak będzie.
To samo Brazylia czy Urugwaj.
Mi to tato opowiadał o Maradonie.
Zawsze na osiedlu kolega mowił,że lepszy Pele a ja Maradona.
Później ogladałam Crespo i Saviole.
Ogólnie od małolata lubiłam ta reprezentację.
Nawet Garnacho jest mi obojętny odkąd Scaloni go powołuje.
Jak ma być siła Argentyny to trzeba się do niego przekonać.( Chodzi mi tu o stricte charakter).
Oni zawsze byli dobrzy i zawsze będę.
Zresztą lubię te indiańskie twarzyczki.
2
@mientusek1407 Widzisz ja nawet młodzieżówkę oglądam i im kibicuje.
Argentynie zawsze będzie w moim sercu nie ważne czy będzie w niej Leo czy też nie.
4
@Rust_Cohle Przecież po 6 miesiącach od zrobienia możesz oddawać krew.
2
@DaPidejpi Co jest złego w tatuażach?
1
@Lionel_Messi10 Dokładnie,potencjał jest ogromny i te chłopaki będę nas cieszyć za kilka lat w dorosłej reprezentacji.
1
@Lionel_Messi10 Mi tam ich gra bardzo się podobała.
Jest co oglądać i śledzić postępy młodych.
Vamos Argentina
1
@mekston Oni wyglądają bardzo dobrze,dzisiaj zabrakło szczęścia i chłodnej głowy.
Pierwszą połowę bardzo przeważali i gdyby trochę więcej szczęścia i mniej baboli bramkarza mogli zamknąć w pierwszej połowie.
1
@Lionel_Messi10 Bramkarz im zawalił.
Boki obrony mają dobre,więc jest czym w przyszłości zastąpić Acune czy Moline.
Acuna jego gra bardzo mi się podobała.
Subiabre drybler znakomity,tylko dzisiaj od 35 minuty bez siły.
0
@Rust_Cohle Niech wygrają lubię Niemców.
Ewentualnie drugi półfinalista z Afryki niech sobie wygra.
0
@Rust_Cohle Kilka razy tak pisałam wcześniej,nie chce mi się szukać komentarzy.
Zresztą mam to w dupie to tylko strona internetowa dla rozwiania nudyy.
3
Brawo chłopaki!
Potencjał jest ogromny.
Szkoda baboli bramkarza,tutaj akurat sprzydal by się jakiś diamencik.
@Lionel_Messi10 @mekston Potencjał jest bardzo duży w tych chłopakach.
0
@Stinger_ Specjalnie to napisałam,aby los sprawił inaczej czasem się sprawdza.
Życzę wygranej Porto 1 do zera.
1
Komentarz usunięty