Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rysiu Nie wiazałam,ale Argentyńczycy go uwielbiają i jest ich 3 najlepszym zawodnikiem.
Redondo również wielki Argentyńczyk a teraz jego syn jest przymierzany do kadry.
Dalej ta kadrę lubię i nawet jak taki Alvarez skończy w Realu czy Prestiannini to dalej będę ich kochać
0
@Commando ciężko stwierdzić bo to 9 lat, to już Ramosa bym prędzej dała.
2
@DonCarletto No ale jedna z największych dał im 5 LM i zapoczątkował znakomity Real.
0
@mekston Ja uważam właśnie,że Sinner też powygrywa szlemy tylko musi mu coś przeskoczyć w głowie bo on ma predyspozycje do tego.
1
@FcPortoFan1999 ja zauwazyłam,że Carlitosa łatwiej jest ograć Novakowi tam gdzie idzie bardziej fizyczność,czyli zabieganie np na Garossie o dziwo.
1
@Cotutajsiedzieje Co czuli?
W mojej ukochanej kadrze legenda jest Di Stefano największą gwiazdą Realu
To czuli :-)
Jeszcze Marysia gola strzeliła :-(
Tak szczerze Angelito to bym na rękach nosiła po Copa i Mundialu bo Finalissima to taki deserek.
1
@mekston Dokładnie a jeszcze mam wrażenie,że Sinner może odpalić tak jak Novak czyli później bo jest solidny i miał też swoje szanse z Nole.
2
@michal26 No w końcu po tylu latach odrodzenie tej kadry że Stasiak (Glinką) na czele.
0
@bartekvisca pogra jeszcze że 2 lata lub 3 on ma chorą ambicje jak Ronaldo.
Nadal i Federer to bardziej tacy zawodnicy jak Messi czyli piękno Djogoat to rzemieslniczosc
0
@FcPortoFan1999 Novak w Australii będzie miał największe szanse bo tam będzie więcej fizyczności i dojdzie zmęczenie większe.
0
@mekston Novakovi o dziwo lepiej na RG szło bo tam chyba bardziej warunki fizyczne się liczyły.
Ciekawe czy Hurkacz miałby szansę patrząc,że z Djoko były same tie breaki a on jest servbotem i ciężko go przełamać
1
@FcPortoFan1999 Novak wygra jeszcze kilka szlemów to pewne,ale młody będzie wielka gwiazdą za 15 lat będzie BIG4 jeżeli nie skończy jak Del Potro.
2
@DonCarletto Dawid wygrał z Goliatem tak jak w chrześcijaństwie.
Młody przesadza.
Widzisz ja kibicuje Argentynie a jakby nie patrzyć to Di Stefano dla Argentyńczyków jest Wielki nie taki jak Maradona i Leo ale 3 i największą Legendą Realu.
Redondo,Di Maria i kilku innych i co mam im nie kibicować?
Di Maria grał w Realu a po Copa i Mundialu to bym go wyściskała.
Chłopak się trochę załamał bo Djoko przegrał, wygra jeszcze ze 3 szlemy,albo więcej do końca kariery,ale coś się zaczyna i coś kończy teraz młode wilki wchodzą do gry.
0
Gram sobie w Saint Row na PS5.
Jak oceniacie tą grę?
Ja dopiero zaczynam mam z 10% i póki co fajnie się zapowiada.
Pamiętam,że w tych starych częściach były takie poyebane misje,że kiblem się chodziło i inne zryte.
Mam nadzieję,że w tej części bd w miarę normalnie.
0
@agaFCB Twierdziłam,że 20 zrobi.
Jeżeli mu zdrowie pozwoli i nie będzie miał konkurencji jak BIG3 akurat miało to bardzo możliwe.
0
@mekston No skoro wygrał z GOATEM to musi mieć ogromny talent
4
@JordiAlbion Walić to najważniejsze,że wie kim jest GOAT.
1
@agaFCB Tutaj pęknie 30 WS.
1
Carlos lubi Leo Messiego i już ma u mnie plusa.
0
@Barca_Big_Moment Serb niższa forma ciężko będzie z nim w Australii a Rafa to już koniec na WS.
0
@barcelonaLM Prędzej to Djoko,może wygrać w Australii.
0
Piękny mecz.
Brawo Carlitos chłopak będzie jednym z najlepszych w historii jak kontuzje go ominął.
Djoko jeszcze wygra ze 2/3 szlemy do końca kariery.
Carlos ma przed sobą 15 lat grania,może wykręcić kosmiczny wynik na poziomie 40 WS!
Chyba Nadal nie będzie nawet najlepszym Hiszpanem.
0
Zmiana warty się szykuje chociaż myślę,że Djoko wygra do końca kariery ze 2 czy 3 szlemy.
0
@Encore Rośnie drugi Djokovic.
3
@Medium pięknie mu w tych warkoczykach.
0
@Barca_Big_Moment Czemu Madryt? Cała Hiszpania zapewne jak już coś.
0
@MesQueUnClub96 z Kim się giba?
On czasem z Pedrim czy Gavim nie miał styczności?
0
@Criss18Barca Młody Hiszpan spoko,ale Djoko dopóki gra niech bije rekordy.
0
@Rust_Cohle teraz to Alcaraz będzie się zastanawiał czy kibicować Realowi czy Atletico.
0
@Rust_Cohle Di Maria,Redondo i Do Stefano,więc jedne z największych gwiazd Argentyny i co miałabym życzyć im przegranej?
Tak odkąd dowiedziałam się o Redondo i Di Stefano już nie lubię Argentyny!