0

@Bocheno1 Jeszcze nie ten poziom,ale następca Nole.

0

@mekston Wiek Nadala.
Można wcześnie zacząć i wcześniej skończyć i późno a dłużej.

0

@Encore Wygrał tylko US Open,więc nie jest dominatorem.
Właśnie się zdziwiłam,że Alcaraz na mączce słabiej z Djoko skoro lubi Garossa.
Chodzi mi o to,że nie jest dominatorem jednej nawierzchni jak Nadal tylko uniwersalny.

0

Alcaraz nie dominuje na mączce czy twardej,ale jest za to bardzo uniwersalny.
Skoro pojawił się młody Hiszpan to teraz czekamy na Szwajcara i Serba.

0

@JimMorrisonFCB Nadal chyba na Garossie był lepszy w wieku 20 lat a reszta to mi ciężko powiedzieć.

0

@FcPortoFan1999 póki co nie widać,ale za 2/3 lata pojawi się nowy Alcaraz tfu Djoko czy Nadal bo Carlos to młody wilk.

Tak czy siak zawsze jest mówienie,że będzie osamotniony w walce do końca kariery,a i tak pojawię się kolejny.
Tak jest całe życie.

0

Czy Carlos jest lepszy od 20letniego Nadala?

0

@FcPortoFan1999 Nie mów chłop ktoś może odpalić w wieku 25 lat.
Nie sądzę,aby zdobył więcej szlemów od Novaka.

0

@Popitek12 To,żebyś się nie zdziwił jak Serbska maszyna skończy karierę na 30 szlemach.

0

@Popitek12 Mówisz o Goacie,że niszczy tenis?

0

@Janas11224 Zrujnowali mu karierę piłkarską. Powinien się starać o ogromne odszkodowanie.

0

@KrychaFCB Jude więcej od Erlinga xd
Saka,Musiala,Osimhen i Pedri powinni być warci więcej.

0

@sintesox Miło by było.Życzę sympatycznemu Serbowi,żeby bił kolejne rekordy i je śrubował

0

Brawo Nole.

0

Dawaj Djoko na dwa do zera.


0

@Medium Wątpię,aby po takiej przerwie był jednym z najlepszych a na takiego się zapowiadał.

0

@Rust_Cohle Tak jak i ty się nie znam.

0

@Medium Milionerem może i jest ale znikomy w porównaniu do tego co mógł osiągnąć.
Myślisz,że kasa ile będzie? Moim zdaniem ciężko będzie mu być znowu gwiazda w piłce nożnej

0

@Deviler To ta dziewczyna od oskarżeń?
Najwidoczniej nie jest najmądrzejsza bo tatuś mógł zostać piłkarskim milionerem a kobita żyła by w luksusie.

0

Brawo Djoko oby szybkie 3 do zera i zbieranie sił na niedzielę.

1

@Barca_Big_Moment Nie na każdych bo US Open wygrała i będzie główna faworytką.
Ja liczę na szybkie 3 do zera dla pięknego Serba.

1

@Barca_Big_Moment Zobaczymy, ranking mówi co innego.

8

@sidi12843 To zacznij kibicować białej części i problem z głowy.
Wrócisz jak Barca się odbuduje,albo już zostaniesz.

0

@derus Ciekawe czy to faktycznie małolat czy bekę kręci.

1

@MesQueUnClub96 Jak Postal2 wyszedł to Ciebie dziecko na świecie jeszcze nie było.
Świński łep albo dupa kota na karabinie.

0

To Onals do 3 razy sztuka czy Marketa do 2 x

3

No to Iga zacznie kolejny tydzień na fotelu liderki.
Jaka będzie miała przewagę na Sabalenką?

Warto dodać,że to będzie 3 finał Jabeur i 2 finał Czeszki,więc obie Panie już nie będę miały przysłowiowego stresa.
Nie posyawiła bym na żadną nie mam pojęcia kto wygra.
Ons będzie wielka faworytką,ale Voundrousova może zagrać na luzie.

0

@Nazio_87 Sam sobie sprawdzisz kiedy będzie miękki.

4

@MesQueUnClub96 Ile ty masz lat ? Podstawówka dalej?

3

@okiemtypera_lucaxx95 ja podziwiam tych co oglądaj Ekstraklase

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?