Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bocheno1 Jeszcze nie ten poziom,ale następca Nole.
0
@mekston Wiek Nadala.
Można wcześnie zacząć i wcześniej skończyć i późno a dłużej.
0
@Encore Wygrał tylko US Open,więc nie jest dominatorem.
Właśnie się zdziwiłam,że Alcaraz na mączce słabiej z Djoko skoro lubi Garossa.
Chodzi mi o to,że nie jest dominatorem jednej nawierzchni jak Nadal tylko uniwersalny.
0
Alcaraz nie dominuje na mączce czy twardej,ale jest za to bardzo uniwersalny.
Skoro pojawił się młody Hiszpan to teraz czekamy na Szwajcara i Serba.
0
@JimMorrisonFCB Nadal chyba na Garossie był lepszy w wieku 20 lat a reszta to mi ciężko powiedzieć.
0
@FcPortoFan1999 póki co nie widać,ale za 2/3 lata pojawi się nowy Alcaraz tfu Djoko czy Nadal bo Carlos to młody wilk.
Tak czy siak zawsze jest mówienie,że będzie osamotniony w walce do końca kariery,a i tak pojawię się kolejny.
Tak jest całe życie.
0
Czy Carlos jest lepszy od 20letniego Nadala?
0
@FcPortoFan1999 Nie mów chłop ktoś może odpalić w wieku 25 lat.
Nie sądzę,aby zdobył więcej szlemów od Novaka.
0
@Popitek12 To,żebyś się nie zdziwił jak Serbska maszyna skończy karierę na 30 szlemach.
0
@Popitek12 Mówisz o Goacie,że niszczy tenis?
0
@Janas11224 Zrujnowali mu karierę piłkarską. Powinien się starać o ogromne odszkodowanie.
0
@KrychaFCB Jude więcej od Erlinga xd
Saka,Musiala,Osimhen i Pedri powinni być warci więcej.
0
@sintesox Miło by było.Życzę sympatycznemu Serbowi,żeby bił kolejne rekordy i je śrubował
0
Brawo Nole.
0
Dawaj Djoko na dwa do zera.
0
@Medium Wątpię,aby po takiej przerwie był jednym z najlepszych a na takiego się zapowiadał.
0
@Rust_Cohle Tak jak i ty się nie znam.
0
@Medium Milionerem może i jest ale znikomy w porównaniu do tego co mógł osiągnąć.
Myślisz,że kasa ile będzie? Moim zdaniem ciężko będzie mu być znowu gwiazda w piłce nożnej
0
@Deviler To ta dziewczyna od oskarżeń?
Najwidoczniej nie jest najmądrzejsza bo tatuś mógł zostać piłkarskim milionerem a kobita żyła by w luksusie.
0
Brawo Djoko oby szybkie 3 do zera i zbieranie sił na niedzielę.
1
@Barca_Big_Moment Nie na każdych bo US Open wygrała i będzie główna faworytką.
Ja liczę na szybkie 3 do zera dla pięknego Serba.
1
@Barca_Big_Moment Zobaczymy, ranking mówi co innego.
8
@sidi12843 To zacznij kibicować białej części i problem z głowy.
Wrócisz jak Barca się odbuduje,albo już zostaniesz.
0
@derus Ciekawe czy to faktycznie małolat czy bekę kręci.
1
@MesQueUnClub96 Jak Postal2 wyszedł to Ciebie dziecko na świecie jeszcze nie było.
Świński łep albo dupa kota na karabinie.
0
To Onals do 3 razy sztuka czy Marketa do 2 x
3
No to Iga zacznie kolejny tydzień na fotelu liderki.
Jaka będzie miała przewagę na Sabalenką?
Warto dodać,że to będzie 3 finał Jabeur i 2 finał Czeszki,więc obie Panie już nie będę miały przysłowiowego stresa.
Nie posyawiła bym na żadną nie mam pojęcia kto wygra.
Ons będzie wielka faworytką,ale Voundrousova może zagrać na luzie.
0
@Nazio_87 Sam sobie sprawdzisz kiedy będzie miękki.
4
@MesQueUnClub96 Ile ty masz lat ? Podstawówka dalej?
3
@okiemtypera_lucaxx95 ja podziwiam tych co oglądaj Ekstraklase