Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@takisobiektos Od atencji?
Wiesz co to słowo oznacza wogole?
Ja nie piszę na głownej o innym użytkowniku,żeby wbić szpileczke.
Konto mam tu 10 lat prawie i komentarzy o połowe mniej od Ciebie,gdzie ty masz od końca 2018 roku.
0
@FCB_dimiC Jakie dymy twój kolega atencjusz szuka dymów.
1
@BorzyKrzys No jasne a jak?
Ogólnie nie przystoi kapitan lajkowac postów o tym,że jej reprezentacja kupiła Mundial skoro sama ja reprezentuje o jest kapitanem.
3
@takisobiektos Ja mówię,kto może?
Chłopie,ale ty jesteś odklejony.
Napisałam,że fajnie by było jak by jej zabrali opaskę za pisanie,że Mundial pod Argentynę.
To tak jakby Ewa Pajor mowiła o reprezentacji Polski.
No,ale ty musiałeś napisać osobną dyskusję,aby zielone się zgadzały.
Farmazeusz.
Jak będziesz bił do mnie,że ja nie kibicuje Polsce tylko Argentynie to różnica jest taka,że ja właśnie jestem randomem tak jak ty a ta dziewczyna reprezentuje Argentynę i "AFA" a nie "sra" się tam,gdzie się siedzi tym bardziej będąc kapitanem.
3
@PatrychoO Śmiech na sali i to jeszcze kapitan żeńskiej reprezentacji.
Powinna reprezentować Portugalię a tą trzecia gwiazdkę skoro wytatuowała to zamazać.
FIFA i świat pamięta Messiego a Yami Ronaldo.
Fajnie jakby dostała degradację bo nie przystoi pani kapitan lajkowanie postów o Mundialu pod Argentynę.
Szkoda tylko,że tak dumnie panoszyła się po zwycięstwie Argentyny nad Francją i fetowala dla zasięgów.
1
@AFA90 Szkoda,chciałabym zobaczyć Gio w Aston.
1
@escarabajo Same nie,ale bramkarka to numer 1,więc była by 8 plus jeszcze Pina. :-)
1
@escarabajo A wiesz,że prawdopodobnie ta drużyna składała by się z 9 pań albo i lepiej bo reszta Barcelonek bojkotuje kadrę np Panos.
1
@PatrychoO Czego się spodziewać po fance Ronaldo haha.
Dziwne,że Portugali nie kibicowała.
7
@Paweltwa Miami (Stany Zjednoczone)
0
@MesQueUnClub96 czasem są zasłonięte a czasem zamazane.
Może jest ziarno prawdy,ale tak mi się wydaje,że to ustawiane wszystko.
2
@MesQueUnClub96 To chyba udawane jest w życiu nie uwierzę,że oni pokazują swoje twarze.
2
@MesQueUnClub96 Sam się troszkę zaorałeś bo Lio sam sobie odszedł kiedy chciał a Crisa nikt nie chciał,więc Ci nie wyszło.
3
@Lionel_Messi10 Kolejna do kolekcji :-)
0
@LukaszFan Było dodaj kiedy ta liga była najlepsza.
To już przeszłosc.
Od 3 lat do PL nikt nie ma podjazdu i to w niej będzie najłatwiej o ZP.
No jakby De Bruyne był drugi na MŚ i decydujący w finale albo Gundogan to mieli by szansę na ZP.
Teraz w Barcelonie czy Realu nie będzie tak łatwo o ZP bez LM bo ta liga ma dużo słabsza renomę.
0
@VegetaPolska Ty wiesz,że Madryt nie oznacza ZP?
Trzeba będzie wygrywać LM,aby mieć szansę z hypem Ligi Angielskiej.
Erling będzie miał łatwiej w PL o nagrody bo to najlepsza liga na świecie.
3
@AFA90 Bądź co bądź to pokolenie Argentyńczyków którzy mają teraz po 25 lat i młodsi też będę mieli wysoką wartość rynkową.
Alvarez,Mac Allister i Garnacho napewno będę wysoko wyceniani szczególnie ta dwójka bo Garnek jeszcze młody.
Ogólnie Argentyna ma bardzo zdolnych młodych zawodników i ta kadra powinna być tylko lepsza.
W swojej lidze dawno nie mieli tak zdolnej młodzieży jak teraz np: Gauto, Echeverri,Prestiannini,Nardoni,Veliz,Medina czy Sforza i kilku innych prezentują się naprawdę bardzo dobrze.
0
@Czajka90 Emiliano bardzo dobry sezon reprezentacyjny jak i klubowy.
Myślę,że Aston go nie puści bo Emery będzie celował puchary a Emiliano jest w najlepszej formie życiowej.
0
@Jackazz Ona nie jest ich kibicem zwiedzała stadion i jak sama pisała pierwszy raz była na takim wydarzeniu (mecz).Wątpię,że zna jakiegokolwiek piłkarza z RM.
0
@FcPortoFan1999 Ona nie kibicuje Realowi,zwiedzała tylko stadion.
0
@xVENUMx Ja mam Fifę na PS5 i dla mnie gra się bardzo dobrze.
Na Nintendo również mam,ale grafika i rozgrywka nie do porównania jak z PS5
1
@LucasW123 W każdym sezonie? To dobre niech chociaż raz wygra ZP.
1
Śmiesznie się czyta newsy o Mbappe.
Rozumiem jak by były pieniądze to Kylian mógł by zawitać do Barcy,ale teraz?
1
@mekston Luka Romero jest zawodnikiem bardzo zdolnym.
Na MŚ U20 pomimo tego,że Argentyna zawiodła Luka spisywał się bardzo dobrze i strzelił piękne golazo.
Podczas pobytu w Majorce było wiadome,że to duży talnet.
Przygoda w Lazio nie do końca udana,ale to ze względu na młody wiek a tam trener raczej stawiał na doświadczonych.
Argentyna może mieć kolejnego klasowego napastnika po Lautaro i Alvarezie.
0
@qbuteq zbyt bystry?
Jest bystry skoro idzie zarabiać dużo większe pieniądze.
Piłka nożna to obecnie biznes i liczy się kasa dla większości zawodników.
0
@mekston Jak dalej by był najlepszy w Red Bullu to powinien siedzieć gwarancja zwycięstw póki co
1
@Explode Teraz już nawet można,bo Vini otwarcie mówi i reszta.
Jak był w drużynie to obowiązywał zakaz
0
@mekston 25 lat z 15 lat ścigania,jeżeli dalej będzie taki znakomity i Red Bull również to może być kosmiczny wynik
0
@koziar liczbowo?
0
@Encore Ronaldo dużo fanów przybyło szczególnie tych młodszych 8/10 lat przez znaną cieszynke Siuuu