2

@sintesox Wygrała w dużej mierze przez słabszy dzień. Iga grając tenis jak z Belinda wygrała by 2:0

0

@FcPortoFan1999 Ja myślałam,że Rublov to będzie taki jak Med czy Grecki choker.

0

@daniel32778 US Open jest do obrony a w Australii też powinna powalczyć.
Gaross powoli staje się jej turniejem.

0

@sintesox Nie umniejszam.
Popatrz na statystyki ile błedow Iga dzisiaj popełniała.
Jak by Świątek odpadła z Bencic to bym nic nie mówiła bo tam grały na bardzo dobrym poziomie obie dziewczyny a tutaj Światek miała gorszy dzień.

0

@takisobiektos Już teraz dobrze sobie radzi na Wimbledonie a dzisiaj sama ze sobą przegrała ma 22 a będzie tylko lepsza.
Pojawiają się nowe talenty,ale Iga jest pracowita i będzie tylko coraz lepsza.
Halep była długo na szczycie nawet bez szlemów była 1.

0

@whoocash19841 To Novak już pokonał Ruska?

1

Jakoś mi się wydaje,że ta Czeszka i Svitolina to w ewentualnym finale będę miały bardzo ciężko z drugą częścią drabinki.

Iga ta z Bencic to rozwaliła by Svitoline tak jak to miało być czyli 6:4 w pierwszym secie a później z górki.
Svitolina zagrała dobrze,ale to Iga była dzisiaj fatalna.


0

Iga Wimbledon wygra prędzej czy później.
Niech jeszcze poprawi serwis a będzie bardzo dobrze.
Nie da się wszystkiego wygrać tym bardziej,że trawa to najmniej lubiana nawierzchnia przez Polkę

Fest liczę na Igulca na US Open.
Bo o Garossa to raczej martwić się nie trzeba będzie.

0

@MessiForeverTheBest Do Saby nic nie mam,ale fajnie jak Iga by dalej była nr 1

1

@adi7adi8 Najpierw niech pokona resztę i Rybakine,aby znaleźć się w finale.

0

@Kengo Niech robi kobiecy rekord na Garossie a i leży jej też US Open jak Nadalowi.

0

No to teraz trzymam kciuki za Rybakine w ewentualnym finale obojętne czy Rybcia vs pogromczyni Peguli czy Igi.

0

@Lisek To ona nie musi wygrać Wimbledonu? Ewentualnie zameldować się w finale?

3

Trudno ten rok i tak może być znakomity bo Iga będzie bronić US Open!
Brawo Iga za walkę,cóż moim zdaniem przegrała sama ze sobą bo dużo trudniejszy mecz był z potężną Szwajcarką.

0

Kiedy prezentacja Wiktora Krokue?

0

@Saviola88 Ogólnie to ja bym już tą flagę z czapki zdjęła i tak pomogła dużo.

1

@Tabaluga37 Dokładnie,sama przegała ze sobą.
Svitolina gra gorzej od Bencic tej z niedzieli to Iga prezenty rozdawała.

0

Jednak zużyte gacie Monfisa,które wąchała na 3 do 5 dały jej solidnego kopa.

0

@LS Ja nie o opaskę tylko nie rozumiem jak ostatni mecz był dużo cięższy a tu takie cyrki,gdzie mogłaby spokojnie wygrać.

1

Nawet pomimo zapewne porażki i tak uważam,że Bencic to była trudniejsza rywalką.
Tutaj niestety Iga gra fatalnie z Belinda dwa sety by na starcie przewaliła.

0

@bart_azz To wiadome ale ona miała coś alansminkana i wkładala do nosa.

0

To trzeba będzie trzymać kciuki za Rybakine.

0

Co ta Ukrainka wąchała przed końcem pierwszego seta?
Nagle odwrociła losy meczu.

0

@ArterkHD plus bardzo słaba Iga.
Tak grająca Iga nie miała by czego szukać z Bencic i jej serwisem.

0

@ranger3120 jak byś zauważył to ja zazwyczaj pisze bez ogonków bo mi się nie chce klawiatury przestawiać na fonie

0

Oby to było jak końcówka Garossa z Muszką.

0

Wyłaczyłam tak zrobiłam w tie breaku, tak zrobiłam w karnych Argentyny,oby to przyniosło szczęście.

3

Igusia z Belinda było dużo trudniej.
Bencic grała dużo mocniej i pewniej,tutaj Iga musi przestać popełniać błedy.

0

Nie rozumiem przecież ta Bencic to na luzie by że Svita wygrała z tymi serwisami.
Iga jak miała trudny mecz z Belinda tak tutaj było łatwo do 5:3,ale przegrywa sama ze sobą tak na prawdę.

6

@sintesox Moim zdaniem Svitolina jest łatwiejsza od Bencic.
Zobacz jaki tam był mecz,tutaj Iga sama popełnia błedy.
Przecież Iga miała 5:3 i na własne życzenie a Bencic nie mogła przełamać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?