Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sintesox Wygrała w dużej mierze przez słabszy dzień. Iga grając tenis jak z Belinda wygrała by 2:0
0
@FcPortoFan1999 Ja myślałam,że Rublov to będzie taki jak Med czy Grecki choker.
0
@daniel32778 US Open jest do obrony a w Australii też powinna powalczyć.
Gaross powoli staje się jej turniejem.
0
@sintesox Nie umniejszam.
Popatrz na statystyki ile błedow Iga dzisiaj popełniała.
Jak by Świątek odpadła z Bencic to bym nic nie mówiła bo tam grały na bardzo dobrym poziomie obie dziewczyny a tutaj Światek miała gorszy dzień.
0
@takisobiektos Już teraz dobrze sobie radzi na Wimbledonie a dzisiaj sama ze sobą przegrała ma 22 a będzie tylko lepsza.
Pojawiają się nowe talenty,ale Iga jest pracowita i będzie tylko coraz lepsza.
Halep była długo na szczycie nawet bez szlemów była 1.
0
@whoocash19841 To Novak już pokonał Ruska?
1
Jakoś mi się wydaje,że ta Czeszka i Svitolina to w ewentualnym finale będę miały bardzo ciężko z drugą częścią drabinki.
Iga ta z Bencic to rozwaliła by Svitoline tak jak to miało być czyli 6:4 w pierwszym secie a później z górki.
Svitolina zagrała dobrze,ale to Iga była dzisiaj fatalna.
0
Iga Wimbledon wygra prędzej czy później.
Niech jeszcze poprawi serwis a będzie bardzo dobrze.
Nie da się wszystkiego wygrać tym bardziej,że trawa to najmniej lubiana nawierzchnia przez Polkę
Fest liczę na Igulca na US Open.
Bo o Garossa to raczej martwić się nie trzeba będzie.
0
@MessiForeverTheBest Do Saby nic nie mam,ale fajnie jak Iga by dalej była nr 1
1
@adi7adi8 Najpierw niech pokona resztę i Rybakine,aby znaleźć się w finale.
0
@Kengo Niech robi kobiecy rekord na Garossie a i leży jej też US Open jak Nadalowi.
0
No to teraz trzymam kciuki za Rybakine w ewentualnym finale obojętne czy Rybcia vs pogromczyni Peguli czy Igi.
0
@Lisek To ona nie musi wygrać Wimbledonu? Ewentualnie zameldować się w finale?
3
Trudno ten rok i tak może być znakomity bo Iga będzie bronić US Open!
Brawo Iga za walkę,cóż moim zdaniem przegrała sama ze sobą bo dużo trudniejszy mecz był z potężną Szwajcarką.
0
Kiedy prezentacja Wiktora Krokue?
0
@Saviola88 Ogólnie to ja bym już tą flagę z czapki zdjęła i tak pomogła dużo.
1
@Tabaluga37 Dokładnie,sama przegała ze sobą.
Svitolina gra gorzej od Bencic tej z niedzieli to Iga prezenty rozdawała.
0
Jednak zużyte gacie Monfisa,które wąchała na 3 do 5 dały jej solidnego kopa.
0
@LS Ja nie o opaskę tylko nie rozumiem jak ostatni mecz był dużo cięższy a tu takie cyrki,gdzie mogłaby spokojnie wygrać.
1
Nawet pomimo zapewne porażki i tak uważam,że Bencic to była trudniejsza rywalką.
Tutaj niestety Iga gra fatalnie z Belinda dwa sety by na starcie przewaliła.
0
@bart_azz To wiadome ale ona miała coś alansminkana i wkładala do nosa.
0
To trzeba będzie trzymać kciuki za Rybakine.
0
Co ta Ukrainka wąchała przed końcem pierwszego seta?
Nagle odwrociła losy meczu.
0
@ArterkHD plus bardzo słaba Iga.
Tak grająca Iga nie miała by czego szukać z Bencic i jej serwisem.
0
@ranger3120 jak byś zauważył to ja zazwyczaj pisze bez ogonków bo mi się nie chce klawiatury przestawiać na fonie
0
Oby to było jak końcówka Garossa z Muszką.
0
Wyłaczyłam tak zrobiłam w tie breaku, tak zrobiłam w karnych Argentyny,oby to przyniosło szczęście.
3
Igusia z Belinda było dużo trudniej.
Bencic grała dużo mocniej i pewniej,tutaj Iga musi przestać popełniać błedy.
0
Nie rozumiem przecież ta Bencic to na luzie by że Svita wygrała z tymi serwisami.
Iga jak miała trudny mecz z Belinda tak tutaj było łatwo do 5:3,ale przegrywa sama ze sobą tak na prawdę.
6
@sintesox Moim zdaniem Svitolina jest łatwiejsza od Bencic.
Zobacz jaki tam był mecz,tutaj Iga sama popełnia błedy.
Przecież Iga miała 5:3 i na własne życzenie a Bencic nie mogła przełamać.