Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@zodiak_10 Beckham fan Realu a uwielbia Leo i uważa go za GOATa.
Można? Można.
6
@mekston Ładnie,żeś zaorał chłopa co pisał,że Messi od lat w LM nie istnieje.
Odkąd odszedł Barca nawet z grupy nie może wyjść.
Kolega chyba zapomniał kto ciagnał z United,Napoli i resztą.
0
Ten speed to ma tatuaż Leo Messiego na ręce.
Przed kontentem był fanem LIO czy jakiś zakład przegrał?
2
@DonCarletto Przecież Mbappe w półfinale i ćwierćfinale nie strzelił gola.
W finale do 80 minuty nie istniał.
Cała Francja zapracowała na finał a nie Mbappe,bez niego też ta drużyna mogła by być MŚ.
Jak ty mówisz,że Mbappe prawie wygrał sam Mundial to co powiedzieć o Messim,który piłkarsko go zgniotł i nie mówię tu o golach,ale o wpływie na grę i całe mecze oceny po 8/9,gdzie był kluczowy.
2
@DonCarletto Prawie sam?
Nieźle odleciałeś.
0
@Deviler Możesz podrzucić.
0
Co finalista LM wyprawia,że sprzedaje/oddaje tak swoich zawodników
0
@Szalik Jak by reszta Barcelonek odeszła to ta Hiszpania nawet by się na Mundial nie dostała.
2
Trener Hiszpanek wystawił drugi skład,że tyle z Madrytu gra w pierwszym składzie?
Nie powołał Piny i Panos?
No to w pupcie MŚ
1
@matirix20 Tybori z Alberto miał słaby początek,Albert dominował.
Może być różnie bo Paweł ma pierdol*iecie w łapie.
0
@paweldunajecfcb Ja to lubię Piwniczankę ale Muszynianka też bardzo dobra.
0
@koziar Niech sobie będzie memem.
0
@koziar Jeżeli bijesz do Messiego to już przed Leo bardzo lubiłam Argentynę i była to moja ulubiona reprezentacja a Leo tylko umocnił tę więź.
0
@koziar Bo się czepiasz i wkładasz Argentynę tam gdzie nie trzeba.
0
@FCB_dimiC Przyczepiłeś się jak rzep psiego ogona.
0
@koziar Boli Argentyna?
1
Felix w Barcelonie może się świetnie sprawdzić jak w reprezentacji.
Atletico ciężki klub do grania dla tak technicznego i błyskotliwego zawodnika.
Chelsea nieudana przygoda,ale trzeba mieć też na uwadze,że Niebiescy byli w przebudowie i zaliczyli fatalny sezon.
Jeżeli nie Barcelona to już nie widzę innego klubu gdzie Joao miał by pokazać pełne umiejętności jak w Benfice.
Barcelona jest skrojona pod taki profil zawodnika.
0
@Rust_Cohle Oby odpalił w końcu bo potencjał duży ma co by nie mówić.
0
@Rust_Cohle Liverpool to w obecnej LL nawet z tą formą co miał bił by się o majstra.
Nie ma co porównywać nawet tych lig PL a LL to przepaść.
Real czy Barcelona mieli by problem z obecna formą,żeby zakwalifikować się w PL do LM.
Wystarczy popatrzyć jak gra Aston Villa czy Brighton i na intensywność.
1
@Rust_Cohle Śmiechy śmiechami,ale Alexis to będzie topowy pomocnik.
24 lata i kapitalny w Bringhton i Argentynie.
Mam nadzieję,że LFC wróci do LM za rok bo chciałabym zobaczyć mojego ulubieńca (lubię go najbardziej z piłkarzy co w Europie zostali) z LM w najbliższym okresie.
Alexis miał duży udział w MŚ i zagrał kapitalny turniej jak na zawodnika,który dopiero co wchodził na dobre do mocnego futbolu.
3
@Lionel_Messi10 Noo ja mowiłam,że ty wyjechałes do pracy a jakiś inny użytkownik pisał,że pucha xd.
2
@AFA90 Szkoda chłopak on mi się kojarzy z początkiem YouTube.
0
@Albatros dzisiaj o 13 skoczył, tak
0
@tristan87na Sadistic?
0
Pamiętacie Ravgora? Jednego z pierwszych pranksterow youtubowych.
Znikł z internetu i zmagał się z debresja podobno wyskoczył z 12 piętra.
0
@Danny Gaucho Kolega wyżej tak napisał to się zdziwiłam i tyle.
7
@Matheu12 No,ale jak oboje rodziców nie pracuje to nie powinno dostawać się 500plus to utrzymywanie nierobów jest.
Sama w rodzinie mam szwagra co pije i myślisz,że dzieci otrzymują te pieniądze?
Dodatkowe 1000+ piwne.
Co prawda on robi na czarno,ale i tak już bym wolała,aby to były jakieś bony na ubrania,jedzenie czy wakacje szczególnie dla rodzin pasożytniczych.
1
@klopx żarty żartami,ale dużo ludzi przez powikłania zmarło.
1
@Comentateiro Djokovic nie jest takim magikiem jak Nadal i Federer,ale jest w swojej grze pragmatyczny do bólu i to zaprowadziło go na szczyt.
Nie chciał się zastrzepić bo obawiał się powikłań.
0
@Luciano99 Jak na swój potencjał to za szybko bo dalej był najlepszy na świecie,ale tak samo skończył Phelps będąc na szczycie a równie dobrze mogł dokładać kolejne złota IO.
Fajnie jak by Leo zrobił lasy dance na MŚ w 2026 a Argentyna obroniła MŚ.
Alvarez królem strzelców a Garnacho i Mac Allister plus Leoś ciągnący do zwycięstwa.
Można marzyć.