Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Crystal37 Serio? To ciekawe co teraz Famme powie bo oni mocno go wspierają.
0
@Janas11224 każdy ma inną głowę.
1
@El Madridista. Gulera nie liczę bo to nie wiadoma i raczej zawodnik do ogrania dopiero a Jude nie ma takiego zmysłu jak Pedri i to środkowy pomocnik.
0
@_M4rtin Ja to się dziwię,że oni wzięli wszystkich fizycznych zamiast takiego Pedriego.
2
@Rust_Cohle Napisałam prawdopodobnie!
Nie z pewnością tylko prawdopodobnie!
Darwin od sezonu według Ciebie miał być Haaland V2 i gdzie jest?
Póki co siedzi w autokarach obok MŚ jego największe osiągnięcie w LFC.
6
Skoro Femina chwala koledzy a on później bez strachu ładuje takiego gola i dokłada asystę to prawdopodobnie będzie kawał piłkarza.
La Masia po 15 latach wyda kolejne złote pokolenie?
0
@Rewolucja123 To chyba gorzej jak zbankrutują bo przestaną istnieć jak Palermo.
To już wolę tak jak w Anglii chociaż to nie realne,żeby Cadiz czy Elche miały taki hype jak beniaminki z PL.
Tam Aston Villa,Everton przyciąga więcej oglądających niż tu Sevilla,Valencia.
0
@Benz Jak miał 18 lat to oferował się Barcelonie,ale Barca postawiła na Dembele,były rozmowy nawet.
0
@Benz Jak by była kasa to by przyszedł,mógł przyjść jak miał 18 lat i stać się legendą,ale wybrali Dembele.
Bo były nawet rozmowy.
0
@takisobiektos Powstanie pod szyldem UEFA i tak czy siak Anglia dalej będzie najbogatsza.
0
@takisobiektos Nie wiadomo czy by to wogole wypaliło i tak jest już po ptakach.
Ajax lata temu też był medialny.
Czasy się zmieniają.
0
@HighestInTheRoom Kto Tebasa wybrał,nie przedstawiciele z drużyn La Liga?
No własnie to w czym problem?
0
@Chaoss Biznes, ale dlaczego w Anglii nie ma takiego problemu?
Francja pomimo Lyonu i PSG też dużo wydaje.
Sami wybrali Tebasa to nie wiem o co ten płacz.
0
@masq Było minęło i tak większość wiedziała,że z tego nic nie wypali.
PSG siedziało na dupie i dzięki temu nie ma żadnych ograniczeń.
Nie da się pokonać armi UEFA i FIFA.
Jak Real by odszedł z LM to City i inne kluby mogły by w niej zostać bo i tak są ( mają miliarderów).
0
@HighestInTheRoom Dlaczego w Anglii nie ma takiego problemu?
Przecież sami sobie Tebasa wybrali.
0
@Chaoss Nie było tak,że Real przyczynił się do nazywania Barcy oszustami?
Moim zdaniem z wrogiem nie powinno się wchodzić w spółkę interesy i to jeszcze przeciwko UEFA,gdzie może grozić wykluczenie z rozgrywek.
0
@hayek Myślę,że przejmie Arab jak już coś.
0
@masq Dlaczego Barcelona ma wchodzić w układy z Realem?
0
@FcPortoFan1999 To będę nowe rozgrywki czy dalej LM.
Jedna tabela czy jak to będzie wyglądać?
1
@takisobiektos No a Real jak nasrał na Barcę,która i tak w kryzysie.
Niech sobie sam gra w swojej Super Lidze.
Real ma dużo pieniędzy więc walczyć może bo ich nie czekają sankcję
0
@takisobiektos Ciekawe czy kolejny talent na miarę Boskiego Hiszpana.
3
Super,że nie będzie tej Super Ligi Perez niech sam się weźmie za UEFE skoro kasiasty jest.
0
@Firestone Pedri to już bardziej do PL pójdzie ewentualnie do Realu jak Barca stanie się drużyną średnią. (Dzięki Jebasowi)
0
@bartas97 Chodziło o czas przyszły,ale jeżeli liga będzie słaba to o ZP mogą zapomnieć ewentualnie przy wygranej w LM. Taki Erling ma dużo trudniej bo konkurencja dużo lepsza.
Dla mnie Anglia mogła by być taka NBA w sumie najbogatsza liga.
Nie wiem czy Barcelona i Real mieli by pewne Top5 na koniec roku w PL.
0
@FcPortoFan1999 podziwiam was,że chce się wam oglądać jak ktoś gra na kompach.
Nie lepiej samemu pograć?
1
@ZiggyStardust Do Barcy i Realu najlepsi nie zaczną przychodzić jak stanie się średniakiem.
Ładnie PL odjeżdża.
Ciekawa jestem czy Angielska nie stanie się kiedyś coś na wzór NBA czyli liga dla najlepszych.
1
@mrboom dziwne,że zakazenia nie dostał skoro to rana otwarta a do tego z insektami.
0
@Ghostface Z Pewnością Messi ostatni haha.
Prime Messi rekord goli a do tego znakomita technika,multum goli po minieciach przeciwnika.
1
@takisobiektos Nie mi to oceniać,ale śmiesznie to wygląda skoro reprezentuje AFA a lajkuje posty o kupionym mundialu.
Czyli sama gra dla oszustów?
Na jej miejscu staralabym się o obywatelstwo Portugalskie.
Nie dziwię się,że Argentyńczycy ja hejtuja skoro lajkuje posty czy tam pisze o kupieniu Mundialu przez reprezentację, którą sama reprezentuje.
Gorzej się upokorzyć nie da jak grac u oszustów,według niej.
2
@takisobiektos Od atencji?
Wiesz co to słowo oznacza wogole?
Ja nie piszę na głownej o innym użytkowniku,żeby wbić szpileczke.
Konto mam tu 10 lat prawie i komentarzy o połowe mniej od Ciebie,gdzie ty masz od końca 2018 roku.