0

@Crystal37 Serio? To ciekawe co teraz Famme powie bo oni mocno go wspierają.

0

@Janas11224 każdy ma inną głowę.

1

@El Madridista. Gulera nie liczę bo to nie wiadoma i raczej zawodnik do ogrania dopiero a Jude nie ma takiego zmysłu jak Pedri i to środkowy pomocnik.

0

@_M4rtin Ja to się dziwię,że oni wzięli wszystkich fizycznych zamiast takiego Pedriego.

2

@Rust_Cohle Napisałam prawdopodobnie!
Nie z pewnością tylko prawdopodobnie!
Darwin od sezonu według Ciebie miał być Haaland V2 i gdzie jest?
Póki co siedzi w autokarach obok MŚ jego największe osiągnięcie w LFC.

6

Skoro Femina chwala koledzy a on później bez strachu ładuje takiego gola i dokłada asystę to prawdopodobnie będzie kawał piłkarza.

La Masia po 15 latach wyda kolejne złote pokolenie?

0

@Rewolucja123 To chyba gorzej jak zbankrutują bo przestaną istnieć jak Palermo.
To już wolę tak jak w Anglii chociaż to nie realne,żeby Cadiz czy Elche miały taki hype jak beniaminki z PL.
Tam Aston Villa,Everton przyciąga więcej oglądających niż tu Sevilla,Valencia.

0

@Benz Jak miał 18 lat to oferował się Barcelonie,ale Barca postawiła na Dembele,były rozmowy nawet.

0

@Benz Jak by była kasa to by przyszedł,mógł przyjść jak miał 18 lat i stać się legendą,ale wybrali Dembele.
Bo były nawet rozmowy.

0

@takisobiektos Powstanie pod szyldem UEFA i tak czy siak Anglia dalej będzie najbogatsza.

0

@takisobiektos Nie wiadomo czy by to wogole wypaliło i tak jest już po ptakach.
Ajax lata temu też był medialny.
Czasy się zmieniają.

0

@HighestInTheRoom Kto Tebasa wybrał,nie przedstawiciele z drużyn La Liga?
No własnie to w czym problem?

0

@Chaoss Biznes, ale dlaczego w Anglii nie ma takiego problemu?
Francja pomimo Lyonu i PSG też dużo wydaje.
Sami wybrali Tebasa to nie wiem o co ten płacz.

0

@masq Było minęło i tak większość wiedziała,że z tego nic nie wypali.
PSG siedziało na dupie i dzięki temu nie ma żadnych ograniczeń.
Nie da się pokonać armi UEFA i FIFA.
Jak Real by odszedł z LM to City i inne kluby mogły by w niej zostać bo i tak są ( mają miliarderów).

0

@HighestInTheRoom Dlaczego w Anglii nie ma takiego problemu?
Przecież sami sobie Tebasa wybrali.

0

@Chaoss Nie było tak,że Real przyczynił się do nazywania Barcy oszustami?

Moim zdaniem z wrogiem nie powinno się wchodzić w spółkę interesy i to jeszcze przeciwko UEFA,gdzie może grozić wykluczenie z rozgrywek.

0

@hayek Myślę,że przejmie Arab jak już coś.

0

@masq Dlaczego Barcelona ma wchodzić w układy z Realem?

0

@FcPortoFan1999 To będę nowe rozgrywki czy dalej LM.
Jedna tabela czy jak to będzie wyglądać?

1

@takisobiektos No a Real jak nasrał na Barcę,która i tak w kryzysie.
Niech sobie sam gra w swojej Super Lidze.
Real ma dużo pieniędzy więc walczyć może bo ich nie czekają sankcję

0

@takisobiektos Ciekawe czy kolejny talent na miarę Boskiego Hiszpana.

3

Super,że nie będzie tej Super Ligi Perez niech sam się weźmie za UEFE skoro kasiasty jest.

0

@Firestone Pedri to już bardziej do PL pójdzie ewentualnie do Realu jak Barca stanie się drużyną średnią. (Dzięki Jebasowi)

0

@bartas97 Chodziło o czas przyszły,ale jeżeli liga będzie słaba to o ZP mogą zapomnieć ewentualnie przy wygranej w LM. Taki Erling ma dużo trudniej bo konkurencja dużo lepsza.

Dla mnie Anglia mogła by być taka NBA w sumie najbogatsza liga.
Nie wiem czy Barcelona i Real mieli by pewne Top5 na koniec roku w PL.

0

@FcPortoFan1999 podziwiam was,że chce się wam oglądać jak ktoś gra na kompach.
Nie lepiej samemu pograć?

1

@ZiggyStardust Do Barcy i Realu najlepsi nie zaczną przychodzić jak stanie się średniakiem.
Ładnie PL odjeżdża.
Ciekawa jestem czy Angielska nie stanie się kiedyś coś na wzór NBA czyli liga dla najlepszych.

1

@mrboom dziwne,że zakazenia nie dostał skoro to rana otwarta a do tego z insektami.

0

@Ghostface Z Pewnością Messi ostatni haha.
Prime Messi rekord goli a do tego znakomita technika,multum goli po minieciach przeciwnika.

1

@takisobiektos Nie mi to oceniać,ale śmiesznie to wygląda skoro reprezentuje AFA a lajkuje posty o kupionym mundialu.
Czyli sama gra dla oszustów?
Na jej miejscu staralabym się o obywatelstwo Portugalskie.

Nie dziwię się,że Argentyńczycy ja hejtuja skoro lajkuje posty czy tam pisze o kupieniu Mundialu przez reprezentację, którą sama reprezentuje.
Gorzej się upokorzyć nie da jak grac u oszustów,według niej.

2

@takisobiektos Od atencji?
Wiesz co to słowo oznacza wogole?
Ja nie piszę na głownej o innym użytkowniku,żeby wbić szpileczke.
Konto mam tu 10 lat prawie i komentarzy o połowe mniej od Ciebie,gdzie ty masz od końca 2018 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?