Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś pisał,że Iga nie ma takiej mocnej psychy i powinna zatrudnić kogoś takiego jak Saba.
Moim zdaniem jest mocna psychicznie ostatnie szlemy pod presją wygrywała a ta Daria to napewno dobra psycholog.
1
@barcelonaLM Planujemy z mężem do 2/3 lat do Rosario raczej nie,ale Buenos Aires możliwe.
0
@MesQueUnClub96 Co ma obywatelstwo do kibicowania?
1
@tristan87 Ja mam tatuaż kartę 5 pucharów i słoneczko Argentyny.
Rust mowił,że i tak nie zrobię bo Argentyna w pupę a tak pięknie się skończyło.
0
@mekston uważam że na US Iga będzie faworytką.
Na trawie całkiem przyzwoicie,więc na US tylko lepiej może być
1
@wasacz Iga młodsza 3 lata w tenisie to jest różnica.
Do tego bardziej utytułowana.
1
Saba ma 25 lat a Iga 22,więc jeszcze nie raz będę się wymieniały pozycjami w rankingu.
1
Szkoda tej straty nr 1,ale Iga na US Open podejdzie bez presji przynajmniej.
0
@Deviler wygrała z nią w Niemczech i na RG zrobiła by to samo Iga ma przewagę na kortach twardych nad nią.
0
@Rust_Cohle Duży,przecież wykladałes kartofle i arbuzy to po co się głupio pytasz?
1
@Barca_Big_Moment Sabalenka jest najlepsza? To jakim sposobem Iga wygrała Garossa i W Niemczech.
Od dłuższego czasu?
Tamten rok to kojarzę 2 wielkie szlemy,ale Polki.
0
Wracam z pracy i patrzę,że Svitolina dostała i to porządnie od Czeszki.
Svita dzisiaj słabo czy Czeszka to nowy cyborg trawy?
0
@takisobiektos Djoko to GOAT,więc trudno wymagać cudów.
0
@MesQueUnClub96 Chłopcze Novak odpalił w wieku 24 lat i teraz jest GOATEM,którego zapewne nikt nie pobije,więc spokojnie z osądem.
0
@Encore Hiszpanie lepsi w tenisie niż w piłce nożnej.
0
@Encore Hiszpanie to potomkowie Arabów Ci o ciemniejszej karnacji.
Może z tego powodu hah
Carlos nie jest jakimś ciachem,ale przystojny młodzian.
0
@takisobiektos To samo co Matty Cash.
1
@tbas To oby odprawiła Sabe w półfinale.
0
@takisobiektos Reprezentuje Kazachstan.
Do reprezentacji Francji problemu nie macie.
0
No to Ons do 3x sztuka.
Złota Rybcia gorszy dzień jak Iga?
Czy Jabeur znakomita?
1
@MarcepanowyKsiaze Magików nie trzeba,wystarczy mieć taką drużynę jak City,czyli monolit,który od paru lat gra najlepszy futbol na świecie.
9
@Luciano99 Te zjawiska paranormalne kozak!
Nieźle się usmiałam haha
Kolega Vegeta to dobrze,że z duchami się umawia. Lepsze to niż rozkopywanie cmentarzu w poszukiwaniu miłości.
Dumą jest być w Ambasadzie Argentyny! AFA!!!
0
@Popitek12 Tylko który? :-)
0
@Barcanajlepszyteam Może, tam właśnie Thiem wygrał.
1
@mekston On się kiedyś wypowiadał,że chce byc rekordzistą i jest strasznie zmotywowany.
Nole to taki zawodnik,że dopóki zdrowie mu pozwoli będzie chciał kręcić liczby.
0
Kto by pomyslał,że Nole 2 szlema zgarnie w wieku 24 lat.
Nole jak wino im starszy tym lepszy.
Mogł by mieć 3 więcej 2 razy go nie wspuscili a raz wyleciał z Thiemem po głupim zachowaniu.
1
@MesQueUnClub96 Póki co Nole wyglada świetnie fizycznie.
Do 38 pogra a to jeszcze co najmniej 10 turniejów.
Jeżeli kontuzje będę go omijać to i dłużej.
AO,Wimbledon noi na US Open w przyszłym roku również będzie faworytem.
1
@MesQueUnClub96 Nole jak Messi niech robi.
1
@MesQueUnClub96 Liczę,że będzie srobował rekordy.
Jeżeli zdrowie będzie mu dopisywało to może koło 30 WS się zakręci!
GOAT!
2
@Witekk10 Podobno wyjechał do pracy i nie ma czasu na La ramble.
Pisał jak się nie mylę,że we wrześniu będzie aktywny.