0

Ktoś pisał,że Iga nie ma takiej mocnej psychy i powinna zatrudnić kogoś takiego jak Saba.
Moim zdaniem jest mocna psychicznie ostatnie szlemy pod presją wygrywała a ta Daria to napewno dobra psycholog.

1

@barcelonaLM Planujemy z mężem do 2/3 lat do Rosario raczej nie,ale Buenos Aires możliwe.

0

@MesQueUnClub96 Co ma obywatelstwo do kibicowania?

1

@tristan87 Ja mam tatuaż kartę 5 pucharów i słoneczko Argentyny.
Rust mowił,że i tak nie zrobię bo Argentyna w pupę a tak pięknie się skończyło.

0

@mekston uważam że na US Iga będzie faworytką.
Na trawie całkiem przyzwoicie,więc na US tylko lepiej może być

1

@wasacz Iga młodsza 3 lata w tenisie to jest różnica.
Do tego bardziej utytułowana.

1

Saba ma 25 lat a Iga 22,więc jeszcze nie raz będę się wymieniały pozycjami w rankingu.

1

Szkoda tej straty nr 1,ale Iga na US Open podejdzie bez presji przynajmniej.

0

@Deviler wygrała z nią w Niemczech i na RG zrobiła by to samo Iga ma przewagę na kortach twardych nad nią.

0

@Rust_Cohle Duży,przecież wykladałes kartofle i arbuzy to po co się głupio pytasz?

1

@Barca_Big_Moment Sabalenka jest najlepsza? To jakim sposobem Iga wygrała Garossa i W Niemczech.

Od dłuższego czasu?
Tamten rok to kojarzę 2 wielkie szlemy,ale Polki.

0

Wracam z pracy i patrzę,że Svitolina dostała i to porządnie od Czeszki.
Svita dzisiaj słabo czy Czeszka to nowy cyborg trawy?

0

@takisobiektos Djoko to GOAT,więc trudno wymagać cudów.

0

@MesQueUnClub96 Chłopcze Novak odpalił w wieku 24 lat i teraz jest GOATEM,którego zapewne nikt nie pobije,więc spokojnie z osądem.

0

@Encore Hiszpanie lepsi w tenisie niż w piłce nożnej.

0

@Encore Hiszpanie to potomkowie Arabów Ci o ciemniejszej karnacji.
Może z tego powodu hah
Carlos nie jest jakimś ciachem,ale przystojny młodzian.

0

@takisobiektos To samo co Matty Cash.

1

@tbas To oby odprawiła Sabe w półfinale.

0

@takisobiektos Reprezentuje Kazachstan.
Do reprezentacji Francji problemu nie macie.

0

No to Ons do 3x sztuka.
Złota Rybcia gorszy dzień jak Iga?
Czy Jabeur znakomita?

1

@MarcepanowyKsiaze Magików nie trzeba,wystarczy mieć taką drużynę jak City,czyli monolit,który od paru lat gra najlepszy futbol na świecie.

9

@Luciano99 Te zjawiska paranormalne kozak!
Nieźle się usmiałam haha
Kolega Vegeta to dobrze,że z duchami się umawia. Lepsze to niż rozkopywanie cmentarzu w poszukiwaniu miłości.

Dumą jest być w Ambasadzie Argentyny! AFA!!!

0

@Popitek12 Tylko który? :-)

0

@Barcanajlepszyteam Może, tam właśnie Thiem wygrał.

1

@mekston On się kiedyś wypowiadał,że chce byc rekordzistą i jest strasznie zmotywowany.
Nole to taki zawodnik,że dopóki zdrowie mu pozwoli będzie chciał kręcić liczby.

0

Kto by pomyslał,że Nole 2 szlema zgarnie w wieku 24 lat.
Nole jak wino im starszy tym lepszy.
Mogł by mieć 3 więcej 2 razy go nie wspuscili a raz wyleciał z Thiemem po głupim zachowaniu.

1

@MesQueUnClub96 Póki co Nole wyglada świetnie fizycznie.
Do 38 pogra a to jeszcze co najmniej 10 turniejów.
Jeżeli kontuzje będę go omijać to i dłużej.
AO,Wimbledon noi na US Open w przyszłym roku również będzie faworytem.

1

@MesQueUnClub96 Nole jak Messi niech robi.

1

@MesQueUnClub96 Liczę,że będzie srobował rekordy.
Jeżeli zdrowie będzie mu dopisywało to może koło 30 WS się zakręci!
GOAT!

2

@Witekk10 Podobno wyjechał do pracy i nie ma czasu na La ramble.
Pisał jak się nie mylę,że we wrześniu będzie aktywny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?