0

@mekston Mnie Rodrygo nie przekonuje to jest bardziej Joker no ale zobaczymy, ja tam się będę cieszyć jak mu będzie szło jak na Mundialu.

Dla mnie niech sprowadza wszystkich z Brazyli przynajmniej będzie im szło tak jak Brazylii.

0

@VegetaPolska Kane nie dorasta Kylianowi do pięt na 9 haha dobre.
Chyba nie trzeba przypominać ile okazji Mbappe na 9 marnuje.
Kane to jest bardziej kompletna 9 od Kyliana. Francuz to szkrzydłowy i sam mowił,że woli grać na skrzydle.

Mbappe niech rozwali szatnie od środka tym bardziej jak zobaczy jak Norweg zacznie wygrywać ZP w najsilniejszej lidze i najbardziej prestiżowej.

0

@nowy19pl Zależy jak patrzeć bo City też pewnie kogoś jeszcze kupi kogoś dla Erlinga.
Vini i Mbappe spoko,ale tak jak mówię Rodrygo to mi bardziej z Asensio się kojarzy.

Życzę tylko,aby Viniemu i Rodrygo gra szła tak jak na Mundialu.

0

@VegetaPolska Najbardziej to i tak strach przed City każdy powinien mieć, Gvardiol,Diaz plus Ake,Akanji i Stones który zagra na DM, okienko miesiąc trwa a City ma niezliczone pieniądze,więc zrobią jeszcze ruchy na rynku po nowego kumpla Erlinga a jeszcze jest Foden,Alvarez i inni jak Bernardo.

0

@ChampionLW Światowy jest?
Raphinia to średni piłkarz,Rodrygo jest dużo lepszy ale nie robi takiego łał jak Vini,Saka czy Erling.

Ja bym Rodrygo nie chciała w Barcie bo to nie jest piłkarz,który ma to coś jak Vini i Saka.
Lewo, Rashford to zawodnicy lepsi,którzy mają to coś.

2

@matt121 Blisko? Moim zdaniem taki Saka jest dużo leszpy od Rodrygo.
Oby im szło tak jak na Mundialu czyli słabo (tym z Brazylii).

0

@VegetaPolska Vini i Mbappe tak, Rodrygo to nie jest poziom klasy światowej.
Świata i tak nie zwojujecie bo LM co roku wygrywa ktoś inny a gdzie ich przyrównywać do Bale,Benzemy czy CR z 2013.

0

@Rust_Cohle Zostaje Argentyna na szczęście lepsza od Brazyli.

0

@ChampionLW Rodrygo to nie jest poziom Viniego czyli klasy światowej.

2

@VegetaPolska To nie zwojujecie świata takim atakiem

0

@barcu$ Niestety Leo Messi razem z sędziami i FIFA mu przeszkodzili.
Czekamy na powtórkę zaraz po karnym Błaszczykowskiego.

0

@Rust_Cohle Nie,ale pamiętam jaki byłes zajarany co do Marca i się spełnilo wygrał a gdzie twoje małe?

3

@michaleu Rodrygo to nie pogra za dużo przy takiej jakości z przodu.
Do 2 lat pewnie w innym klubie.

0

@Rust_Cohle Tyy kolego a ty nie małes robić drugiego jak Max wygra MŚ? No własnie chyba 2 lata mija a tu cisza.

0

@DonCarletto City ma cała kadrę mega a i jeszcze miesiąc na nieograniczone zakupy.

0

@Crystal37 Przypadkiem i tak karny nie byłby powtórzony? Bo Lloris przy każdym wychodził z linii.

0

@MESSIah16 A on czasem nie pod formą?
Dlaczego Bayern go nie chce?

0

@Tomo1989 To dlaczego nie ma w PSG jeszcze Pedriego,Balde,Araujo i Gaviego?

1

@Kidd Nie zesram, bo nie mam oczekiwań do tej drużyny z takim atakiem.
Top3 będzie dobrze.

1

@ToWinaSedziego To już nie można napisać szybko dorosnąć? Przejść z młodzieżówki do dorosłej drużyny.

Dla mnie niech odpuszcza sukcesy a młody niech gra i się rozwija i tak z takim atakiem nie ma szansy na sukcesy chyba,że Fati,Rafa i Ferran wejdą na wyższy poziom.

1

@BordowyPtak Chyba napisałam,że odpuścić puchary bo ciężko oczekiwać z takim atakiem sukcesów i dać grać chłopakowi,żeby się rozwijał.
Fati jakoś dawał radę tylko kontuzja mu przeszkodziła.

1

@ToWinaSedziego Jaka presję?
Dać grać i tyle,bez żadnych oczekiwań.


No akurat w lidze Argentyńskiej grali obecni MŚ i mają się bardzo dobrze.
Nie pogardziła bym Prestianninim.

Muszą być jakieś oczekiwania? Niech gra na luzie,odpuścić nawet puchary bo jeżeli Ferran i Fati nie wejdą na wyższy poziom to tak trzeba będzie zrobić i niech skład się zgrywa.

0

@Kgorecki2500 Niech zagra nawet 30 procent meczy.
Ten rok musi być Raphinia/Yamal a druga strona Ferran/Fati+Ez.

5

No to Lamine Yamal musi szybko dorosnąć.
Trzeba postawić na młodego bo i tak nie mamy nic do stracenia.
Oczywiście ktoś do rotacji z nim bo młody nie da rady zagrać wszystkiego od deski do deski.

0

@patrix211 Własnie mówię,że nie ma miłosci do klubów.
To tylko praca i tyle.

0

Tyle z miłosci do klubu.
Praktycznie nie ma już zawodników,którzy kochają dany klub... Liczy się już tylko kasa.

1

@VegetaPolska tylko,że ten to przypadkowo a nie samobój.

0

@Ali3231 ile ta klauzula?

3

@MarcepanowyKsiaze Bez jaj ten Dembuś ma takie statystyki jak Ney przez jeden sezon.
Brać tanio młodego Prestianniniego,który już teraz się wyróżnia w wieku 17 lat.

2

Gianluca Prestiannini za małe pieniądze, kiedyś Piotrek (chyba redaktor) o nim pisał 17 lat,ale potencjał ogromny.
Jeżeli Dembele odejdzie a młody za stosunkowo mała kwotę.

Młody dopiero zaczyna karierę,ale wyróżnia się na tle innych zawodników plus ma znakomity drybling czyli to czego brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?