Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Mnie Rodrygo nie przekonuje to jest bardziej Joker no ale zobaczymy, ja tam się będę cieszyć jak mu będzie szło jak na Mundialu.
Dla mnie niech sprowadza wszystkich z Brazyli przynajmniej będzie im szło tak jak Brazylii.
0
@VegetaPolska Kane nie dorasta Kylianowi do pięt na 9 haha dobre.
Chyba nie trzeba przypominać ile okazji Mbappe na 9 marnuje.
Kane to jest bardziej kompletna 9 od Kyliana. Francuz to szkrzydłowy i sam mowił,że woli grać na skrzydle.
Mbappe niech rozwali szatnie od środka tym bardziej jak zobaczy jak Norweg zacznie wygrywać ZP w najsilniejszej lidze i najbardziej prestiżowej.
0
@nowy19pl Zależy jak patrzeć bo City też pewnie kogoś jeszcze kupi kogoś dla Erlinga.
Vini i Mbappe spoko,ale tak jak mówię Rodrygo to mi bardziej z Asensio się kojarzy.
Życzę tylko,aby Viniemu i Rodrygo gra szła tak jak na Mundialu.
0
@VegetaPolska Najbardziej to i tak strach przed City każdy powinien mieć, Gvardiol,Diaz plus Ake,Akanji i Stones który zagra na DM, okienko miesiąc trwa a City ma niezliczone pieniądze,więc zrobią jeszcze ruchy na rynku po nowego kumpla Erlinga a jeszcze jest Foden,Alvarez i inni jak Bernardo.
0
@ChampionLW Światowy jest?
Raphinia to średni piłkarz,Rodrygo jest dużo lepszy ale nie robi takiego łał jak Vini,Saka czy Erling.
Ja bym Rodrygo nie chciała w Barcie bo to nie jest piłkarz,który ma to coś jak Vini i Saka.
Lewo, Rashford to zawodnicy lepsi,którzy mają to coś.
2
@matt121 Blisko? Moim zdaniem taki Saka jest dużo leszpy od Rodrygo.
Oby im szło tak jak na Mundialu czyli słabo (tym z Brazylii).
0
@VegetaPolska Vini i Mbappe tak, Rodrygo to nie jest poziom klasy światowej.
Świata i tak nie zwojujecie bo LM co roku wygrywa ktoś inny a gdzie ich przyrównywać do Bale,Benzemy czy CR z 2013.
0
@Rust_Cohle Zostaje Argentyna na szczęście lepsza od Brazyli.
0
@ChampionLW Rodrygo to nie jest poziom Viniego czyli klasy światowej.
2
@VegetaPolska To nie zwojujecie świata takim atakiem
0
@barcu$ Niestety Leo Messi razem z sędziami i FIFA mu przeszkodzili.
Czekamy na powtórkę zaraz po karnym Błaszczykowskiego.
0
@Rust_Cohle Nie,ale pamiętam jaki byłes zajarany co do Marca i się spełnilo wygrał a gdzie twoje małe?
3
@michaleu Rodrygo to nie pogra za dużo przy takiej jakości z przodu.
Do 2 lat pewnie w innym klubie.
0
@Rust_Cohle Tyy kolego a ty nie małes robić drugiego jak Max wygra MŚ? No własnie chyba 2 lata mija a tu cisza.
0
@DonCarletto City ma cała kadrę mega a i jeszcze miesiąc na nieograniczone zakupy.
0
@Crystal37 Przypadkiem i tak karny nie byłby powtórzony? Bo Lloris przy każdym wychodził z linii.
0
@MESSIah16 A on czasem nie pod formą?
Dlaczego Bayern go nie chce?
0
@Tomo1989 To dlaczego nie ma w PSG jeszcze Pedriego,Balde,Araujo i Gaviego?
1
@Kidd Nie zesram, bo nie mam oczekiwań do tej drużyny z takim atakiem.
Top3 będzie dobrze.
1
@ToWinaSedziego To już nie można napisać szybko dorosnąć? Przejść z młodzieżówki do dorosłej drużyny.
Dla mnie niech odpuszcza sukcesy a młody niech gra i się rozwija i tak z takim atakiem nie ma szansy na sukcesy chyba,że Fati,Rafa i Ferran wejdą na wyższy poziom.
1
@BordowyPtak Chyba napisałam,że odpuścić puchary bo ciężko oczekiwać z takim atakiem sukcesów i dać grać chłopakowi,żeby się rozwijał.
Fati jakoś dawał radę tylko kontuzja mu przeszkodziła.
1
@ToWinaSedziego Jaka presję?
Dać grać i tyle,bez żadnych oczekiwań.
No akurat w lidze Argentyńskiej grali obecni MŚ i mają się bardzo dobrze.
Nie pogardziła bym Prestianninim.
Muszą być jakieś oczekiwania? Niech gra na luzie,odpuścić nawet puchary bo jeżeli Ferran i Fati nie wejdą na wyższy poziom to tak trzeba będzie zrobić i niech skład się zgrywa.
0
@Kgorecki2500 Niech zagra nawet 30 procent meczy.
Ten rok musi być Raphinia/Yamal a druga strona Ferran/Fati+Ez.
5
No to Lamine Yamal musi szybko dorosnąć.
Trzeba postawić na młodego bo i tak nie mamy nic do stracenia.
Oczywiście ktoś do rotacji z nim bo młody nie da rady zagrać wszystkiego od deski do deski.
0
@patrix211 Własnie mówię,że nie ma miłosci do klubów.
To tylko praca i tyle.
0
Tyle z miłosci do klubu.
Praktycznie nie ma już zawodników,którzy kochają dany klub... Liczy się już tylko kasa.
1
@VegetaPolska tylko,że ten to przypadkowo a nie samobój.
0
@Ali3231 ile ta klauzula?
3
@MarcepanowyKsiaze Bez jaj ten Dembuś ma takie statystyki jak Ney przez jeden sezon.
Brać tanio młodego Prestianniniego,który już teraz się wyróżnia w wieku 17 lat.
2
Gianluca Prestiannini za małe pieniądze, kiedyś Piotrek (chyba redaktor) o nim pisał 17 lat,ale potencjał ogromny.
Jeżeli Dembele odejdzie a młody za stosunkowo mała kwotę.
Młody dopiero zaczyna karierę,ale wyróżnia się na tle innych zawodników plus ma znakomity drybling czyli to czego brakuje.