Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska znowu paranormalne zjawiska? Jak to Lucek napisał?
Czy dzisiaj jako grabarz i randka z truchłem?
0
Aleja Veliz z 9 trafieniem w tym sezonie ligowym dla Rosario.
Obstawiam że do 2 sezonów chłopak będzie grał w Europie.
0
Nie no jak ciocia przegra 3 WS to troszkę przykro będzie.
0
@Esteban_ Odklejencow?
To co powiesz o Ramosie czy Pepe?
4
@szkutnik91 Jasne,jasne nieźle lanie wody.
0
@Encore przystojny chłopak nie wiem co Dodi od niego chce.
Nadal w wieku 20 był przystojniejszy,ale Rafa to Rafa.
0
@Encore Myślisz,że wygra 25 szlemów?
Według mnie,jeżeli zacznie się oszczedzac czeka go długa kariera to koło 20 bardzo możliwe.
0
@Encore Może i nie było,ale on gra bardzo mocno ( nie oszedza się tylko biega nawet do straconych piłek ),żeby nie przepłacił tego szybkim końcem kariery jak Henin.
Za 3 lata pojawi się ktoś nowy i również będziesz się zachwycał być może i nawet zdolniejszy zawsze jest zmiana warty.
0
@Encore Novak jeszcze z 2/3 lata będzie a później Alcaraz,Sinner i jakieś obecnie 15 latki.
0
@Encore On przesadza,ale ty znowu podkrecasz.
Chłopak jest mega graczem,ale Med też się nie popisał dzisiaj.Niech dadzą dobry finał z Djoko.
Team Djoko,ale młodego fajnie się ogląda i może jak Nole odwiesi rakietę to również będę zajarana Alcarazem ewentualnie Sinnerem czy innym graczem co ma teraz 15 lat.
0
@MesQueUnClub96 Chłopak jest znakomity i nie można mu umniejszać.
Niech jeszcze tak nie biega do tych co i tak nie da się odebrać bo może to mu skrócić karierę a szkoda bo chłopak jest wyśmienity.
Wiadome,że nie półka Djoko,ale jest ekstra.
0
@agaFCB No tak w sumie może młodo zacząć jak Nadal i skończyć na kontuzjach,ale będę go za to kochać. (Za tą grę)
0
@agaFCB Tylko,że to też może zakończyć mu karierę w wieku 32/33 lat.
Nie powinno się tak biegać do każdej piłki nawet tej nieosiągalnej.
1
Ginger z 10 w LFC.
Oby odpalił bo to mój ulubieniec.
0
@mkord Dofinansowania w czasach juniorskich?
1
@adi7adi8 Dokładnie mega utalentowanych sportowców mają Ruskie.
Sporty zimowe,letnie prawie we wszystkim oprócz kopanej są najlepsi.
0
@Pawlak1992 Myślę,że podczas gry mają to w D i kibicowanie klubowi to tylko rozrywka.
0
@Rust_Cohle Nie ja,ale Polska Federacja Tenisa.
Byli by w końcu jacyś zdolni oprócz Hurkacza i Igi.
0
@Janas11224 jestem babą i się zgadzam z twoją opinią.
Nie dość,że pozbawiła go marzeń i ogromnej kasy to mu psyche rozwaliła.
0
Rybakina
Bublik
Putincewa
Danilina
Wszyscy reprezentowali wcześniej Rosję za czasów juniorskich.
Rosja ma dużo zdolnych tenisistów,którzy nawet nie mg przebić się w kadrze.
0
@mekston Ogólnie oni mają masę zdolnych tenisistów taka Rybka nie mieściła się u nich za czasów nastolatki.
Ja to bym chętnie juniora jakieś od nich przygarnęła i wyszkoliła.
Ta co odpadła z Saba Gracheva to też Rosjanka co gra dla Francji.
Bublik to samo Rusek
0
@mekston Plus dwa Złota Olimpijskie.
0
@Encore Danił nie przekonuje na WS od dłuższego czasu.
Nie obstawiałam go w półfinale Wimbledonu.
0
Ruscy mają tyłu tenisistów a żaden nie może się przebić i być kimś takim nawet jak Murray.
0
Carlitos jeżeli nie połamie się jak Del Potro to może być historią na miarę Samparasa czy Big3
0
@Encore Przesadzasz troszkę,Medvedew słabo gra.
Chilijczyk dużo lepiej się prezentował niż Rosjanin.
0
@barcelonaLM No jakoś nie widzę go na WS.
Kiedyś lepiej się prezentował,czyżby przypadek Thurman,który stracił motywację.
1
@FcPortoFan1999 ciekawa jestem finału.
Myślę,że Nole wygra,ale może mieć ciężary.
0
Sinner postawiłby się bardziej,jakoś Danił nie przekonuje ta grą.
Wygrał raz szlema i chyba za bardzo spoczął na laurach.
0
Ciekawe do ilu lat pogra i czy będzie jak Djoko bez kontuzji.
Jeżeli nie pojawi się nikt ciekawy to może zrobi z 20 szlemów