1

@kuz To on powiedział,że jest drugą na świecie? Xd
To już wiem dlaczego ta liga będzie w LM.

0

@MesQueUnClub_87 Mi się wydaje,że zyska jeszcze,więcej fanów bo w Arabii będzie to rozłożone na kilku światowej klasy a w USA Messi a Beckham będzie go hypowac.

0

@BorzyKrzys Jeżeli pytasz na poważnie to jest kilku chłopaków,którzy mają bardzo duży potencjał.
Gianluca Prestiannini- ostatnimi czasy pierwszy skład rocznik 2006 i zbiera bardzo dobre noty. (VELEZ)
Nie mniejszy talent niż Endrick tylko,że nie jest z Brazylii,więc cena może oscylować w kilku milionach.
Echeverri -ogromny talent,ofensywny pomocnik. Dla Argentyńczyków jest wielką nadzieję i bardzo na niego liczą.
Gauto-przebojowy skrzydłowy, duży talent.

Jest jeszcze kilku ale to dużo pisanie a wątpię,abyś pytał na poważnie bo ty chyba masz bekę raczej z tego.

Lucas Beltran -2001 r. River Plate znakomite statystyki,więc pewnie będzie transfer w najbliższej przyszłości.
Veliz 19 lat Rosario świetne warunki fizyczne i bardzo dobre statystyki, pójdzie droga Lautaro i Alvarez jeżeli nic się nie przydarzy.

Jest kilku innych chłopaków jak młody Redondo,Aguirre,Barco plus kilku innych,którzy zapewne wybija się do Europy.

0

Waszym zdaniem Messi zrobił dobrze czy mogł iść do Arabii i grać w najlepszej lidze Top6 jak Cristianu?
Moim zdaniem w Ameryce będzie ubóstwiany.

0

@Faro Ja czasem gram 2 tygodnie po 2 h dziennie czasem dłużej przed pracą jak młody w przedszkolu i sobie poogarniam w domu.
Ostatnio miałam przerwę z 3 miesiące kompletnie nic bo nie miałam ochoty,ale również czasu.
Teraz gram w Saints Row na PS5,ale nie codziennie tylko jak mam czas wieczorkiem.

0

@Cvzx Wyślij na pc jak możesz.
Ten chłopak czasem nie był urzędnikiem?

0

@Piorun Wszędzie Burdel w Monachium

1

@FcPortoFan1999 Sinner też miał swoje szanse z Novakiem,ale on jeszcze musicnad mentalne popracować i uwierzyć w siebie bo potencjał podobny do Carlitosa ma.

0

@VegetaPolska to bierz się za inna w końcu młody to musi posmakować życia.

U mnie w pracy sprząta taki chłopak w sumie facet ma z 40 lat trochę jest ten teges i chodzi na polski "Leikester" żeby sobie no sam wiesz.

Tyś normalny chłopak tylko z kompleksami i nie zadawaj się z małolatkami tylko 20+ jak chcesz rodzinę a nie Nikite Alokin

2

@Comentateiro Dobra idę już do garów a później odkurzacz i tak na mnie czeka.

1

@Comentateiro Tym bardziej,że Guler to niewiadoma.
Sancho to był Top2 po Mbappe w Dortmundzie a dzisiaj zupełnie zagubiony.
Guler to mało co grał nawet.

0

@VegetaPolska Nie udawaj pewnie robiłeś ze swoją księżniczka z Czorsztyna.

0

@talizmo Chyba bym yebła jak by Oriol pociagnał Barcę do LM.

2

@Bartek_VEB Na razie uważam Gaviego za lepszego zawodnika zobaczymy co przyniesie przyszłość.
Guler to taki hypowany nasz Lamine,bo ciężko cokolwiek o nim powiedzieć.

Sancho był Top2 po Mbappe w Dortmundzie a wiemy jak się skonczyło,więc trzeba czekać.

0

@szela1899musisz go zapytać czy nosi drewniaka i będziemy wiedzieć.

0

@Azacca Nie tylko lipiec 7 miesiąc w roku i jak jeden komentarz to wychodzi na to,że drugi w przyszłym roku. (oczywiście w formie żartu a nie żeby coś) :-)

0

@Bartek_VEB Guler też nie wiadomo jak gra, na pewno nie talent na miarę Messiego bo już dawno by go ktoś do szkółki wciągnął.
Może drugi Ozil

0

@FcPortoFan1999 Sinner może zrobić Djokovica (czyli późniejszy start).

0

@DonCarletto Nie wiem co potrafi,nie ogladałam ligi tureckiej.
Gavi reprezentant Hiszpanii i podstawowy zawodnik.
Dlatego pytam.
Ty pewnie wybrał byś Gulera.

0

@Cotutajsiedzieje Jak ktoś miał by długiego to wątpię bo był jej pękła

0

@FcPortoFan1999 Danił w WS bardzo obnizył loty.
Ciekawe czy to samo dopadło go co Thiema.

0

@Azacca Do zobaczenia w przyszłym roku :-)

1

Wymiana Gaviego na Gulera poszli byście na to?

0

@JohnA Żeś się czepił Argentyny? Ty kibicujesz Realowi ja Argentynie.
Czego nie rozumiesz?

1

@Messibestplayerintheworld Nie wydaje mi się,aby Oriol był zawodnikiem na grę w LM.
Skoro Xavi go chce to mam nadzieję,że jeżeli okaże się nie wypałem to będzie się grubo tłumaczył.

2

Nie no ściągamy jakiegoś klocka z Girony,który jest podstarzały zamiast dać szansę Urugwajczykowi...
Szok co ten klub wyprawia.

0

@Pawci023x żartuje przecież 36,6 to temperatura ciała hah.

0

@MesQueUnClub96 Chłopaku Nole wygra jeszcze 3/5 szlemów do końca kariery,więc nie masz się co przejmować.
Nie da się wszystkiego wygrywać naraz.

0

@mekston Pewnie będzie to następna Big 3 bo w nich widzę tej największy potencjał.
Dawniej to Stefanos był dla mnie jednym z nich,ale to raczej będzie taki Wawrinka czy Thiem.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?