3

Mecz z Bencic był dużo trudniejszy.
Uważam,że Belinda jest trudniejsza rywalką,tutaj Iga przegrywa sama ze sobą.

0

@Medium Ja tylko oceniałam okładke,że słabo się prezentuje bo z roku na rok powinno wyglądać lepiej majac do dyspozycji nowe technologię.

0

Ta Marketa fajnie podziarana na rękach.
Kojarzę tylko Sabalenka z tatuażu,ale ona ma mały.

0

@Medium Chodzi mi o grafikę zawodników.
Skoro tacy są na okładce to w grze inaczej będę wyglądać?

1

Kto trudniejszy Bencic czy Svitolina?
Czym charakteryzuje się gra Monfisowej.

1

@kuz Dlatego ja Niemców szanuje jak każdy inny naród, bo nie odpowiadają za zbrodnie przodków.
Normalni ludzie jak my.
Mój mąż pracuje za granicą od niedawna i mówi,że z Ukraińcami dobrze się pracuje i woli z nimi pracować bo większość Polaków to kosę potrafi wbić.

1

Ta nowa FIFA słabo się prezentuje.
Zamiast się rozwijać to graficznie bardzo słabo wygląda na tej okładce.
EA Sport Zombie 2023

0

Świątek wchodzi po Peguli czy jak?
Bo na sofa jest godzina 14:30

0

@Encore Jak będzie startował tak do wszystkich piłek to może nabawić się kontuzji.
Fajnie,że się rozwija on i Rune to melodia przyszłości.

0

@VegetaPolska Pięknie by było,aby zabrał smród za sobą do Realu i klątwę LM.

2

@AFA90 Wyszło i tak znakomicie!
Ograli Brazylię na ich terenie :D

0

@Ojciec5tkidzieci Przecież ja do Huberta nic nie mam niech wygrywa tylko nie z Djoko dopóki jeszcze prowadzi karierę.

0

@partymaker Nie po prostu lubię oglądać jego grę.
Ty uwielbiasz Nadala a ja Djokovica.

0

@Barca_Big_Moment Ale nie było i wygrał ma szansę na 4 dlatego trzymam kciuki za niego.
Hurkacz i tak przewalił by w kolejnej rundzie.

0

@Tomo1989 Niby za co?

0

@barcelonaLM Lubię Djoko i chce,aby wygrywał.
Hubert niech sobie wygrywa z Nadalem i resztą.

0

@partymaker Hurkacz to nie Nadal.

0

@partymaker Ale Boli Cię ten Novak.
Piękny Serb!

0

@barcelonaLM Bo chce,aby Nole bił rekordy?

0

Nole dawaj! Wygrałes Garossa,więc najtrudniejszy turniej dla siebie i Wimbledon miał byś przewalić?
Go Nole!

1

Dlatego ja wolę Garossa bo tam idą akcje a tu tylko serwis w tym meczu i nic więcej.

0

@MesQueUnClub96 Czemu rozpaczasz?
Jak 3x przegra w tiebreaku to znaczy,że nie potrafił wygrać.

0

@LukaszFan Dlatego Wimbledon może wygrać jak Djoko zakończy karierę,ale o innych turniejach nie ma mowy.
Na innej nawierzchni trzeba potrafic dużo więcej niż serwy.

0

@FcPortoFan1999 Nadal na mączce to król,więc na Garossie wszystko możliwe.

0

Ciekawe czy Alcaraz na trawie miał by szansę z Hurkaczem jak ten same asy posyła przy swoim podaniu.

1

Na tego Hurkacza w turniejach na trawie gra się ciężko,chłop praktycznie każdy serwis to punkt.

0

@FcPortoFan1999 Nadal może zrównać jeszcze,ale ja obstawiam,że Nole dołozy jeszcze kilka.
Jakoś lubię tego sympatycznego Serba i niech kręci rekord dalej.

0

@FcPortoFan1999 Ja tam bym chciała,żeby Djoko srubowal rekordy.

0

Hurkacz niech sobie wygra Wimbledon jak Djoko zakończy karierę.

0

@MesQueUnClub96 Ale jak 3 x przegrywa się tie-breaki to nie bez przyczyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?