Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mecz z Bencic był dużo trudniejszy.
Uważam,że Belinda jest trudniejsza rywalką,tutaj Iga przegrywa sama ze sobą.
0
@Medium Ja tylko oceniałam okładke,że słabo się prezentuje bo z roku na rok powinno wyglądać lepiej majac do dyspozycji nowe technologię.
0
Ta Marketa fajnie podziarana na rękach.
Kojarzę tylko Sabalenka z tatuażu,ale ona ma mały.
0
@Medium Chodzi mi o grafikę zawodników.
Skoro tacy są na okładce to w grze inaczej będę wyglądać?
1
Kto trudniejszy Bencic czy Svitolina?
Czym charakteryzuje się gra Monfisowej.
1
@kuz Dlatego ja Niemców szanuje jak każdy inny naród, bo nie odpowiadają za zbrodnie przodków.
Normalni ludzie jak my.
Mój mąż pracuje za granicą od niedawna i mówi,że z Ukraińcami dobrze się pracuje i woli z nimi pracować bo większość Polaków to kosę potrafi wbić.
1
Ta nowa FIFA słabo się prezentuje.
Zamiast się rozwijać to graficznie bardzo słabo wygląda na tej okładce.
EA Sport Zombie 2023
0
Świątek wchodzi po Peguli czy jak?
Bo na sofa jest godzina 14:30
0
@Encore Jak będzie startował tak do wszystkich piłek to może nabawić się kontuzji.
Fajnie,że się rozwija on i Rune to melodia przyszłości.
0
@VegetaPolska Pięknie by było,aby zabrał smród za sobą do Realu i klątwę LM.
2
@AFA90 Wyszło i tak znakomicie!
Ograli Brazylię na ich terenie :D
0
@Ojciec5tkidzieci Przecież ja do Huberta nic nie mam niech wygrywa tylko nie z Djoko dopóki jeszcze prowadzi karierę.
0
@partymaker Nie po prostu lubię oglądać jego grę.
Ty uwielbiasz Nadala a ja Djokovica.
0
@Barca_Big_Moment Ale nie było i wygrał ma szansę na 4 dlatego trzymam kciuki za niego.
Hurkacz i tak przewalił by w kolejnej rundzie.
0
@Tomo1989 Niby za co?
0
@barcelonaLM Lubię Djoko i chce,aby wygrywał.
Hubert niech sobie wygrywa z Nadalem i resztą.
0
@partymaker Hurkacz to nie Nadal.
0
@partymaker Ale Boli Cię ten Novak.
Piękny Serb!
0
@barcelonaLM Bo chce,aby Nole bił rekordy?
0
Nole dawaj! Wygrałes Garossa,więc najtrudniejszy turniej dla siebie i Wimbledon miał byś przewalić?
Go Nole!
1
Dlatego ja wolę Garossa bo tam idą akcje a tu tylko serwis w tym meczu i nic więcej.
0
@MesQueUnClub96 Czemu rozpaczasz?
Jak 3x przegra w tiebreaku to znaczy,że nie potrafił wygrać.
0
@LukaszFan Dlatego Wimbledon może wygrać jak Djoko zakończy karierę,ale o innych turniejach nie ma mowy.
Na innej nawierzchni trzeba potrafic dużo więcej niż serwy.
0
@FcPortoFan1999 Nadal na mączce to król,więc na Garossie wszystko możliwe.
0
Ciekawe czy Alcaraz na trawie miał by szansę z Hurkaczem jak ten same asy posyła przy swoim podaniu.
1
Na tego Hurkacza w turniejach na trawie gra się ciężko,chłop praktycznie każdy serwis to punkt.
0
@FcPortoFan1999 Nadal może zrównać jeszcze,ale ja obstawiam,że Nole dołozy jeszcze kilka.
Jakoś lubię tego sympatycznego Serba i niech kręci rekord dalej.
0
@FcPortoFan1999 Ja tam bym chciała,żeby Djoko srubowal rekordy.
0
Hurkacz niech sobie wygra Wimbledon jak Djoko zakończy karierę.
0
@MesQueUnClub96 Ale jak 3 x przegrywa się tie-breaki to nie bez przyczyny.