0

@Medium tylko,że Iga 22 będzie miała prawie jeszcze przez rok a będzie US i AO.

0

@MesQueUnClub96 Wypieram? Haha
Bo kibicowałam komu innemu niż reprezentacji?
Jak grają siatkarze to ich wspieram tak samo Świątek.

To,że jestem Polką nie znaczy,że muszę kibicować reprezentacji.

2

@MesQueUnClub96 Nie kibicuje Hurkaczowi bo lubię Nole.
Jak gra sobie z Zverevem czy Medem to niech wygrywa.

0

@takisobiektos Nie prezentują lepszej jakości w wymianach?
Ten Hubert to tylko serwis o to mi chodzi tylko i wyłącznie.
Niech sobie Hubert będzie wyżej w rankingu a i tak szlema nie wygra.
Jedyna szansa to trawa bo tutaj głównie serwis się liczy a jego gra to 80% serwis

0

@TheNekro94 Witaj w klubie.

0

@takisobiektos To już pytaj tych co organizują turniej.
Na Garossie Świątek też oszukali,ale akurat tam było bezpiecznie.

0

@MesQueUnClub96 Nie narobił,tylko oprócz serwisu nie ma atutów.

0

Shapovalov,Norrie i reszta to są ogólnie lepsi tenisiści od Hubiego.
Ten Hubi to polega w 80% na serwisie.

0

Ten Hurkasz oprócz dobrego serwisu czym chce wygrać z Djoko?
Williams to sobie wygrywała i samym serwisem,ale to był kobiecy potwór.

1

Hubert oprócz serwisu to nie ma zbytnio atutów.
Jedynie gdzie może wygrać szlema to Wimbledon,gdzie indziej będzie mu bardzo ciężko.

1

Djokovic klasa.
Hubert mógłby pokazać coś więcej niż tylko same serwy.

0

Nie oglądam Djoko co taki szybki set? Same asy?

1

Bencic ogólnie ma bardzo dobry serwis,ale ile ona popełnia podwójnych to też koło 11 czy 12 było.
Myslałam,że z Belinda będzie Idze łatwiej,ale Bencic potrafi grać z Topem po to,aby później przegrać z outsiderem.

Jak Iga zacznie "asowac" to może być również znakomita na trawie.

Bencic ogólnie oprócz tych podwójnych to ma bardzo dobry serwis.

2

Svitolina to ta od Monfisa?

0

@takisobiektos Jak miała 3 sprawdzenia to po co wykorzystywała?
Jak by były dobrze sprawdzone to by jej zostały.

0

Najśmieszniejsze jest to,że Szwajcarka robi dużo podwójnych a i tak wygrywa bo broni breaki

0

Jeżeli Bencic dzisiaj wygra to pewnie w następnej rundzie zrobi wypad znając jej grę.

0

Po kim Iga wchodzi na kort?

0

@HighestInTheRoom No faktycznie udowodnili szczególnie Endrick,który dopiero zaczyna a nie tak dawno miał problemy ze strzeleniem gola.

Tak samo Endrick czy Roque mogą skończyć jak ten pomocnik co miał być jednym z najlepszych tak się zapowiadał (nawet nie pamiętam jak mu tam), nie łapał się w Dortmundzie a teraz nawet nie wiem gdzie gra.

Palacios jest solidny i to tyle, głośno o nim nie było. Real się nim interesował i ktoś tam jeszcze i to by było na tyle.

Nico Gonzalez dobrze sobie radzi we Fiorentinie i nawet ma powołanie do składu MŚ,gdzie nie łatwo się załapać

0

@HighestInTheRoom Żebys się nie zdziwił o Lautaro czy Julianie pewnie pisałes to samo.
Echeverri to jest ogromny talent.

0

Jak myślicie dokąd pogra Djoko?
36 lat chłop a tu praktycznie żadnych kontuzji.
Ten rok ma już 2 szlemy a może i 3 wpadnie ten najbardziej prawdopodobny bo trawka mu bardzo leży.
Chciałabym,aby pograł tak do 38/39 lat i zakrecił się przy 30 szlemach. Było by pięknie.

0

Dlaczego te transfery z Brazyli kosztują 60/70 mln?
Urugwaj/Argentyna przecież tamte talenty są dużo tańsze a wcale nie gorsze.

Ciekawe kto wyciągnie Prestiannini albo Echeverriego za drobne.

0

@Rust_Cohle Jak już coś to się sra*am czas przeszły,teraz głeboko w poważaniu to mam.
Możesz nawet nasr*ć na środku Rambli - co mnie to.

0

@Popitek12 Czemu jest nudny?
Bo jest pragmatyczny do bólu.
Jest skuteczny i to się liczy.

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie nigdy nie będzie jednego gościa co wygra 50 szlemów tak samo mówili za Agassiego,że nikt nowy się nie pojawi teraz za Djoko.
Co kilka lat zjawiają się następni i następni

0

@MesQueUnClub96 Za 5 lat przyjdzie kolejny małolat,który będzie wkurzał Carlitosa i Rune.
Równie dobrze jakiś tenisista co teraz ma 20 lat może odpalić kosmos jak Djoko w wieku 24

2

@Luciano99 Oby Mbappe przeniosł klątwę LM do Madrytu,wtedy było by milusio.

0

@LaLigaPD Miał też jakieś kontrowersję i mniejsze ego od Kyliana z pewnością.
Już widzę jak Kylian pozwoli Viniemu wygrać złotą gałe.

6

@MesQueUnClub96 Ty się nie martw z 5 lat temu martwiłes się z kim będzie rywalizował Danił czy Zverev a za następne 3/4 czy 5 lat wyjdzie kolejny znakomity tenisa.
Tak jest od zawsze.

0

Ciekawe czy Mbappe idąc do Realu z tym swoim wielkim ego rozwaliłby szatnie od środka.
Oby było mini Galactikos V2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?