Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker Djokovic w wieku 20 miał jednego szlema gdzie wystrzelił z formą później miał lekki dołek,ale od US Open 2010,gdzie był w finale zaczał podążać drogą GOATA,gdzie tylko Nadal stawiał mu się na Garossie i czasem na US Open.
Plus 3 triumfy Wawrinki i Murray.
Plus w 2007 był w finale US Open z Federerem,więc to nie był chłopak do bicia. Historia pokazała,że Djoko póki co jest bezsprzecznym GOATEM tej dyscypliny a jak mu zdrowie dopisze to niech bije tych szlemów a i do 30stu.
Tym bardziej,że ten chłopak ma obsesję na rekordach!
0
@MesQueUnClub96 Nolenmiał jednego szlema w wieku 20 lat później troszkę było słabiej,ale Nole im starszy tym jak wino.
1
@MesQueUnClub96 Cartios jest mega dobry,ale mam wrażenie,że 20 letni Federer,Nadal czy Djoko by z nim spokojnie wygrali.
Niech pisze swoją historię,ale mam nadzieję,że Djoko powygrywa wielkich szlemów.
1
Bencic dzisiaj nie grała jakoś wybitnie. Kiepsko u niej z pierwszym serwisem.
Czuję,że z Belinda będzie Idze łatwiej niż z Chorwatką.
0
@agaFCB Zagram sama i zobaczymy zamiast oceniać.
1
@tbas Bencic miała 5 podwójnych po 7 gemach w pierwszym secie.
0
@MarcepanowyKsiaze Chłopie to ty nieźle odleciałes. Chyba nie pamiętasz co robił Mbappe w jego wieku.
Niech chłop będzie chociaż jak Isco to będzie dobrze.
Pablo Torre miał być nowy Pirlo itp a gdzie jest?
1
@MesQueUnClub96 Za kim będziesz fanie Nole i Huberta?
1
@adi7adi8 To się Emma nawygrywała.
0
Tak na dobrą sprawę to z tych młodych zawodniczek które wygrały szlema to trzyma się w czołówce Iga,Sabalenka i Rybakina.
Andreescu,Kenin i Raducanu słabiej.
Kenin trochę przez kontuzje,ale wraca.
1
@krol211 Co ma piernik do wiatraka?
Można być fanem Messiego i grać dla Realu.
Vini Messiego czy Endrick też uwielbiają a jak ktoś się ich zapyta to powiedzą,że z gry w reprezentacji.
0
@Survier Vini JR
0
Stękać to by sobie mogły,ale te wycie na pewno przeszkadza rywalce.
Azarenka,Maria i Sabalenka to wyją w niebogłosy.
0
@adi7adi8 Rosjanie to mają ogromne talenty i pomyśleć,że Rybka czy Gracheva się nie łapały.
1
@FcPortoFan1999 To nasza Igia w sumie ma wszystko bo na mączce też gra siłowo a tutaj zmieniła trochę.
Jeszcze nad serwisem popracować i grze przy siatce a będzie miodzio.
0
@MesQueUnClub96 Przecież Hubert nie wygrał by z Alcarazem w finale.
0
@tbas Myślałam,że Rosjanka.
Coś takiego jak Rybakina?
2
@Rust_Cohle Niestety nie mam fame,ale ty za to jesteś tu na stronie sławny.
Już była walka Puszbarie z Piątkowska to może się skusisz?
0
@FcPortoFan1999 Technicznie kto lepszy Saba czy Złota?
0
@FcPortoFan1999 Ale siłowo to chyba Sabalenka nawet mocniej od Igi pierze
0
Do czego to doszło,że Zibi Bartman będzie w tej samej federacji co Nikita pseudonim Tosia.
Brakuje jeszcze walki Kurka z Antiga.
0
Sabalenka to ma siły w pierony.
Czym różni się gra Sabalenka od Rybakiny?
Bo ja zazwyczaj tylko Igie oglądam.
Sabalenka wiem jak gra a Rybcia w czym jest lepsza?
0
@Barca1922 Przecież wszystkich najlepszych nie wykupią,gdzie będę oni grali kadra po 100 zawodników i jeden zawodnik mecz raz na 2 miesiące i to po 45 min.
0
@Objectivo Nie tylko 3 mecze,ale pół sezonu.
W formie jest dobry,ale to tyle.
Topowym zawodnikiem raczej nigdy nie będzie tym bardziej,iż on ma 25 lat
0
@Emhyr No,ale chodzi mi o te tuzy z Anglii plus Bayern.
0
@takisobiektos Ten Argentyńczyk póki co się znakomicie prezentuje i ja go nie wbijam do największych klubów tylko np do Napoli,Romy,Aston Villa.
0
@chavez Co do Brazyli to jestem pewna,że oni z nim nie osiagnał MŚ.
Ta kadra nie jest wogole zorganizowana.
Widać było na MŚ,że jak ktoś ich przyciśnie to się gubią a do tego wracają do obrony jak wóz z węglem.
Przód Samba,ale to zamało na MŚ,które już od ponad 20 lat nie potrafią zdobyć.
Casemiro jest Topem plus ten Guimares ale on też jest na DM.
Paqueta to chłopak na taki West Ham a więcej pomocników z ciekawym profilem to nie widzę+słabe boki obrony.
Śmiesznie będzie oglądać Brazylię na 1001 wrzutek.
0
@Eto'o9 R10 Valverde świetny zawodnik?
Chyba jeden z najgorszych w Urugwaju na MŚ a tam pewnie miał pozycję jaka chciał.
0
@Emhyr Dokładnie u nas też by nie miał pierwszego składu.
Gdzie go chciało pół Europy?
Ja tylko słyszałam o Barcy i Realu.
City i reszta Anglii nic o nim nie mowiło.
Jak by był takim talentem jak Messi to by każdy klub o niego zabiegał a tylko Barca i Real z tego co kojarzę chciało go u siebie.
0
Gra dzisiaj Iga?