0

@HighestInTheRoom Famme ja nie weźmie bo Boxdel jasno powiedział co sądzi o tej Nikicie.
Magicala jest jaki jest,ale to on ją stworzył. Wybiła się na jego osobie po czym zaczeła go osądzać o nieprawdziwe rzeczy.
Psychotrop ujawnił część o Tosi,ale jasno pow,że jak będzie dalej zaczepiała Magicala to otworzy całe działa.

Moim zdaniem zniknie szybciej z socjal mediów niż się wybiła.

Cloud niech weźmie jeszcze Ciosa i ogólnie cała organizacja petów.
Nie mają żadnego podjazdu do famme te odpadki z innych federacji.

0

@KlonaZepan Kolego na jego pozycję jest już dużo lepszy Wirtz.

0

@Zoker Jeżeli chodzi o grę w pierwszej 11 to w Barcelonie miałby większe szanse,jeżeli o kasę to świadomy wybór.

0

@MesQueUnClub96 Popieram go tylko w mojej ukochanej reprezentacji Argentyny.

Po tym co odwala ostatnio Barca w dużej mierze przez Bartka nie jestem już tak zapatrzona jak za małolata.

Tylko czekam,aż się skończy na Pedrim i Gavim w Realu. Nie ma pieniędzy same długi.

Sprzedajecie klub komuś takiemu jak szejk z City,przecież to było by jak wygrana w Lotto.

0

@MesQueUnClub96 Messi też powiedział,że Barca nie ma hajsu tylko nie tak dosadnie.

0

@MesQueUnClub96 Powiedział,że Barca nie ma hajsu.
Co w tym złego?
Jak nie ma się pieniędzy to i nie ma dobrych graczy.

0

@kamilop Ostanie lata,teraz Moje jest słabszy.

0

@sintesox To co w takiej sytuacji musieli by przedłużyć o tydzień turniej.

0

@Worny Nie no powinien oddać Roberto kapitana.

1

@marcinK0000 Szejku,ale taki dobry jak w City nie PSG wykup Barcę i po problemie.

1

@MesQueUnClub96 Ta reprezentacja nie leży od dłuższego czasu Polsce.

0

Co,gdyby przez bite 2 tyg mocno padało na Wimbledonie?
Ile oni mają kortów zadaszonych?

1

Kto lepszy Koke czy Nacho?
Vegeta mówi,że Nacho a moim zdaniem Koke.
Zawodnik Atletico mogł trafić do topowych zespołów,ale z tego co pamiętam to chciał być jak Totti.
Do tego fundament Hiszpańskiej reprezentacji.

0

@VegetaPolska Gdzie Saula do Koke przyrównywać?
Jest niespełniony bo został tak jak Totti w klubie swojego życia.
Przecież Koke swego czasu był uważany za jednego z najlepszych pomocników i był brany pod uwagę przez inne topowe zespoły.
Nacho to w Hiszpanii zapchajdziura jak i w Realu,Koke w Hiszpanii przez bardzo długi okres był fundamentem.
Nie jest tak utytułowany ponieważ wybrał drogę jak Totti.
Porównywania Nacho czy Roberto do Koke to nieśmieszny żart.

1

@DonCarletto Koke jak oceniać jest lepszy od obu.

0

@JordiAlbion Oby zabetonował Brazylię.

0

@Kamiloza91 Jeden będzie niezadowolony bo będzie tym czwartym a gdzie tu miejsce dla Turka skoro taki zawodnik powinien się ogrywać.

1

@tristan87 Rodri za Judem? Xd
Pedri to moim zdaniem większy talent od Juda.

0

@MarcepanowyKsiaze To jak Muzułmanin to do Realu bo oni krzyż zdjęli i nie popierają LGBT a Barca ostatnio coś tęczowa jest.

0

@Survier Chodzilo mi o promowanie do PL bardziej.
La Liga to obecnie za Bundesligą jest.
Noi Niemcy muszą mieć większy hype na tę ligę.

Możliwe,że za 15 lat najlepsi będę szli do PL bo stanie się jak NBA w koszu.

0

@tristan87 Modric obyś z repka był wiecznie drugi.

0

@Survier Nie wygrali ZP bo liga niemiecka nikogo nie interesuje.

0

@SenseiFCB też chciałam żeby wygrali.
Ogólnie to pięknie by było,aby Brighton i Aston stały się potęga a PL stała się jak NBA czy NHL.

0

@HighestInTheRoom Tylko United gra w najsilniejszej lidze na świecie,która ma większe PR od Hiszpańskiej i Niemieckiej razem wzięte

0

@Survier Ale taki Ronaldo,Neymar czy Messi to by tam nie poszli w Top formie.
Słabe PR ligi.
Mają talenty podbieranie w swojej lidze.
Dlaczego Erling wybrał City? Bo tam ciężko było by o ZP.

0

Ogólnie to ciekawe czy do Barcy i Realu będę przychodziły gwiazdy za 10/15 lat jak nic się nie zmieni i liga będzie dołować.
Bayernowi trudno o wielkie gwiazdy bo w lidze mała konkurencja.

Nie mogę doczekać się ligi Angielskiej chyba z 7/8 drużyn zdolnych do zdobycia tytułu. Oczywiście wszystko zależy również od trenera i od formy.

Super by było jakby ktoś sypnał kasą dla Brighton tak,aby mogli być czołówka Anglii.

3

@RosjaninBut Roque?

0

@Benz Od czasów Laporty to proboje to zmienić i nawet wyrzuca zawodników jak Leo ( w sensie nie podpisuje)

0

@JohnA Mówię o reszcie lepszych zawodników a nie flopie

0

@Ptasior Gdzie by się oni wszyscy pomieścili jeszcze podobno na Wirtza czy Musiale chcieli zakładać sidła to jak w Fifę kadra 50 osobowa i połowa niezadowolona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?