0

@Encore Pedri nie w szpitalu to Top zawodnik.

0

@karolszymek Tak Samo jak Pedri.

3

@MesQueUnClub_87 Jak by był drugim Messim to już dawno duży klub by go wział nawet za 13/14 latka bo o Leo w tym wieku mowiło się bardzo głośno.

0

@krol211 Rzadko śmiem twierdzić,że nawet Leo Messi za dzieciaka będąc wielkim fanem Barcy byłby w stanie pójść za dużą kasę do Madrytu.

0

Podobno Vini był Cule i płakał po remontadzie z PSG tak powiedział Curry.

Moim zdaniem jak stajesz się zawodowym zawodnikiem to nie ma przywiązań do barw tych z dzieciństwa.


0

@adi7adi8 Jak klub będzie plaitował to tam trafia za grosze.

1

@MarcepanowyKsiaze Tu w Hiszpanii jest Real,ale liga nudna.
Wybiorę City bo ma dużo hajsu i ciekawa liga.
Od dzisiaj City a już United mnie grzeje.

0

@DonCarletto nie wiadomo jak by było gdyby obja klub na czysto.
Perez w Barcelonie miał by taki sam problem po cyrkach z Bartkiem.

Laporcie trudno jest pracować skoro Bartek zostawił po sobie syf i same długi.

0

@Kgorecki2500 Za niedługo Brighton będzie lepszym kierunkiem od Barcy

4

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest,aby klubem zaopiekował się szejk tylko taki jak w City czy Newcastle.
Jeżeli Hiszpania chce rywalizować z Angielską to tak niestety musi się stać.

0

@BARCA1899Messi Jeszcze się okaże,że Barca to będzie mocna jak Girona albo były zwycięzca LM Nothingam.

1

Roque jeszcze trafi do Barcelony.
Jak już dojdzie do bankructwa to skończy się tak,że Pedri,Araujo i Gavi też tam trafia za frytki.

3

Rybka jest 2 lata starsza od Igi myślałam,że tylko 1 rok i to nie cały różnicy.
Igulec dopiero 22 skonczyła a już 4 szlemy.

2

@FcPortoFan1999 szkoda kontuzji bo mogła by ugrać coś.

0

@wasacz Wiem,widzę ogromny progres i nawet widzę Ige jako triumfatorke.

0

Cornet nie odprawiła w tamtym roku Igi z trawy?

0

Rybakina jest do pykniecia na tym Wimbledonie.

0

@masq Rekord bo to muzułmanin a kibiców jest najwięcej ciapatych.
Barcelona ostatnio straciła poprzez popieranie LGBT.
Real zdejmuje krzyż i ma w dupce LGBT i wychodzi lepiej.

0

@cules100pro City to trochę więcej szczęścia i mogło by mieć już 3 LM pod rząd a niech i se 5 zdobędę

0

@tristan87Poki co ma najwięcej pucharów i potrafił utrzymać drużynę przez lata na Topie.
Jestem tego swiadomo,że Pep go przebije.

0

@BordowyPtak Tak mi się wydaje,że narazie jest Ferguson Top1.
Co do Guardioli to raczej przebił Carlo.
Wystarczy popatrzyć na trofea,Guardiola dużo mniej lat trenuje a ma ich znacznie więcej.
Zresztą popatrz na styl jak drużyny grają ładnie a za Ancelottiego to męczarnie dla oczu.
Nie wróżę Brazyli sukcesu z tym trenerem tym bardziej,iż Brazylia to zabawa i ciężko tam o dyscyplinę.

3

Jakie szanse według was ma Iga na Wimbledon.
Moim zdaniem zrobiła bardzo duży progres od zeszłego roku na tej nawierzchni i przyjemnie się ją ogląda.

0

@BordowyPtak Hah dobre najlepszy to Ferguson.
Guardiola pewnie ich minie bo chłop młody i dużo lat trenerki mu zostało.

0

Tego Casperka to szkoda 3 x przegrane finały wielkich szlemów.
Ciekawe czy wysrubuje rekord

0

@MesQueUnClub96 Niech wygra Copa 24 i zamknie ... raz na zawsze.

0

@BordowyPtak Tylko ta z autobusu sama się wybiła a tą Magicala i nasrała do swojego gniazda.

0

@krol211 Za 2 lata to Barca może być już miliardera,więc wtedy może laptac kasiora

1

@tristan87 Ironia mam rozumieć?

1

Florian Wirtz młody Cule.
Pięknie było by go zobaczyć obok Pedriego i Gaviego w Barcy.

0

@Adamski69 Tosia co jest pojemna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?