Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Pedri nie w szpitalu to Top zawodnik.
0
@karolszymek Tak Samo jak Pedri.
3
@MesQueUnClub_87 Jak by był drugim Messim to już dawno duży klub by go wział nawet za 13/14 latka bo o Leo w tym wieku mowiło się bardzo głośno.
0
@krol211 Rzadko śmiem twierdzić,że nawet Leo Messi za dzieciaka będąc wielkim fanem Barcy byłby w stanie pójść za dużą kasę do Madrytu.
0
Podobno Vini był Cule i płakał po remontadzie z PSG tak powiedział Curry.
Moim zdaniem jak stajesz się zawodowym zawodnikiem to nie ma przywiązań do barw tych z dzieciństwa.
0
@adi7adi8 Jak klub będzie plaitował to tam trafia za grosze.
1
@MarcepanowyKsiaze Tu w Hiszpanii jest Real,ale liga nudna.
Wybiorę City bo ma dużo hajsu i ciekawa liga.
Od dzisiaj City a już United mnie grzeje.
0
@DonCarletto nie wiadomo jak by było gdyby obja klub na czysto.
Perez w Barcelonie miał by taki sam problem po cyrkach z Bartkiem.
Laporcie trudno jest pracować skoro Bartek zostawił po sobie syf i same długi.
0
@Kgorecki2500 Za niedługo Brighton będzie lepszym kierunkiem od Barcy
4
Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest,aby klubem zaopiekował się szejk tylko taki jak w City czy Newcastle.
Jeżeli Hiszpania chce rywalizować z Angielską to tak niestety musi się stać.
0
@BARCA1899Messi Jeszcze się okaże,że Barca to będzie mocna jak Girona albo były zwycięzca LM Nothingam.
1
Roque jeszcze trafi do Barcelony.
Jak już dojdzie do bankructwa to skończy się tak,że Pedri,Araujo i Gavi też tam trafia za frytki.
3
Rybka jest 2 lata starsza od Igi myślałam,że tylko 1 rok i to nie cały różnicy.
Igulec dopiero 22 skonczyła a już 4 szlemy.
2
@FcPortoFan1999 szkoda kontuzji bo mogła by ugrać coś.
0
@wasacz Wiem,widzę ogromny progres i nawet widzę Ige jako triumfatorke.
0
Cornet nie odprawiła w tamtym roku Igi z trawy?
0
Rybakina jest do pykniecia na tym Wimbledonie.
0
@masq Rekord bo to muzułmanin a kibiców jest najwięcej ciapatych.
Barcelona ostatnio straciła poprzez popieranie LGBT.
Real zdejmuje krzyż i ma w dupce LGBT i wychodzi lepiej.
0
@cules100pro City to trochę więcej szczęścia i mogło by mieć już 3 LM pod rząd a niech i se 5 zdobędę
0
@tristan87Poki co ma najwięcej pucharów i potrafił utrzymać drużynę przez lata na Topie.
Jestem tego swiadomo,że Pep go przebije.
0
@BordowyPtak Tak mi się wydaje,że narazie jest Ferguson Top1.
Co do Guardioli to raczej przebił Carlo.
Wystarczy popatrzyć na trofea,Guardiola dużo mniej lat trenuje a ma ich znacznie więcej.
Zresztą popatrz na styl jak drużyny grają ładnie a za Ancelottiego to męczarnie dla oczu.
Nie wróżę Brazyli sukcesu z tym trenerem tym bardziej,iż Brazylia to zabawa i ciężko tam o dyscyplinę.
3
Jakie szanse według was ma Iga na Wimbledon.
Moim zdaniem zrobiła bardzo duży progres od zeszłego roku na tej nawierzchni i przyjemnie się ją ogląda.
0
@BordowyPtak Hah dobre najlepszy to Ferguson.
Guardiola pewnie ich minie bo chłop młody i dużo lat trenerki mu zostało.
0
Tego Casperka to szkoda 3 x przegrane finały wielkich szlemów.
Ciekawe czy wysrubuje rekord
0
@MesQueUnClub96 Niech wygra Copa 24 i zamknie ... raz na zawsze.
0
@BordowyPtak Tylko ta z autobusu sama się wybiła a tą Magicala i nasrała do swojego gniazda.
0
@krol211 Za 2 lata to Barca może być już miliardera,więc wtedy może laptac kasiora
1
@tristan87 Ironia mam rozumieć?
1
Florian Wirtz młody Cule.
Pięknie było by go zobaczyć obok Pedriego i Gaviego w Barcy.
0
@Adamski69 Tosia co jest pojemna.