0

@Ptasior Szacun dla niego,że wybrał Barcelonę zamiast większych pieniędzy.

1

@tomek8756 Ciekawe czy taki Musiala Cule z krwi i kości wybrał by biedna Barcę czy hajs z Madrytu.

0

Roque serio miał ofertę z Realu a wybrał Barcę ?

0

Musiala ponoć wielki fan Barcy.
Kiedy kończy mu się kontrakt?

0

@tarczon Tak pewnie i w kadrze będzie 99 zawodników po 8 składów i jeden gra raz w miesiącu.

0

@partymaker On wrocił do Realu z wypożyczenia i nic nie pokazywał to 3 x miał się znowu pakować w to samo.

Teraz taki Odegaard to pewnie w większości topów miejsce w pierwszym składzie.

0

@Kamiloza91 Gość z ligi tureckiej miałby być zbawienie Barcy...
Przecież Gavi przed nim był by w kolejce.
Dla takich zawodników to drużyny typu Dortmund itp.

0

@partymaker Zarobił pieniądze 35 mln a chłop obecnie jest wyceniany na 90 mln czyli takie City czy PSG 120/130 będę musieli dać.
Sam się wybił dopiero w Arsenalu w Realu był flopem.

0

@Benz Może i przyciąga,ale liga nie przyciąga bo jest coraz słabsza.
Większość znakomitych zawodników to gra w Anglii bo tam jest największy hype i trudność w trofeach.

Hiszpania z roku na rok będzie coraz słabsza a Real może być takim Bayernem.
Dlaczego do Bayernu nie chcą iść gwiazdy (większość) bo słaba liga.

0

@Kgorecki2500 No,ale Guler to nie bardzo dobry zmiennik bo nic o nim nie wiadomo.
To Sancho był już Topem w 2019 w Bundeslidze a nie Turcji a gdzie jest teraz.

0

@bartas97 Ewentualnie Real Madryt przenosi się do Arabii i wykupuje cała ligę.

0

@BARCA1899Messi Tutaj by też nie pograł. Gavi albo Pedri -ktorys z nich będzie na ławece.

0

@BorzyKrzys Bo ich nie stać.

0

@Kgorecki2500 Czego zazdrościć? Barcelona ma Gaviego i Pedriego.
Guler wcale nie był tutaj potrzebny co innego DM.

0

@MesQueUnClub96 Taki Cule,że jak nie sypnie Barca to w Realu wyląduje.

1

@talizmo Dla obecnych dzieci to City jest najlepsze.

Jakoś o United dzieciaki dalej marzą bo czerwone diabełki mają pełno małolatow w gronie.

Dalej słyszę "Grają jak Barcelona"
Albo Brazylia jest najlepsza.
A kiedy była? Ponad 20 lat temu.

0

@MesQueUnClub96 To ten Yamal co jego tata Madrista?
Poczekaj do kontraktu.

0

Jeszcze jutro Roque w Realu plus Musiała,Pedri i w zestawie Balde.

1

@kulek22 reprezentaci* telefon mi zmienia słowa

0

@supraomnes1 Ja mg sobie grafikę z Neymarem,Pedrim i Roque zrobic

2

@bartas97 Ozil to Niemiec tak samo jak reprezentacja Francji

0

@BARCA1899Messi Oni też Roque chcieli?
Gdzie to wszystko się pomieści.
Ja już slyszałam o Musiali i Wirtzu.

0

@Janas11224 Tam sami młodzi to 4 pomocników Valverde,Cama,Tchoua plus Jude.
Jeden z nich będzie niezadowolony bo będzie uzupełnieniem a gdzie reszta.

4

To panie Guler oby losy potoczyły się tak jak ogromnego talentu z Brazylii,który grał w Borussi a teraz to nawet nie wiem.
Ewentualnie życzę dobrej kariery jak Odegaard w innym klubie.

0

@Emhyr Nie poszedł bo by ciężko mu o minuty były a w Barsie mniejsza konkurencja.

0

@Emhyr Przecież każdy by poszedł do klubu który da więcej kasy.
Od kiedy futbolem rządzi kasa to nie ma przywiązań do barw.

2

@BordowyPtak różnica taka,że obecnie Martin nie ma nic wspólnego z Realem a wybił się poza nim

0

@tbas No ale poza, Martin w Arsenalu wymiata również.

0

Nie ma za czym płakać wybrał Real.
Czy tam pogra? Wątpię sami młodzi to Cama,Tchouameni,Jude plus 25 letni Valverde.

W Barcelonie też by nie grał dużo bo Gundo,De Jong,Pedri i Gavi to pierwsi do wyboru będę.

0

@tbas Skończy jak Kubo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?