Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Taka saga z Gulerem jak byłby przynajmniej Gundoganem czy De Bruynem.
Moim zdaniem czy w Barcelonie czy w Realu to będzie miał ciężko.
Dla takiego zawodnika to klub jak ulał Dortmund.
0
La Masia niech wyda kolejnego Gaviego i po problemie.
0
@PaPo Pieniądze,albo perspektywa w grze pierwszej 11.
Umówmy się,że praktycznie 99% ludzi którzy kibicują Barsie przeszli by do Realu dostając milionowa ofertę ( gdyby Barca nie była zainteresowana usługami) i odwrotnie.
0
Złota Rybka w swojej ćwiartce ma Jabeur, Haddad Maie plus Andreescu czy Ostapenke.
Może być ciekawie.
0
@matirix20 Jak tańczy to można brać, czekam na LaMasie i kolejnego Balde tylko na prawą stronę.
0
Arda Guler to Turecki Endrick tylko tańszy? (Talent)
1
@MesQueUnClub96 Takie nad Nole zachwyty,że go cisną zazwyczaj.
Alcaraz jest Topem,ale Nole to GOAT i zobaczysz,że on wygra jeszcze kilka szlemów.
0
@karolszymek Endrick
Dziękuję płacić za 16 latka 70 milionów.
Wolę Balde,Gaviego za free plus kolejnych Pedrich za 5 mln.
3
34 w rankingu jest ta Zhu.
Iga ładnie zaczyna Wimbledon,oby tak do końca turnieju.
2
@ToWinaSedziego Żebyś się nie zdziwił jak Almada to będzie kawał gracza.
Takie pastwiska a multum graczy zrobiło światowe kariery.
Alvarez rok temu kopał po tych pastwiskach a teraz ma MŚ i LM.
Dla twojej świadomości liga Argentyńska jest dużo lepsza od Polskiej czy takiej Arabskiej.
Plus minus coś jak Brazylijska.
0
@takisobiektos Własnie mnie to dziwi bo gość w rok zjada i wypluwa tę ligę.
Moim zdaniem ten kto go kupi będzie miał z niego pociechę.
4
Thiago Almada kolejny gol i w kanadyjce ma już 15g/a na 17 spotkań.
Ciekawa jestem kto go zgarnie bo jest to ogromny talent.
0
@BorzyKrzys Tych co mają ciemniejsza karnację jak Lautaro,Romero
18
@JarekS Równie dobrze mogę porównać Pedriego do młodego Modrica.
Każdy idzie w swoim tempie
2
@Rust_Cohle Argentyna to bym prędzej powiedziała,że czarnych wyganiała.
Jest dużo osób pochodzenia Niemieckiego,Polskiego,Włoskiego które emigrowały podczas wojny.
Jeśli chodzi o reprezentację to jest dużo rdzennych.
1
@FcPortoFan1999 Niech dalej marnują nie zamierzam kibicować reprezentacji Europejskiej,gdzie gra 2 białych.
0
Chcecie,aby Polska liczyła się w piłce.
Trzeba brać uchodźców,Francja ma kuźnię talentów.
1
@FcPortoFan1999 Tak narzekają na tych uchodźców a gdyby nie oni to Francja by MŚ nie wygrała.
0
@Albatros Gdzie go bronię?
Nie bronię go.
Napisałam tylko,że wybrał hajs tak jak 99% społeczeństwa
0
@Albatros To już pytaj jego
0
@HighestInTheRoom Co z tego,że w maju był podpisany?
Był to był. Ja sama mówiłam,że jak nie Barca to City,UTD albo Inter.
Wybrał hajs i pewnie każdy z nas tak by zrobił.
Don Kasjo ostatnio ładnie powiedział jak hajs potrafi zmienić człowieka.
Ty ja czy inny użytkownik może sobie pisać,że wybrał by klub bo taka sytuacja by się nigdy nie wydarzyła,ale nie wiesz co ma człowiek w głowie,gdy do gry wchodzą ogromne pieniądze.
Jesteś bogaty chcesz jeszcze więcej tak to działa u sportowców,gwiazd i influencerow
0
@Borry Szkoda,że nie wspomni o Argentynie z 17-20
1
@JohnA Tylko,że ja ostatnim czasem nie przeżywam tak Barcy.
Argentyna dużo większe emocje u mnie budzi.
0
@Emhyr Paredes nie jest jakimś super zawodnikiem,ale i tak już bym go wolała niż jakiegoś Oriola czyli wieczny talent.
0
@LS Ale z D komentarz.
City przez większość swojego istnienia nie istniało w Europie a teraz dzięki kasie są najlepszą drużyną na świecie.
0
@LS Na arenie międzynarodowej Barcelona nie ma szans niestety.
3
@Esteban_ Uwierz,że Mac Allister,Enzo czy Almada to byłby bardzo dobry wybór.
0
Bierzemy 31 latka z Girony...śmiechu warte to wszystko.
Niektórzy mieli rację,że odrodzenie Barcelony potrwa kilka lat a nie sezon/dwa.
0
@bart_azz Że względu na nawierzchnię,jazy pisze,że zadowoli ich cwiercfinał Igi
0
Iga Świątek czarnym koniem Wimbledonu?
Na każdej innej nawierzchni Iga jest faworytką.
Póki co na trawie spisuje się w Niemczech bardzo dobrze,oby forma rosła i była jak najwyżej w Wimbledonie.