1

@AFA90 Placki po zbójnicku lub gołąbki
Zupa rosoł/uszka z barszczem.

1

@Luciano99 Nie zgłaszam, wyjęłam przysłowiowego "kija".
Im człowiek ma wywalone i podchodzi na luzie tym lepiej.

0

@pioz123 Owszem trudna słowa

0

Djoko dawaj 24 na Wimbledonie.
Na tej nawierzchni nie widzę rywala,którego mogła bym podstawić 50 %

0

@Tomo1989 Czyli były po prócz Europy to Brazylia i USA światowa marka moi i jeszcze Kubanki.

0

@partymaker Ja bym Barcę sprzedała Katalonia

2

Barca albo będzie wielka,albo skończy jako bankrut.
Najlepiej było by sprzedać klub komuś takiemu jak ten co w City czy Newcastle.
Problemy same by się rozwiązały a Barca mogła by być dalej czołowka świata

1

@Rust_Cohle Nudno będzie.
Mogę kolegę poczęstować parówką z czajnika na lepsze samopoczucie.

2

Super,że po tylu latach odradza się Polska kobieca siatkówka.
Ostatni raz jak Polki były w czołówce to w repce grała Glinka,Skorupa, Skowrońska,Sadurek i reszta Złotek.

0

@Medium Akurat Sanah to jedna z najbardziej utalentowanych Polskich piosenkarek w historii.
Ma 25 lat a już jest traktowana jako WIELKA.

0

@RoberDzik Realu Madryt oni chyba nie wspierają

0

@LaLigaPD Kawał grajka jak cała Hiszpania prócz Pedriego,Gaviego i kilku zawodników.
Zawodnik dla Sociedad

0

@szkutnik91 Bardzo dobrze kolejny ziomek pokroju Parejo czyli bycie dobrym/solidnym nic więcej.

0

@Medium No a Messi był nazywany przegrywem mając Vice MŚ 3x srebrny medal Copa i raz 3 msc plus IO co było znakomitym osiągnięcie reprezentacyjnym.

2

Modric to ma pecha w reprezentacji jak Leo do 2020 roku,chociaż LIO miał jeszcze te IO.


3

@michal26 Fajnie,że przed Wimbledonem wzięła turniej do ogrania.
Iga jest młodziutka,więc z roku na rok powinna być tylko lepsza na trawie.

0

@masq Wierzę :-) mi chodzi tylko o aspekt piłkarski on ponad Valencie się nigdy nie wybił a ma 34 lata.

4

Własnie się dowiedziałam,że koleżanka z podstawówki zmarła w sobotę przez alkohol. Prawdopodobnie wątroba wysiadła od picia miała 26 lat.
Jako 14/15 latka była naprawdę bardzo atrakcyjna.
Rodzice alkoholicy,więc miała ciężko.
Niech jej ziemia lekką będzie.

8

Parejo na pivota?
Facet ma 34 lata... w takiej sytuacji to równie dobrze Busi mógł by zostać.
Nie widzę Wielkiej Barcy z Parejo na pivocie.

3

@draxidox Ja czekam na więcej żabek samoobsługowych.
Ogólnie już nawet nie chodzi o religie,ale niedziela powinna być wolna dla każdego,aby spędzać ją z rodziną.

Jak ktoś chce to niech pracuje,ale za ekstra hajs.

Otworzyć urzędy w sobotę i niedzielę!

0

@BordowyPtak To sobie sam pracuj w niedzielę jak chcesz kontaktu z ludźmi.

1

@VegetaPolska Co się przejmujesz?
Jak coś pójdzie nie tak wytniesz żyletką.
Będziesz miał tatuaż na lata i żadnej poprawki nie będzie trzeba robić.

4

@DonCarletto Chcieliście Superligi to macie,ale w Arabii.
Jak tak dalej pójdzie to Arabia będzie jak Izrael w Europie.

9

@dniel Dlatego wielki szacun dla LIO za te 7/8 ZP bo tacy jak Mbappe,Pedri czy Vini to może po jednej zdobędę a góra 3.

0

@Objectivo Lubię Angielska ligę bo jest wyrównana i grają tam najlepsze zespoły.
La Liga póki co nawet się nie umywa sportowo i majątkowo.

0

@Jakchcesz To takie życzeniowe bardziej dla beczki.
Jak by Argentyna za 3 lata wygrała MŚ a Real miał by kosić 3 LM z rzędu to ja bym to brała.
Za czasów Crespo czy Javiera Savioli się nimi zachwycałam.
Zawsze na osiedlu się sprzeczaliśmy kto najlepszy Maradona czy Pele a Leo wtedy jeszcze nawet nie był znany.
Argentyna zawsze w serduszku.

3

Mbappe 25 lat i 0ZP
Pierwsza może mu wpaść w wieku 26lat.
Człowiek myślała 4/5 lat temu,że chłopak zakręci się koło 4/5 ZP.
Będzie mu ciężko patrząc na to,że jest Erling,który w pierwszym sezonie w Anglii już jest jednym z głównych kandydatów obok Messiego do ZP.
Pedri,Jude,Musiała,Vini Ci zawodnicy pewnie też w przyszłości będę chcieli wygrać.
Zresztą za jakiś czas pewnie pojawi się nowy supertalent jak to bywa.

Jak zakręci się przy 3 balonach to szacunek.

Messi z tymi 7 czy 8 to GOAT,wątpię aby kiedykolwiek ktoś go przebił.

0

@Benz Bo mieli genialną pomoc i najlepszego obrońcę 21 wieku.

Zresztą dużo szczęścia i brak Varu.
Teraz będzie ciężko to powtórzyć.
Najlepsze papiery ma na to City,zbilansowany zespół.

Vini,Jude to już są gwiazdy.

Może być tak,że to wypali a równie dobrze Real może czekać na LM kolejne 10 lat.
Dlatego najbardziej miarodajna jest liga jako forma.

Fajnie jakby ktoś z Anglii zdobył następną LM tak,aby liga Angielska się umocniła na czele.

0

@Danny Gaucho Nie mam nic do grubego R9,ale fajnie jakby Mbappe przeja jego klątwę z Madrytu oczywiście.

0

@Jakchcesz Jak przejdzie do Realu to fajnie jakby przejał klątwę grubego z 9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?