Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie jakby Mbappe nigdy nie wygrał LM jak Ronaldo z Brazylii, wtedy niech przechodzi.
Zresztą nie ma co płakać bo Barcelona miała GOATA,najlepszego napastnika i znakomitego Neymara (czyli lepszy atak od Mbappe,Viniego i Rodrygo) a wygrała tylko 1 LM
Moim zdaniem,żeby dominować to musi byc równowaga w zespole jak u Guardioli czy LFC w 2019-2020.
Czasem dużo gwiazd w zespole nie oznacza zwycięstwa. Ciekawe czy Vini nie będzie chciał ZP tak samo jak Mbappe.
Galaktyczne transfery nie grają jak to kiedyś powiedział Cruyff.
Najważniejsza jest równowaga.
Neymar odszedł z Barcy bo chciał być najlepszy.
1
@Emhyr Ja tam lubię Angielska a jak ma być Superliga to niech będzie PL jak NBA
1
@DonCarletto Liga Angielska robi się powoli Superligą.
Jeszcze oby Aston i Brighton ktoś wykupił a będzie mocarnie.
0
@DonCarletto Większe szanse na wybicie w Barcy by miał.
0
@hayek to niech wpada do Barcy u nas większe szanse na wybicie.
0
Po co Realowi Arda Guler.
Cama,Tchuameni,Valverde,Jude,Cebulka plus Modric i Kroos.
To samo co piękny Norweg z Arsenalu albo Kubo będzie.
0
Iga odpoczywa?
Czyli Wimbledon od razu.
Ciekawe jak jej pójdzie.
Fajnie jak był by półfinał troszkę punktów by wpadło.
4
Newcastle mądrze zarządzane.
Do pięciu lat może być jak City.
2
@Medium Być może masz rację.
Ciekawe czy mu wybaczy.
0
@Medium Pewnie dlatego,że przystojny.
Trzeba sobie jasno powiedzieć,że Neymar jest jednym z najprzystojniejszych ludzi na świecie w sporcie.
Na kasę pewnie też poleciała,ale nie znam tej dziewczyny być może jest modelką czy influencerem i ma pieniądze.
Więc nie oceniam.
Zakochała się zapewne.
1
@tomek8756 Nie interesuje sie sportem.
Ale kibicował Argentynie,żeby wygrali.
Barcelony fanem nie jest,ale ma sypmatie do niej.
Za dziecka lubił Milan.
1
@Firestone Racja,ale pewnie wstawił to,aby partnerka ugieła się przed presja otoczenia.
2
@Medium Ma kasę,ale tej dziewczynie na pewno jest mega przykro skoro ma tworzyć z tym gościem rodzinę.
Piłkarz genialny,ale człowiek impreza.
1
@HighestInTheRoom Nigdy bym nie zdradziła.
Messi to tylko idol tak jak dla Ciebie Ronaldo.
0
@Firestone Po co on to na insta wstawił.
1
@Rust_Cohle Nie
1
@Rust_Cohle Męża mam, Messi to tylko idol.
6
Po co się Ney bierze za związek skoro zdradza. Raz zdradził to już będzie zdradzał.
Neymar to imprezowicz,ciekawe czy mu wybaczyła narzeczona.
0
Widzę,że liga Arabska chce w przyszłości być najlepsza xd.
Więcej zawodników młodych się decyduje,kolejny to podobno Bernardo.
0
@Rust_Cohle Ja tam się cieszę,mimo,iż lubię Barcę to PL jest moja ulubiona ligą,która jest i oby była najlepsza na świecie.
Oby Mac Allister dał wam dużo radości.
0
Pięknie zobaczyć,że Senegal ograł Brazylię.
Guardiola nawet nie żartuj i się tam nie wybieraj.
Nasz były zawodnik nie miał grać dla reprezentacji Rosji?
Tak swoją drogą to oprócz ataku plus bramkarza to trener nie powołał zbytnio bardzo dobrego składu.
2
Widzę,że ładnie zbroi się Newcastle.
Pięknie bo PL będzie jeszcze lepsze.
Może i to nie głupie mówienie,że Anglia staje się powoli piłkarskim NBA. Plus oczywiście kilka innych Europejskich.
1
@Rust_Cohle Nie chce mi się toczyć tych słownych wojenek.
Żartujecie sobie jak tam chcecie z tym zlomiarzem.
Wszystko dla ludzi.
2
@Ojciec5tkidzieci Ładny gol oczywiście.
Ja nie bije do tego,że ładniejszy.
Tylko mój ulubiony.
3
@Rust_Cohle Mój ulubiony to Messi z USA.
7
Gundo dalej mógłby grać w najlepszej drużynie na świecie a przychodzi do Barcy w budowie.
Do tego ma zarabiać 4,5 mln!
Szacun Gundo.
1
@wasacz Barca to historia i marka, być może to nim kierowało taką mam nadzieję,że jeszcze da najlepsza wersję siebie.
0
Dziwna decyzja Gundo.
W City mógł by bronić LM bo póki co Barca to klub odradzający się.
1
@PatrychoO H im w d im mam nadzieję,że Hiszpanii w najbliższym czasie nic nie wygra ważnego w piłce nożnej.
Szkoda,że Gavi i Pedri to Hiszpanie i muszą grać dla takich debi*i.
Pięknie by było jak by zmienili reprezentację,lecz wiadomo,że to nierealne.
0
@FcPortoFan1999 Tam do niego nic nie mam,ale uważam,że mają lepszych zawodników na te pozycję