Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iga dołoży celność w serwisie plus grę przy siatce i naprawdę będzie ciężko ją pokonać.
Jak to dzisiaj komentator powiedział Djokovic w spódnicy.
Liczę,że jeszcze polubi grać na trawie bo o US Open czy o Australię się nie martwię bo dobrze radzi sobie na tych nawierzchniach.
Tak wogole to Iga staje się mini Nadalem na mączce.
1
@adi7adi8 Spoko źle przeczytałam myślałam,że kolega pisze iż ma 19 szlemów.
0
@FCB_dimiC No właśnie to o co chodzi.
Karnych ARG też nie ogladałam.
0
@daniel32778 Ona ma 23 Williams
0
@FCB_dimiC Napisałam tak specjalnie żeby było odwrotnie.
Nie mogę być przesadna?
0
Brawo IGA!
Niestety ja nie dałam rady oglądać trzeciego seta ze względu na stresik i nerwy.
To samo zrobiłam w karnych z Argentyną.
Czasem mam wrażenie,że jak nie będę oglądać odwrócą się losy.
Uwielbiam Cię IGA!
0
Wylaczyłam TV bo już stresuj mam.
Iga obys wygrała.
0
@FcPortoFan1999 Ja wyłaczyłam,ale tylko ze względu na nerwy.
0
Trudno nie da zawsze się wygrywać.
I tak uważam,że będzie jedną z najlepszych w historii.
Ma dopiero 22 lata.
1
@Encore Ładna dziewczyna.
0
@Bartula Nie jest kibicem.
Stadion zwiedzała.
1
Ja pierniczę te Czeszki już mnie wkurzają jak nie Krejcikova to Muchova.
0
@MesQueUnClub96 Niestety Iga duży kryzys.
0
Muchova raz wygra szlema i pewnie zniknie jak większość.
0
@DonCarletto Bo mnie nie rusza,ale kara za prowokacje się należy.
Przynajmniej dymów nie będzie na stronie.
0
@Rust_Cohle A zgłosiłam? Xd
1
@bartas97 Oby tak było.
Wolałam City,ale za to jak lekceważą niektórzy Inter niech sprawia niespodziankę.
0
@Rust_Cohle To podchodzi po prowokacje wiesz?
Nie,że to mnie rusza ale tak dla jasności.
Obraza - za to można dostać bana.
0
@DonCarletto Nie nie rusza,mam takie prawo
0
@MesQueUnClub96 No ale bana za to,że wolę Argentynę?
Usunięcie posta rozumiem,ale nie bana.
Nie wspomnę ilo osób drwiło z Argentyny ( w bardzo nieładny sposób) i nawet postów nie posuwali.
1
@Rust_Cohle Zgłaszam jak żartujecie z mojej osoby. Nie rusza mnie to,ale mam do tego prawo skoro podchodzi to pod "drwienie"
Proste
1
@MesQueUnClub96 Masowa prowokacja za to,że wolę aby Argentyna wygrała?
30 % tu na stronie woli,aby Real wygrał.
0
@Rust_Cohle Nie mogę?
Ty mnie zgłosiłeś,albo ktoś z twojego grona za napisanie.
"Mam nadzieję,że Argentyna będzie pierwsza w grupie" xd
1
@Rust_Cohle Twój kolega co ma bujną wyobraźnię dodaje zdjęcie i mnie oznacza za to dostał bana.
0
@Rust_Cohle Tak odpisałam twojemu koledze tylko.
Czy kiedykolwiek zglosiłam Cię jak mnie nie zaczepiałes? Nie
1
@Rust_Cohle Skoro jest zaczepka to zgłaszam.
0
@MesQueUnClub96 Ja za napisanie,że kibicuje Argentynie a nie Polsce dostałam bana.
To za zaczepianie tym bardziej powinno być.
1
@MesQueUnClub96 Skoro dodaje jakieś zdjęcie i pisze,że to ja to mam prawo zgłosić.
Dla żartów bo lubię.
1
@Luciano99 Dopiero jakie ty brednie wymyślasz.
Historię rodem z podstawówki.
0
@Rust_Cohle Nie dodaje do ignorowanych bo i tak się wyświetla jest tylko zwinięte.
Czego nie rozumiesz? Kiedyś to tłumaczyłam.
Będzie zaczepka czy żarty to będę zgłaszała. Tak to mój czarny humor haha