0

Iga dołoży celność w serwisie plus grę przy siatce i naprawdę będzie ciężko ją pokonać.
Jak to dzisiaj komentator powiedział Djokovic w spódnicy.

Liczę,że jeszcze polubi grać na trawie bo o US Open czy o Australię się nie martwię bo dobrze radzi sobie na tych nawierzchniach.

Tak wogole to Iga staje się mini Nadalem na mączce.

1

@adi7adi8 Spoko źle przeczytałam myślałam,że kolega pisze iż ma 19 szlemów.

0

@FCB_dimiC No właśnie to o co chodzi.
Karnych ARG też nie ogladałam.

0

@daniel32778 Ona ma 23 Williams

0

@FCB_dimiC Napisałam tak specjalnie żeby było odwrotnie.
Nie mogę być przesadna?

0

Brawo IGA!
Niestety ja nie dałam rady oglądać trzeciego seta ze względu na stresik i nerwy.
To samo zrobiłam w karnych z Argentyną.

Czasem mam wrażenie,że jak nie będę oglądać odwrócą się losy.

Uwielbiam Cię IGA!

0

Wylaczyłam TV bo już stresuj mam.
Iga obys wygrała.

0

@FcPortoFan1999 Ja wyłaczyłam,ale tylko ze względu na nerwy.

0

Trudno nie da zawsze się wygrywać.
I tak uważam,że będzie jedną z najlepszych w historii.
Ma dopiero 22 lata.

1

@Encore Ładna dziewczyna.

0

@Bartula Nie jest kibicem.
Stadion zwiedzała.

1

Ja pierniczę te Czeszki już mnie wkurzają jak nie Krejcikova to Muchova.

0

@MesQueUnClub96 Niestety Iga duży kryzys.

0

Muchova raz wygra szlema i pewnie zniknie jak większość.

0

@DonCarletto Bo mnie nie rusza,ale kara za prowokacje się należy.
Przynajmniej dymów nie będzie na stronie.

0

@Rust_Cohle A zgłosiłam? Xd

1

@bartas97 Oby tak było.
Wolałam City,ale za to jak lekceważą niektórzy Inter niech sprawia niespodziankę.

0

@Rust_Cohle To podchodzi po prowokacje wiesz?
Nie,że to mnie rusza ale tak dla jasności.


Obraza - za to można dostać bana.

0

@DonCarletto Nie nie rusza,mam takie prawo

0

@MesQueUnClub96 No ale bana za to,że wolę Argentynę?
Usunięcie posta rozumiem,ale nie bana.
Nie wspomnę ilo osób drwiło z Argentyny ( w bardzo nieładny sposób) i nawet postów nie posuwali.

1

@Rust_Cohle Zgłaszam jak żartujecie z mojej osoby. Nie rusza mnie to,ale mam do tego prawo skoro podchodzi to pod "drwienie"
Proste

1

@MesQueUnClub96 Masowa prowokacja za to,że wolę aby Argentyna wygrała?
30 % tu na stronie woli,aby Real wygrał.

0

@Rust_Cohle Nie mogę?
Ty mnie zgłosiłeś,albo ktoś z twojego grona za napisanie.
"Mam nadzieję,że Argentyna będzie pierwsza w grupie" xd

1

@Rust_Cohle Twój kolega co ma bujną wyobraźnię dodaje zdjęcie i mnie oznacza za to dostał bana.

0

@Rust_Cohle Tak odpisałam twojemu koledze tylko.
Czy kiedykolwiek zglosiłam Cię jak mnie nie zaczepiałes? Nie


1

@Rust_Cohle Skoro jest zaczepka to zgłaszam.

0

@MesQueUnClub96 Ja za napisanie,że kibicuje Argentynie a nie Polsce dostałam bana.
To za zaczepianie tym bardziej powinno być.

1

@MesQueUnClub96 Skoro dodaje jakieś zdjęcie i pisze,że to ja to mam prawo zgłosić.
Dla żartów bo lubię.

1

@Luciano99 Dopiero jakie ty brednie wymyślasz.
Historię rodem z podstawówki.

0

@Rust_Cohle Nie dodaje do ignorowanych bo i tak się wyświetla jest tylko zwinięte.
Czego nie rozumiesz? Kiedyś to tłumaczyłam.

Będzie zaczepka czy żarty to będę zgłaszała. Tak to mój czarny humor haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?