3

@Rust_Cohle Mój ulubiony to Messi z USA.

7

Gundo dalej mógłby grać w najlepszej drużynie na świecie a przychodzi do Barcy w budowie.
Do tego ma zarabiać 4,5 mln!
Szacun Gundo.

1

@wasacz Barca to historia i marka, być może to nim kierowało taką mam nadzieję,że jeszcze da najlepsza wersję siebie.

0

Dziwna decyzja Gundo.
W City mógł by bronić LM bo póki co Barca to klub odradzający się.

1

@PatrychoO H im w d im mam nadzieję,że Hiszpanii w najbliższym czasie nic nie wygra ważnego w piłce nożnej.
Szkoda,że Gavi i Pedri to Hiszpanie i muszą grać dla takich debi*i.

Pięknie by było jak by zmienili reprezentację,lecz wiadomo,że to nierealne.

0

@FcPortoFan1999 Tam do niego nic nie mam,ale uważam,że mają lepszych zawodników na te pozycję

0

Portugalia nie ma lepszego napastnika?
Ramos,Jota czy Felix.

1

@AFA90 Ładny wynik Lautaro.

0

@Janas11224 Ja mam cztery tatuaże,z czego dwa na którym planuje cały rękaw.
Zależy jak kto lubi.

0

@DonCarletto Plus oni Villa i ktoś tam jeszcze.
Reprezentacja Hiszpanii miała złote pokolenie i to chyba było by na tyle.
Ta reprezentacja nie umywa się historycznie do Włoch czy Niemców.

0

@DonCarletto Hiszpania nigdy nie była znakomita oprócz okresu 2008-2012,gdzie w dużej mierze o jej siłę stanowili Katalończycy+Casillas i Ramos.

1

@Bocheno1 Nawet nie ogladałam xd.

0

@bartas97 Póki co to Zizou nie ma ofert i się kisi.

4

@Matheu12 Dużo zdrowia dla kolegi i walcz o siebie.
Pozdrawiam

1

@Luciano99 Odpoczywam sobie w słonecznej Grecji i mnie to nie rusza.

Zamiast tracić czas na głupie komentarze to byś się za robotę wziął bo ten złom coś ostatnio słabo prosperuje.
Χαιρετισμοί.

1

@Janas11224 To nie on inne zdjęcie widziałam.
Zresztą ja nikomu nie życzę śmierci i szkoda każdego człowieka oczywiście jeżeli nie jest mordercą.

5

@Barca2022 What?
Chorwacja to gol i i pęknie wkręcony Gvardiol (asysta ) z Francją dwa gole.
Nieźle trzeba być odklejonym.

Nie wiem jak ty mecze oglądasz,ale naprawdę trzeba być ślepym.Nawet Djoko skomentował to co Lionel wyprawiał w półfinale.

4

@Conradxc Jak ty to liczysz?
Gol z Meksykiem,Australia czy Francja?
Szkoda,że już nie wspomnisz o tym jak wypracowywał akcje np: z Holandia czy Chorwacja.

0

@Esteban_ Własnie się zdziwiłam,że nie gra a szkoda bo z pewnością byłby ważnym ogniwem a De Vrij?

0

Skriniar skoro taki top dlaczego wczoraj nie wyszedł w podstawie?

4

Brawo Djoko mistrzu!

4

@Medium Akurat w półfinale i finale to Erling nie pomogł.
Równie dobrze w tych meczach mogł grać Alvarez.

0

@VegetaPolska Nie oskarżam tylko są filmiki z tamtych czasów,ktoś kiedyś udostepniał i naprawdę sędziowie gwizdali wtedy bardziej pod Madryt

0

@VegetaPolska Dobrze to nie kupowanie sędziów a sędziowanie pod nich.
Widziałes kwiatki w LM w latach 50? No własnie,ale pewnie powiesz,że wtedy był słaby poziom sędziowania.

0

@MesQueUnClub96 Też miał piękną historię LM i gdzie jest teraz?
Pierwszy klub Angielski z LM.

0

@Danny Gaucho Modric wygrał ZP w 2018 mimo drugiego miejsca na Mundialu,gdzie statystyk nie miał jakoś wybitnych w porównaniu z CR.

Janse zdobył LM,ale to indywidualnie to patrząc na liczby Leo Messiego 41g/a w PSG to nie miał podjazdu i gra na MŚ również nie miał podjazdu do Mundialu Leo.

0

@MesQueUnClub96 Ciekawe czy pamiętasz Nothingam Forrest

0

@MESSIah16 Historia.
Jak Real kupował sędziów w latach 50 to dobrze było,piękna mi historia.
Dlatego mi tam nie wadzą szejkowie bo takie historie to można wsadzić sobie w nochala jak i puchar miast targowych.

1

@betonito Na finał i polfinały Haaland nie pomogł.

1

@MESSIah16 Real i Barca tak samo wydają/wydawali grube miliony,ale kogo to obchodzi bo nie pochodzą z arabskich krajów.
Ale jednak Real ma/miał sponsorów z tych krajów i wtedy jakoś nie było mówienia,że to szejkowie pieniądze.

Ja bym nawet chciała,żeby Barcę wykupił ktoś taki jak City.

Jak wydawali grube pieniądze na galactikos to była cisza ciekawe dlaczego?
Bo to klub z historią a zapomniana,że City jest kilkanaście lat starsze i powstało w 1880roku jak się nie mylę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?