Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ricardo0705 Coo?
Nawet nie żartuj.
Sama myslał,że są na równi,ale Mbappe potrafi zrobić coś z niczego a Haaland jak drużynie nie idzie to kopie się po czole.
1
@Medium Jaka Farmerska?
Farmerska to może być w Arabii/USA czy Polsce.
Ale Messi dolozył MŚ,gdzie był kluczowy i w każdym meczu strzelał gole oprócz z Polską.
Od cwierfinału do finału a to ma duże znaczenie.
2
@Medium Dokładnie ja napędzana na ZP Leo jestem.
Mam nadzieję ,że tak będzie bo zasluzył i statystykami z PSG 41g/a i gra w reprezentacji.
1
@Dawidfcb1998 Myślałam,że on będzie jak Mbappe,ale on nawet piłkarsko nie stoi koło niego.
Mbappe potrafi dużo więcej.
0
@Medium Twoja sklejkę z Arsenalem również można przytoczyć xd
0
@gilbert3 Dlatego ja go nie ubóstwiam, dla mnie to on jest bardziej Obywatelem niż Cule i niestety taka prawda.
3
Leo Messi ZP,ale to będzie troszkę dziwnie wyglądało jak zawodnik z USA wygra.
Wygra na 90% dzięki impotencji strzeleckiej Vikinga z Realem i Interem.
Pięknie każdy happy
0
@barcelonaLM Do Fergusona to za mało osiagnał do Carlo rozumiem.
9
Dowiedzieliśmy się też,że to nie Chorwaci tylko Brazylijczycy są talizmanem.
0
@tbas Wątpię tam ma większe szanse na trofea
0
@jeyx77x Nie dokonać Julian udowodnił już klasę w reprezentacji.
Ferrana to nawet przy nim nie stał.
1
@LM10GOAT Nie prawda? Po co ma siedzieć na ławce?
Jest za dobry na rezerwę
0
@VENOMStyle Ale Norweg bardzo słabo polfinał i finał.
Nawet nie stał koło Lewego
4
Brawo Julian Alvarez.
Chłopak przeszedł piłke w wieku 23 lat.
Teraz pora się ewakuować z City bo szkoda kariery na ławce.
0
@Gaucho No własnie a w takim petrodolarowym klubie będzie siedział latami.
Pep ma taką samą miłosc do Barcy jak każdy piłkarz.
1
@mateusz33 Za takie słabe mecze.
Wszystkie finały słabiutko a z Realem Madryt również nic nie pokazał
0
@Kapiczek Po co on im jak Mbappe będzie.
0
Pep pewnie w tym City będzie siedział jeszcze kilka lat.
Nie dziwię się skoro ma arabskie pienadze i układa sobie wszystko jak chce.
Do Barcelony nigdy nie wróci.
0
@VENOMStyle Przynajmniej zagrał by lepiej niż tylko żółta kartka.
Każde spotkanie to powyżej 3 kluczowych podań a to już dużo lepsze spotkanie.
0
Gundogan nie przyjdzie teraz jak ma LM to będzie chciał ją bronić.
Można pomarzyć
1
W takim City to Messi mógłby sobie grać na napadzie pewnie więcej by zrobił od Erlinga z Realem i w finale niż tylko żółta kartka.
1
@LM10GOAT Sytuację bramkowe Inter ma 2 x więcej.
13
@Conradxc Co Erling pokazał w półfinale i finale?
0
Dobrze,że Erling bez goli w półfinale i finale plus puchar FA.
Oby to zaważyło na ZP dla Pana Leo.
0
@talizmo Tylko,że słabiutko polfinał i finał.
Może zaważyć.
0
@Firestone Nawet nie żartuj Ferguson bardziej utytułowany póki co.
2
Haaland słabo połfinał,finał i w pucharze FA.
Oby Leo ZP w takim razie.
6
City z Realem w finale by przegrało.
Jacy oni przestraszeni są i to przed Interem a co dopiero Królewskimi.
0
@LionelM95 Nie pokazał nic w półfinale ani finale,więc Leo
0
@FcPortoFan1999 Myślę,że go poprawi dopiero co 22 jej wybiło.
Ale jest ogromnym kotem.