1

@ricardo0705 Coo?
Nawet nie żartuj.
Sama myslał,że są na równi,ale Mbappe potrafi zrobić coś z niczego a Haaland jak drużynie nie idzie to kopie się po czole.

1

@Medium Jaka Farmerska?
Farmerska to może być w Arabii/USA czy Polsce.
Ale Messi dolozył MŚ,gdzie był kluczowy i w każdym meczu strzelał gole oprócz z Polską.
Od cwierfinału do finału a to ma duże znaczenie.

2

@Medium Dokładnie ja napędzana na ZP Leo jestem.
Mam nadzieję ,że tak będzie bo zasluzył i statystykami z PSG 41g/a i gra w reprezentacji.

1

@Dawidfcb1998 Myślałam,że on będzie jak Mbappe,ale on nawet piłkarsko nie stoi koło niego.
Mbappe potrafi dużo więcej.

0

@Medium Twoja sklejkę z Arsenalem również można przytoczyć xd

0

@gilbert3 Dlatego ja go nie ubóstwiam, dla mnie to on jest bardziej Obywatelem niż Cule i niestety taka prawda.

3

Leo Messi ZP,ale to będzie troszkę dziwnie wyglądało jak zawodnik z USA wygra.
Wygra na 90% dzięki impotencji strzeleckiej Vikinga z Realem i Interem.
Pięknie każdy happy

0

@barcelonaLM Do Fergusona to za mało osiagnał do Carlo rozumiem.

9

Dowiedzieliśmy się też,że to nie Chorwaci tylko Brazylijczycy są talizmanem.

0

@tbas Wątpię tam ma większe szanse na trofea

0

@jeyx77x Nie dokonać Julian udowodnił już klasę w reprezentacji.
Ferrana to nawet przy nim nie stał.

1

@LM10GOAT Nie prawda? Po co ma siedzieć na ławce?
Jest za dobry na rezerwę

0

@VENOMStyle Ale Norweg bardzo słabo polfinał i finał.
Nawet nie stał koło Lewego

4

Brawo Julian Alvarez.
Chłopak przeszedł piłke w wieku 23 lat.
Teraz pora się ewakuować z City bo szkoda kariery na ławce.

0

@Gaucho No własnie a w takim petrodolarowym klubie będzie siedział latami.
Pep ma taką samą miłosc do Barcy jak każdy piłkarz.

1

@mateusz33 Za takie słabe mecze.
Wszystkie finały słabiutko a z Realem Madryt również nic nie pokazał

0

@Kapiczek Po co on im jak Mbappe będzie.

0

Pep pewnie w tym City będzie siedział jeszcze kilka lat.
Nie dziwię się skoro ma arabskie pienadze i układa sobie wszystko jak chce.

Do Barcelony nigdy nie wróci.

0

@VENOMStyle Przynajmniej zagrał by lepiej niż tylko żółta kartka.
Każde spotkanie to powyżej 3 kluczowych podań a to już dużo lepsze spotkanie.

0

Gundogan nie przyjdzie teraz jak ma LM to będzie chciał ją bronić.
Można pomarzyć

1

W takim City to Messi mógłby sobie grać na napadzie pewnie więcej by zrobił od Erlinga z Realem i w finale niż tylko żółta kartka.

1

@LM10GOAT Sytuację bramkowe Inter ma 2 x więcej.

13

@Conradxc Co Erling pokazał w półfinale i finale?

0

Dobrze,że Erling bez goli w półfinale i finale plus puchar FA.
Oby to zaważyło na ZP dla Pana Leo.

0

@talizmo Tylko,że słabiutko polfinał i finał.
Może zaważyć.

0

@Firestone Nawet nie żartuj Ferguson bardziej utytułowany póki co.

2

Haaland słabo połfinał,finał i w pucharze FA.
Oby Leo ZP w takim razie.

6

City z Realem w finale by przegrało.
Jacy oni przestraszeni są i to przed Interem a co dopiero Królewskimi.

0

@LionelM95 Nie pokazał nic w półfinale ani finale,więc Leo

0

@FcPortoFan1999 Myślę,że go poprawi dopiero co 22 jej wybiło.
Ale jest ogromnym kotem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?