Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci Nie zaboli,
15 x Copa America 3 MŚ. Piękne tytuły
0
@Ojciec5tkidzieci Przynajmniej Argentyna jest utytułowana,więc jest się czym chwalic
0
Djoko pewnie weźmie Wimbledon i US Open.
0
@AdiKingu96 Mogł bić rekordy i też mnie to boli,ale z drugiej strony odszedł w chwale i wyśmienitej formie jak Adam Małysz,Phelps czy Khabib.
Niepokonany
0
@MesQueUnClub96 Do reprezentacji Brazyli? Wątpię
1
@Kamiloza91 Powinna. Ona dopiero tak naprawdę wchodzi w karierę patrząc na wiek 22.
W wieku 21 miała już 3 szlemy i 13 tytułów WTA.
Moim zdaniem będzie jedną z najlepszych w historii i życzę jej,aby zrobiła i nawet 20 szlemów.
Duży plus u niej to to,iż jest pokorna i spokojna plus nie osiada na laurach tylko dalej chce wygrywać.
Taka Raducanu czy Osaka się rozleniwiły.
Zresztą Iga może się tylko udoskonalać,jeszcze jakby zaczeła pracowac przy siatce to by było wyśmienicie.
Ma tylko 7mniej tytułow rangi WTA od Radwańskiej a kilka dni temu wybiło jej 22.
Wszystko przed nią.
1
@adi7adi8 To jej życzę powrotu do Top10.
0
@bartas97 Ogólnie to dwie inne sytuacje.
Jeden odchodzi w formie i na szczycie a drugi niepotrzebnie chciał się rozmieniać na drobne.
2
Co się dzieje z Sofią Kenin?
Wygrana AO później finał RG i znikła całkowicie.
Kontuzje czy droga Raducanu?
1
@cules100pro Pewnie do końca żywota będzie.
0
@bartas97 Dokładnie a Mbappe może też powodować kwasy jak by się okazało,że Vinni będzie tym lepszym.
Zresztą jak on rządzi PSG to ego ma na pewno wywalone w kosmos.
0
@bartas97 Mbappe jest wyśmienity z drugiej strony jego charakter może mieć zły wpływ na drużynę.
Czasem lepiej mieć drużynę zbilansowa i zjednoczoną niż same gwiazdy kłócące się o karne i ZP.
0
@FcPortoFan1999 Mam nadzieję bo to co zauważyłam to Muchova gra dużo skrótów,ale też bardzo mało atakuje i nie ma takiej mocy uderzenia.
Oby Igusia nasza wygrała.
0
@FcPortoFan1999 Kolego jak myślisz będzie jej łatwiej w finale?
Bo ja mam wrażenie,że Muchowa gra tenis jak Radwańska.
Mało co atakuje.
Do tego lżej bije niż Brazylijka.
1
@barcelonaLM Muchowa nie atakuje bardziej jest jak Radwańska.
6
Brawo Iga!
Ogólnie to co się stało,że Iga nie gra skrótami.
Pamiętam pierwsze zwycięstwo w Paryżu i było ich aż nadto.
1
@mekston Mam nadzieję,że zgarnie Rolanda w tym roku.
1
@FcPortoFan1999 racja,lekki stresuj mam.
0
Ma Iga szansę z tak grająca Sabalenka?
Wydaje mi się,że Muchova za mało atakuje
3
@MESSIah16 Alexis fenomenalny zawodnik.
Obserwuje Argentynę od dawna i oni w sumie powinni być tylko mocniejsi.
Alexis,Enzo dojdzie Garnacho a na zapleczu Veliz,Gauto, Echeverri,Carboni czy Soule.
Najważniejsza to ta pomoc bo atak zawsze mieli świetny.
Molina wciąż młody tylko,żeby ktoś pojawił się na LO.
1
@mekston Własnia sama nie wiem.
Łudze się,że jak będzie ta długa przerwa to wróci do Europy popykac.
Zresztą nie wiadomo jak to będzie,może się okazać,że jak Barca stanie na nogi to wróci tylko już bez presji na pożegnanie.
Zobaczymy jak to będzie bo po części nie wyobrażam sobie Leo w takiej formie grającego z "pastuchami".
Może jest coś czego my nie wiemy.
Zobaczymy co się okaże.
1
@Kuba_1 Ja już sama nie wiem,może będzie wchodziła opcja wypożyczenia bo przecież tam jest długa przerwa od listopada do marca.
Na Copa to podobno on chce być w formie sztos więc musi grać. Już nawet nie mówię o Barcelonie a jakiś inny klub Europejski.
Coś mi się wydaje,że to USA to wybrał specjalnie ze względu na MŚ 2026.
Pewnie zagra.
Zresztą zobaczymy czy będzie w dobrej formie jak zacznie tam grać,czy spuści z tonu i stanie się grubiutki jak Ronaldo z Brazylii.
3
@Xpert77 Też racja,jednak myślę,że do 38 spokojnie by pograł szczególnie,że jego gra opiera się na technice i wizji.
Zresztą sam mowił,że chciałby wrócić do Barcy. Podobno miał tez oferty od innych Europejskich drużyn.
No nic racja,lepiej odejść jako spełniony i najlepszy niż kopać się po czole.
0
@VegetaPolska Teraz się zakonczyła bo on tak zadecydował.
Póki co dalej jest w świetnej formie.
Sam podjał decyzję o zejściu ze szczytu na którym póki co jeszcze jest.
Moim zdaniem Leo pokaże jeszcze moc w Argentynie.
3
@Xpert77 Ja tylko z tym nie mogę się pogodzić,że dalej jest w top formie i mógłby bić rekordy,ale z drugiej strony wybrał świetne zakończenie kariery jak Phelps czy biathlonistka Magdalena Neuner.
0
Mnie to zastanawia jak Leo chce się do Copa przygotować jak podobno tam od listopada jest przerwa do marca.
Teraz też nie zacznie od początku.
0
@Dosq On teraz będzie miał przerwę, to wyjdzie,że do marca
6
@VegetaPolska Zakonczyła bo on tak postanowił,a dalej mógł grać na najwyższym poziomie.
Statystyki dalej ma topowe 41g/a w PSG plus reprezentacja to kilka dodatkowych.
0
@mekston tylko co on będzie robił od listopada do marca jak przerwa jest.
Nie chce się łudzić,ale może 1% szans wypożyczenia do Europy jest.
1
@vangoor To jak on do Copa się chce przygotować xd.
Taka przerwa być może wątpię,ale fajnie jak by jeszcze wrócił do Europy