Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq Messi też mógł by grać do 37r. tylko wybrał kasę i brak presji.
Przecież formę dalej ma znakomitą.
Szkoda trochę bo mógł podreperować licznik w LM czy w piłce Europejskiej.
0
@LS Jeśli chodzi o formę to Messi ma dużo lepszą.
Różnią się tym,że Ronaldo ma chorą ambicje a Messi osiagnał już wszystko i mógł by być dalej najlepszy,ale wybrał pieniądze i spokój.
2
@gaucho104 Messi wybrał kasę i spokój no taka prawda.
Bo dalej mógł być najlepszy w Europie.
Może i dobrze,że obrał drogę jak Phelps (odchodzi niepokonany).
Pobił by rekordy LM,ale znowu mógłby by być obwiniany o porażki.
1
Leo Messi zakonczył karierę jak Phelps.
Phelps dalej mogł być najlepszy,ale odszedł w chwale. Leo zrobił to samo
Dalej mogł gonic rekordy,ale uznał,że chce już odpocząć.
Dwaj wielcy mistrzowie.
Mam nadzieję,że z Argentyny nie zrezygnuje i zagra na Copa2024.
Skoro jest w USA to może i na Mundialu zagra jak ma być twarzą.
0
Ponad bilion złotych zarobi.
Sama nie wiem co bym zrobiła jak bym dostała taką ofertę na jego miejscu.
Można się śmiać,ale jak ktoś jest bogaty to zawsze chce więcej.
0
@Kamiloza91 Dokładnie nawet mogł iść za 10 mln do Bayernu,City czy Interu.
Skoro zarobi ponad bilion to też się nie dziwię
0
Leo skoro do USA to spraw radość i zagraj na MS2026 jeżeli będziesz w formie.
0
Po jakiego grzyba tata Leo widział się z Laporta
1
@Lionel_Messi10 oby.
Pierwsza chyba taka sytuacja gdzie odchodzi najlepszy zawodnik na świecie.
Odchodzi bo jest spełniony chociaż dalej mógł by bić rekordy.
0
@TheNekro94 Boli mnie to właśnie,że on dalej jest najlepszy i miałby szansę na wszystkie rekordy. Tylko to
0
@SkilledHydra16 Co by nie było to GOAT wygrał Mundial u zszedł ze sceny jako MŚ.
1
@Lionel_Messi10 Mnie w huy boli to,że rezygnuje z piłki będąc dalej najlepszym.
Tylko to,jak by był słaby to nic bym nie powiedziała,ale dalej jest najlepszy i idzie do najgorszej drużyny MLS.
Jak on chce się przygotować do Copa?
Nie wierzę w cuda,ale chce wierzyć,że wróci do Europy jak zobaczy z jakimi bananami przyszło mu grać
0
@Kamiloza91 Mnie zastanawia jak on z tymi ogórkami do Copa się chce przygotować
0
Nic bym nie napisała jakby Leo był w takiej formie jak CR i odchodził do Miami,ale chłop co dopiero wygrał MŚ będąc najlepszym na świecie.
Za zarobki 10 mln to pewnie City,Bayern chętnie by go wzięli.
Przeszedł cała piłke dali mu gigantyczne pieniądze to się skusił.
0
@macio_944 Messi idzie bo ogromny hajs dostał taka różnica.
Przecież jak by miał 10 mln to Bayern czy City nawet by go wzięli.
0
@Danny Gaucho Nie o to chodzi, sam transfer do MLS.
Jak to będzie wyglądać jak zawodnik z MLS odbiera ZP.
Kuwa przecież to nawet śmieszne nie jest,że najlepszy chłop obecnie poszedł do USA
3
Leo po wygraniu Mundialu stał się syty i brzydko mówiąc już mu obojętne te rekordy bo wygrał wszystko na końcu z Mundialem.
Spełnił marzenie i dał sobie spokój z poważną piłką. Chyba pierwszy taki przypadek,aby obecnie najlepszy piłkarz świata wylądował w takiej lidze.
Trochę za wcześnie nawet o te dwa lata tym bardziej,że taki Modric czy Zlatan grał długo.
Przypuszczam,że głównie dzięki Mundialowi nie ma już takiego parcia.
Zastanawia mnie tylko to czy jemu taka łatwa gra się szybko nie znudzi i nie będzie chciał wrócić do Europy.
Jednak dla mnie temat w kwestii LIO jest zamknięty poza reprezentacja Argentyny wypisał się z prawdziwej piłki.
Powrotu na 1000 % nie będzie ani żadnych wypożyczeń nawet nie o Barcelonie a innych drużynach.
Leo jest osobą,która jak już się zadomowi to się nie przesiada.
Na Copa pewnie zagra, Scaloni podobno chętny nie Leo w 2026,ale ja sobie nie wyobrażam Leo w takiej formie na Copa jak na MŚ grając z amatorami w MLS.
Jest mi przykro tylko i wyłącznie z tego powodu,że chłopak wypisał się z poważnej piłki będąc w znakomitej formie bo mógł podreperować licznik z rekordami i trofeami.
Nie wierzę,że kiedykolwiek zobaczę LIO jeszcze w LM.
Zlatan czy Alves wracali ale Leo to Leo.
Trzym się królu i z miła chęcią zobaczę Cię w mojej ukochanej reprezentacji Albicelestes.
0
Wydaje mi się,że LIO tym ruchem wypisał się ze ZP.
Statystyki ma bardzo dobre 41 g/a w PSG a do tego Mundial i gole w reprezentacji.
Jednak wątpię,aby ZP wygrał w Miami.
1
@LS No sorry chłop najlepszy obecnie na świecie odchodzi do jakiegoś gównianego Interu Miami.
To już wolę,aby zakonczył karierę jak Zidane.
Na pewno miał oferty Europejskie tylko za dużo mniejszy hajs.
Wybrał kasę i taka prawda.
Taki Modric gra,Jaquin,Zlatan a chłop co jest najlepszy na świecie wygrał co dopiero MŚ idzie do USA,gdzie większość pomyśli,że się skonczył a prawda jest taka,że dalej mógł być najlepszym ale wybrał hajs.
8
Sorry Leoś,ale wybrałeś gigantyczny hajs kosztem rekordów.
Spoko odszedłeś jako MŚ,ale mogłeś zostać jeszcze w Europie i szlifować rekordy.
Spokojnie byś odszedł w wieku 38lat na emeryturę.
Teraz pozostaje już tylko oglądać Cię w reprezentacji Argentyny bo nie zamierzam oglądać drużyny która jest młodsza od Mateo Messiego.
0
@barcu$ Pewnie rozniesie ta ligę w drobny mak skoro w Europie był najlepszy.
0
@Encore Jak on zamierza się przygotować do Copa America.
Czemu wybrałes hajs? Mogłes być dalej na Topie przez 2 lata.
Wygrać w takim stylu Mundial i od razu odejść. Opowieść jak z filmu.
0
@Gracek10 Jego to chciała by każda drużyna,gdyby obnizył wynagrodzenie.
Przecież on dalej jest The Best.
Dlatego tego nie rozumiem po części.
To co staram się zrozumieć to to,iż LIO po prostu w znakomitej formie chce zakończyć karierę.
3
Niby jak Leo będzie się chciał przygotować do Copa z takimi drużynami?
Nie wiem czy nie lepiej by było zakończyć karierę jak Zidane.
Chłopak jest za dobry na granie w ogórkach.
0
@QuaReL Twarz Mundialu i prawdopodobnie ostatni last dance.
0
@kostek579 Odchodzi bo kasę dostał.
Messi w wieku 35 lat dalej jest jednym z najlepszych już 36 lat.
Ronaldo nikt nie chcial
2
Mój GOAT kończy z poważną piłką w chwale z MŚ i MPV z bardzo dobrym wynikiem g/a w PSG.
Odchodzi w chwale w bardzo dobrej formie.
Dlaczego jest mi przykro?
Dlatego,że ten chłopak dalej jest najlepszy na świecie i spokojnie mógłby grać że 2 lata w Europie.
0
@Gracek10 Mój GOAT odchodzi w chwale i dalej będąc jednym z najlepszych twój GOAT odchodzi w słabej formie i żaden poważny klub europejski go nie chce.
0
@kostek579 Nie na jedno bo jeden odchodzi w znakomitej formie i jako MŚ a drugi jako emeryt piłkarski.
Jak by Messi miał taką chora ambicje jak Ronaldo to został by w Europie,ale wybrał pieniądze.
0
@takisobiektos Tego Julka?
Ale życzę,żeby był flopem.
Ja to Alexisa chciałam u Guardioli