2

@aldewir Jakie sentymenty.
Chłopak równie dobrze mógł mieć wyje bongo na Barcę a postąpił super.
Jeżeli będziemy mu utrudniać odejście po takim zachowaniu to inni zawodnicy będę to widzieć.

7

Dużo jest komentarzy,że puszczenie Depaya za darmo to frajerstwo...
Moim zdaniem nie ma mowy o "frajerstwie". Memphis przyszedł tu za darmo i stosunkowo niską pensję,mając do wyboru dużo korzystniejsze ofery.
Więc za takie zachowanie należy się mu szacunek,bo przyszedł do zespołu pogrążonego w kryzysie.
Dla mnie zarząd postąpi wporządku puszczając go za darmo.
Nie ma co chłopakowi utrudniać.

0

@MesQueUnClub96 Przecież to już dziadek jest,emerytura czeka.
Wielki kierowca,ale nie stał nigdy obok Lewisa. Lada moment Maksio go przegoni.

0

@Criss18Barca Karim!
Dwa złote buty ma Lewy to jak nie strzela.
Haha ścieki madryckie

15

@kamilop do pustej? Przecież okiwał bramkarza i był obrońca jeszcze

5

Król wrócił!!!!

2

@Lionel_Messi10 Dziwię się PSG,że zamiast kupić kogoś konkretnego to kupują do pomocy takich "średniaków".
Bellingham,Rice, De Paul i kilku innych świetnych pewnie by się skusiło.
Ta ich pomoc bez Verratiego to tartak.

0

@VegetaPolska Dudka nikt na poważnie nie bierze. Mało kto wie,że grał w Realu.

6

@Vebrol Dudka przywitanie kto bierze na poważnie. Chłop całą karierę w Madrycie spędził przyspawany do ławki.
Nie ma co zaje*iste ma CV Dudek w Madrycie.
Ciekawe czy większość ludzi go kojarzy z Realem.

5

@Hubsao To nie jego córka Shaila tylko 9letnia Valeria zmarła.
Jego żona dodała post o tej dziewczynce i na końcu napisała ciocia....
Może ktoś z rodziny,ale jego córka Shaila żyje.

0

@Hubsao Ten zespół zawsze był wielki tylko od kilku lat miał łatkę średniaka.

0

@Mario96w Taa jasne.
Przez wiele lat był źle zarządzany.
Zrobili kilka fajnych transferów i myślę,że jest szansa na Top3.

1

Arsenal może być w Top3 na koniec sezonu.
Być może nawet i majstra zdobędą.

4

@Lionel_Messi10 Leo w tym roku spokojnie strzeli 30 goli a obstawiam,że i pod 40 może być albo i lepiej.
Potrzebował czasu do zaaklimatyzowanie się w Paryżu.
Jak zobaczyłam jak gra w Argentynie to od razu widać różnicę.
On dalej jest najlepszy na świecie i to udowodni.

6

@mateusz1989VeB Haha a to dobre.
Jeżeli Messi grałby w PL miał by 2x lepsze osiągnięcia od CRa.
Przypomnijmy ile Leos ma goli przeciwko Top6 Anglia i w ilu meczach a ile CR miał do 09 czy nawet do teraz.


1

@Firestone Nawet jak by był przywiązany do klubu to tak czy siak by nie stał koło Leo.
Prime Ronaldo= Lewego.
Prime Messiego= Mars,kosmita.
Leo to D10S.

8

@Firestone Jak by Laporta go wziął to CR by szybciutko całował herb Barcy.
Według mnie dla niego nie liczy się drużyna tylko bycie Top1.

2

@Deviler krul przez u otwarte. Królem to jest ale Madery.
Te jego myśli,że dalej jest najlepszy na świecie,ahh Cris aktualnie to Vlahovic/Haaland są lepsi.

1

@Kgorecki2500 Wkrótce,może być taka legenda jak *figo

4

@Vebrol Czego się spodziewał? Po co Atletico gościu co ma 37 lat a do tego wysokie ego.
Przecież jak by Correa strzelił zwycięskiego gola to CR żyłka by pękła.

1

@Hubsao Kupować też tak jak teraz i do tego brać młodych jak będę w miarę za rozsądną cenę.
Zawsze młodzi się przydadzą.

0

Chukwuemeka - co z nim? Dalej Barca stara się o młodego?
Podobno duży talent.
Jestem za tym aby sprowadzać młodych zamiast gwiazdeczki Cou czy Grizu. Co do Dembele się nie wypowiadam bo być może przeskoczyło mu w głowie i weźmie na poważnie swoją karierę,gdyż papiery ma na jednego z najlepszych na świecie.
Reasumując jestem za tym aby sprowadzać zawodników takich jak Torre.

0

Emiliano Martinez na bramkarza Barcy.
Nadawał by się?

2

@masq Kto jest dostępny z bramkarzy?
Takich bardzo dobrych a młodych.

0

@Cvzx Pezet wiem :-), KęKę chyba tak samo

1

@misiek12319 Tylko za Alonso to Ciao i będzie git.

1

@Lionel_Messi10 To supcio,bardzo go lubię (jego piosenki) .

1

Rychu Peja jest za Barca? Na IG ma zdj w czapce Barcy.
Wydawało mi się,że za Realem.
Ale git,że Barcelonismo.

0

@Kimirionum Isco na 7 zawodnika? Po co nam taki dziadownik.

1

@VegetaPolska Dajcie spokój z tym Kubicą. Chłopa ledwo poskładali po tym okropnym wypadku. Jego czas w Formule1 przeminął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?